2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Kızlar size birşey sorucam.

Benmi alınganlık yapıyorum yoksa gerçekten tuhaf bir durum mu?

Bir arkadaşımı aradım. Bebek felan konuşuoruz. "Özeniyorum görünce" dedim ama "öyle hop oldu olmuyormuş" dedim.

"Ee sizde daha önce başlasaydınız" dedi. Bende bozuldum. O biliyor benim durumumu, neden şimdiye kadar düşünemediğimi felan. Zoruma gitti. HAksız mıyım? Çok mu alınganım?

Sağol canım. Nasılsın?

Evet dışarısı sıcak gibi duruyor bizde klima var çok anlamıyoruz.:KK1::KK1: Allah dışarda çalışanlara yardım etsin.

Çok şükür. Klima büyük nimet :KK1:
Amin inş.

Bir arkadaşımı aradım. Bebek felan konuşuoruz. "Özeniyorum görünce" dedim ama "öyle hop oldu olmuyormuş" dedim.

"Ee sizde daha önce başlasaydınız" dedi. Bende bozuldum. O biliyor benim durumumu, neden şimdiye kadar düşünemediğimi felan. Zoruma gitti. HAksız mıyım? Çok mu alınganım?

Millet olur olmaz konuşuyor onun için kimseyle çocuk muhabbetine girmemek lazım. İnsanların en hassas olduğu konularda ters konuşmayı pek sever bazıları.

Çok şükür. Klima büyük nimet :KK1:
Amin inş.

Millet olur olmaz konuşuyor onun için kimseyle çocuk muhabbetine girmemek lazım. İnsanların en hassas olduğu konularda ters konuşmayı pek sever bazıları.

Demekki yanılmamışım. Yakın arkadaşımdı. Neyse canı sağ olsun.

Ama bu konudaki genel fikrim. İnsanlar biraz maddi manevi feraha kavuşunca bir tarafları kalkıyor. Çevrelerindeki insanlar ondan maddi manevi geri ise ben oldum delisi oluyorlar

canım insanların ağzı torba değilki büzesin bende alınırdım ama bidahada herkesle konusmazdım bu konuyu ..

canım insanların ağzı torba değilki büzesin bende alınırdım ama bidahada herkesle konusmazdım bu konuyu ..

İşte herkes değildi. Çok yakın arkadaşımdı.

Sordu da ösyledim düşüncemi de söyledim.

Ama bu tarz davranışı hep görüyorum diyorum ya insanlar biraz maddi manevi rahata erdimi ben oldum oluyorlar hep mi bana denk geldi yoksa hepsi mi şımarıyor anlamadım.

Allah'ım beni böyle biri yapmaz inşallah.

Ama yanılmamışım ikinizde aynı tepkiyi verdiniz. Demekki doğru hissetmişim.

İşte herkes değildi. Çok yakın arkadaşımdı.

Sordu da ösyledim düşüncemi de söyledim.

Ama bu tarz davranışı hep görüyorum diyorum ya insanlar biraz maddi manevi rahata erdimi ben oldum oluyorlar hep mi bana denk geldi yoksa hepsi mi şımarıyor anlamadım.

Allah'ım beni böyle biri yapmaz inşallah.

Ama yanılmamışım ikinizde aynı tepkiyi verdiniz. Demekki doğru hissetmişim.

canım evet çok yakın olması zaten böyle üzüyo insanı sende bundan sonra mesafeni koy o fırsatı verme ..
vallaha canım öyle sonradan görmeler benim etrafımdada çok fazla var o yüzden seni çok iyi anlıyorum eskiden neydim demiyor bu insanlar işte.amin canım rabbim bizi doğru insan olmaktan çıkarmasın

canım evet çok yakın olması zaten böyle üzüyo insanı sende bundan sonra mesafeni koy o fırsatı verme ..
vallaha canım öyle sonradan görmeler benim etrafımdada çok fazla var o yüzden seni çok iyi anlıyorum eskiden neydim demiyor bu insanlar işte.amin canım rabbim bizi doğru insan olmaktan çıkarmasın

Evet Derya

Hayatta en sevmediğim insan tipi sonradan görmeler.

Ama sevmediğin ot burnunun dibinde bitiyor. Sevmediğinle şeyle sınav oluyor sanırım insanlar.Benimde maalesef burnumu dibinde hep. Ama napalım sınavım bu olsun hayatta.

Nasılsın bu arada kuzu nasıl fotolarını yollamadın

Evet Derya

Hayatta en sevmediğim insan tipi sonradan görmeler.

Ama sevmediğin ot burnunun dibinde bitiyor. Sevmediğinle şeyle sınav oluyor sanırım insanlar.Benimde maalesef burnumu dibinde hep. Ama napalım sınavım bu olsun hayatta.

Nasılsın bu arada kuzu nasıl fotolarını yollamadın

canım fotosunu çekmedim msne sinir oldum şu yeni sürüm beni gıcık etti takılıyo çalışmıyo bi yapsam sen çıkmadan çekip hemen göstereceğimde dur deniyorum hala aklımdasın yanii

merhaba kızalr nasılsınız.
iyi akşamlar kızlar kimsecikler uğramamış kaç gündür bende evde yoktum bugün ise hasta yattım evde boğazlarım şişmiş birazda kuru öksürük var..
sizlerde ne var ne yok?

canım çok geçmiş olsun .çağan nasıl
günydın hanımlar

Nirdesiniz kimse uğramamış haftasonu ee yaz geldi herkes bir yerlerde.

Bu haftaya çok yorgu başladım. Mutfağımı temizledim.
valla annemde geldi tekrar yoğun günlerim başladı hafta sonudda bir koşturmaca gitti ama çok sıcak hülyanında dediği gibi oturduğumda yerde terler oldum

bende iyiyim canım nasıl olayım biraz boğazım ağrıyor halsizlik var işte evdeyim cuma günü evlilik yıldönümümüz ona plan yapmaya çalışıyorum

canım bazen insanlar malesef ne konuştuğuna dikkat etmiyor üzme sen tatlı canını

hülyacım sen neler yapıyon.

merhaba kızalr nasılsınız.

canım çok geçmiş olsun .çağan nasıl

valla annemde geldi tekrar yoğun günlerim başladı hafta sonudda bir koşturmaca gitti ama çok sıcak hülyanında dediği gibi oturduğumda yerde terler oldum

canım bazen insanlar malesef ne konuştuğuna dikkat etmiyor üzme sen tatlı canını

hülyacım sen neler yapıyon.

sağol sibelcim ..çağanda iyi teyzesi şımarıyo herzamanki gibi şimdide yere yatırdım uyusun diye ayağımda salladım salladım uyumadı bende sinirlendim uyumasını bekliyorum

X