2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Merhaba canım.
Çok şükür sen nasılsın?
Duruldun mu biraz?

Bende iyiyim çok şükür.

Çalışıyorum. Görünüşte evet ama içimdeki yangın gittikçe büyüyor.

İstediğim gibi konuşamıyorum ya saygımdan dolayı ondan yangınım büyüyor. Ama susuyorum. Bekliyorum. Sıranın bana gelmesini bekliyorum. Öyle böyle değil çok kinciyim İnci. Ne sinirim geçiyor ne de unutuyorum.

Son düzenleme:
Bende iyiyim çok şükür.

Çalışıyorum. Görünüşte evet ama içimdeki yangın gittikçe büyüyor.

İstediğim gibi konuşamıyorum ya saygımdan dolayı ondan yangınım büyüyor. Ama susuyorum. Bekliyorum. Sıranın bana gelmesini bekliyorum. Öyle böyle değil çok kinciyim İnci. Ne sinirim geçiyor ne de unutuyorum.

Kinin sadece sana zarar verir karşındakine değil. Bir de şunu sakın unutma kin ve nefret şeytanın telkinleridir.

Kinin sadece sana zarar verir karşındakine değil. Bir de şunu sakın unutma kin ve nefret şeytanın telkinleridir.

Biliyorum dediklerini ama ben böyle değildim insanlar beni bu hale getirdi kara kalpli bişi oldum. O iyi niyetli kız yok artık. Beni üzenlerin beni üzdükleri konularda üzülmelerini istiyorum. Ben onlara bişi yapamıcam nasılsa ama onlar beni üzdükleri konularda inşallah üzülürler.

Napiim İnci ben böyle değildim demekki canımı çok yakmışlar

iyi akşamlar kızlarr nasılsınız?geçmişi okudum ama aklımda pek bişey kalmadı beynim çok doluda kusura bakmayın tek tek cvp yazamayacağım o yüzden..
bgacım sıkma canını inci doğru söylemiş boşver gitsin desemde bende aynısını yapıyorum ama kaderimiz canım ya bu deveyi güdeceğiz yada bu diyardan çekip gideceğiz..
incicim hakkında hayırlısı olsun canım zamanı var demekki herşeyinn
sibel,nissam nerelerdesiniz?
Bende çok iç açıcı haberler yok hepimiz hastayız salgın varmış çağanın ilk başta bademciği şişti 3 gün ateşin ardından 4 ncü gün şiddetli kusmaları başladı gece acile götürdük hemen bi ilaç yazdı dr sabaha kadar iyiydi biraz ama sabahta ishali ve halsizliği başlayınca dün tekrar götürdük gaita aldılar çok şükür temiz çıktı ama sonucunu bi tanesi yarın çıkacakmış.bugünde sabah bi kalktık eşim aynı ishal,ateş,kusma,mide bulanıtısı derken sağlık ocağına gitti ilaç yazmış bide bugünlük rapor vermiş ama akşama doğru iyice kötü olunca annemleri çağırdım geldiler burda çağana baktılar bende eşimi aldım acile götürdüm iğne yaptılar şimdi uyuyo bakalım bana gelince bende soğuk almışım bi kaç gün çektim ama çok şükür bugün iyiyim ama çok yorgunum çağan evin her yerine kustu herşeyi yıkamak,temizlemek zorunda kaldım eşimde böyle olunca hiç dinlenemedim çağan uyusun bende uyuycam dinlenicem biraz..

merhaba kızlar nasılsınız geçmişe baktım biraz ama pek kafam yok kusura bakmayın.deryacım çok geçmişler olsun.bga canım üzme kendini kimse için değmez.

Deryacım çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

Sibel iyiyim şükür canım. Sen de iyisin inş.

