2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Sağol İncim. Darıdı senin başına inşallah. Daha çok bir detay yok aslında

Beklemiyordum tüm regli belirtlerim vardı. Eee baktım günü geçti bende tık yok akşam test yaptım ikincisi hafif silik sabah kan tahlili yaptırdım.

YArın da kısmetse doktora gideceğim. Bu kadarcık dataylar yarın belli olur bakalım

Süper ya :) Heyecanla bekliyorum. Son adet tarihin ne? Oradan ne kadarlık olduğu çıkar.

hadi gözün aydın allah analı babalı büyütsün:KK9:

Teşekkür ederim Amin inşallah

Süper ya :) Heyecanla bekliyorum. Son adet tarihin ne? Oradan ne kadarlık olduğu çıkar.

21 Aralık bir aylık felan test değerim 5555 4-6 hafta içinde var bu referans 6-7 hafta da ama son adet tarihim 21 aralık. onun bir ay öncesi olamaz zaten değil mi?

Teşekkür ederim Amin inşallah

21 Aralık bir aylık felan test değerim 5555 4-6 hafta içinde var bu referans 6-7 hafta da ama son adet tarihim 21 aralık. onun bir ay öncesi olamaz zaten değil mi?

Yarın tam 5 haftalık oluyorsun :) Yok ondan öncesi olamaz. Maşallah değer süper. Rabbim daim etsin inş. Yarın bir ihtimal kese görünür. Görünmezse 1-2 hafta içinde görülür, kalp atışı da duyulur :nazar: Ay çok sevindim ya :KK16:

Yarın tam 5 haftalık oluyorsun :) Yok ondan öncesi olamaz. Maşallah değer süper. Rabbim daim etsin inş. Yarın bir ihtimal kese görünür. Görünmezse 1-2 hafta içinde görülür, kalp atışı da duyulur :nazar: Ay çok sevindim ya :KK16:

İncim maşallah uzman gibisin. AMin İncim amin sağlıkla kucağıma da alırım inşallah.

Darısı senin başına inşallah.

her evde olan ufk tefek sorunlar dışında pek bişey yok incim yaa bunada şükür:KK31:
senin tedavin nasıl gidiyor..
inşallah en yakın zamanda seninde müjdeni alırız burdan:KK19:

Allah can sağlığı versin, beterinden saklasın inş.
Ben tedavide değilim canım. Mart başı kontrolüm var, doktor izin verirse başlayacağız inş.

her evde olan ufk tefek sorunlar dışında pek bişey yok incim yaa bunada şükür:KK31:
senin tedavin nasıl gidiyor..
inşallah en yakın zamanda seninde müjdeni alırız burdan:KK19:

O ufak tfek sorunlar hepimzdde oluyor takma boşver.

Ain inşallah darısı İncime

İster istemez uzman olduk :KK1:
Bak hatta tahmini doğum tarihin 27 eylül, tabi erken de gelebilir 2-3 hafta. Eylül annesi olacaksın :emir_bebek:

Amin inş hayırlısıyla...

Wow süpersin. hiç düşünmemiştim. Çok garibim İnci karışığım kafamı toparlayamıyorum.

O ufak tfek sorunlar hepimzdde oluyor takma boşver.

Ain inşallah darısı İncime

Wow süpersin. hiç düşünmemiştim. Çok garibim İnci karışığım kafamı toparlayamıyorum.

takmamaya çalışıyprum işte...
karışık olman normal yepyeni bi dönem başlıcak senin için hayırlısıyla :KK16:

X