Kandiliniz kutlu olsun kızlar. Dualarımız kabul olsun inş.

ben iyi sayılırım hülyacım bugün oruçluydum hiç acıkmadım hatta yemeık bile yemedim ama bir baş dönmesi halsizlik var üstümde dün biraz üzüldüm sanırım ondan.hepinizin kandili mubarek olsun kızlar dualarımız kabul olsun inşallah.

merhaba kızlar nasılsınız geçmişe baktım biraz ama pek kafam yok kusura bakmayın.deryacım çok geçmişler olsun.bga canım üzme kendini kimse için değmez.

sağolasın sibelcim..hayırdır canım neden keyfin yok?umarım kötü bişey yoktur?

iyi akşamlar kızlarr nasılsınız?kandiliniz mübarek olsun hepinizin.
Bende hiç iyi haberler yok dün akşam çağanın kusması artınca erkek kardeşimi aradım eşim çok hasta yatıyodu onuda acile götürdüm onada iğne filan yaptılardı..neyse akşam uykusuna yatırdım çağanı aradan yarım saat geçmeden ağlayarak uyandı yavrum gittim baktım yatağına kusmuş yine her yer batmış aldım hemen bi duşa soktum oraları temizledim yanıma aldım oturma odasına geçtim tam yatalım derken bidaha kustu ve bu kusmaları normal doğum aşırı ağız dolusu .işte hemen kardeşmi aradım annemi al gel acile götürelim çağanı dedim hemen geldiler bizim arabayla gittik dr bakınca beslenmediği ve sıvı kaybettiği için hemen kan alınacak serum takılacak dediler ve sadece beni aldılar içeriye ilk defa eşim olmadan ve ilk defa çağana serum takıldı çok kötüydüm aradan biraz zaman geçince gece saat 1 gibi erkek kardeşim karnını doyurmak için hastaneden arabayla çıkıyo tam köfte ekmek ve kola alıyo biraz yiyo o sırada bizim araba park halinde tabi sarhoşun biri 100-120 hızla geliyo bizim arabaya vuruyo kardeşimin kafası şişmiş,sırtında sıyrık çok şükür başla bişeyi yok arabada hasar var biraz adam sarhoi olduğu için polisle uğraşmıyorlar 1000 tl para veriyo adam ruhsatını,sigorta evraklarınıda veriyo işte anlaşıyolar şimdi arabamız tamirde ama adamın arabasında hasar çokmuş artık kardeşime dedik sen gelme sabah işe gideceksin diye çağanında sonuçları temiz çıktı çok şükür kusması ve ishalide olmadı hastanede hiç gece 4 ü geçiyodu taburcu ettiler annemle bindik taksiye geldik öyle yorulmuşumki hemen uyudum gündüzde uyudum halada çok uykum var ama bugün çok şükür eşimde,oğlumda iyilerdi yorgunluğum kaldı sadece ..
Sizlerde ne var ne yok?

Sibelcim hayırdır kötü bir şey yok umarım :26:

Deryacım çok geçmiş olsun. Çok şükür iyilermiş biraz daha. Kardeşine de büyük geçmiş olsun. Bir şey olmamış şükür.

selam kızlar sonunda eve gelebıldım dun aksam

alanyadan cıktık 3 gun de kusadasında kaldık dun aksam 8 de eve geldık ıslerım yenı bıttı toz alma kaldı sadece nasıl da yorgunum

aksam da kv yemege gleın demıs ..bakalım nasıl olucak nasıl davranacak en son aramız bozuktu

oyle ıste uzun uzuzn yazıp anlatmak var ama sımd ıısım de cok masal uyumusken hemen geleyım dedım

alanyadan cıktık 3 gun de kusadasında kaldık dun aksam 8 de eve geldık ıslerım yenı bıttı toz alma kaldı sadece nasıl da yorgunum

aksam da kv yemege gleın demıs ..bakalım nasıl olucak nasıl davranacak en son aramız bozuktu

oyle ıste uzun uzuzn yazıp anlatmak var ama sımd ıısım de cok masal uyumusken hemen geleyım dedım

Hoşgeldin canım. Oh tatil güzel geçmiş :nazar:
Gidin bakalım, inş güzel geçer.

Deryacım çokçok geçmiş olsun. Verilmiş sadakası varmış kardeşinin.

Çağana da çok geçmiş olsun.

Sumak hoşgeldim.

Kızlar bek eğitimdeyim yine pazartesi görüşürüz inşllah.

hoşgeldin canım evinede aramızada..
İyi olmuş canım güzel geçmiş tatilin.hadi bakalım akşam inş iyi geçer.masalı öp benim yerime kendinede iyi bak canım görüşürüz yine

X