2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Deryacım çokçok geçmiş olsun. Verilmiş sadakası varmış kardeşinin.

Çağana da çok geçmiş olsun.

Sumak hoşgeldim.

Kızlar bek eğitimdeyim yine pazartesi görüşürüz inşllah.

çok sağol canım benim evet verilmiş sadamız varmış hatta bizde o anda arabada olabilirdik..çağan içinde sağol canım.tamam canım sen eğitimine git bakalım bende cumartesiden itibaren 15 gün yokum aranızda..

bgacım kolay gelsin.

Derya fena üşüttü kuzu galiba :26: Allah acil şifalar versin. Tatile mi gidiyorsun?

Ben de nasipse haftaya cuma yolcuyum. Uzaklaşmak iyi gelecek.

bgacım kolay gelsin.

Derya fena üşüttü kuzu galiba :26: Allah acil şifalar versin. Tatile mi gidiyorsun?

bilmiyorum canım üşüttümü ama çok kötü hastalandı yavrum ..amin canım sağolasın..
yok canım ya ne tatili eşim yıllık izine çıkıyo ankaradayız bişey yapamıyacağız..evet canım uzaklaşmak iyi olur seninde kafanı dağıtırsın biraz

merhaba kızlar nasılsınız

iyi akşamlar kızlarr nasılsınız?kandiliniz mübarek olsun hepinizin.
Bende hiç iyi haberler yok dün akşam çağanın kusması artınca erkek kardeşimi aradım eşim çok hasta yatıyodu onuda acile götürdüm onada iğne filan yaptılardı..neyse akşam uykusuna yatırdım çağanı aradan yarım saat geçmeden ağlayarak uyandı yavrum gittim baktım yatağına kusmuş yine her yer batmış aldım hemen bi duşa soktum oraları temizledim yanıma aldım oturma odasına geçtim tam yatalım derken bidaha kustu ve bu kusmaları normal doğum aşırı ağız dolusu .işte hemen kardeşmi aradım annemi al gel acile götürelim çağanı dedim hemen geldiler bizim arabayla gittik dr bakınca beslenmediği ve sıvı kaybettiği için hemen kan alınacak serum takılacak dediler ve sadece beni aldılar içeriye ilk defa eşim olmadan ve ilk defa çağana serum takıldı çok kötüydüm aradan biraz zaman geçince gece saat 1 gibi erkek kardeşim karnını doyurmak için hastaneden arabayla çıkıyo tam köfte ekmek ve kola alıyo biraz yiyo o sırada bizim araba park halinde tabi sarhoşun biri 100-120 hızla geliyo bizim arabaya vuruyo kardeşimin kafası şişmiş,sırtında sıyrık çok şükür başla bişeyi yok arabada hasar var biraz adam sarhoi olduğu için polisle uğraşmıyorlar 1000 tl para veriyo adam ruhsatını,sigorta evraklarınıda veriyo işte anlaşıyolar şimdi arabamız tamirde ama adamın arabasında hasar çokmuş artık kardeşime dedik sen gelme sabah işe gideceksin diye çağanında sonuçları temiz çıktı çok şükür kusması ve ishalide olmadı hastanede hiç gece 4 ü geçiyodu taburcu ettiler annemle bindik taksiye geldik öyle yorulmuşumki hemen uyudum gündüzde uyudum halada çok uykum var ama bugün çok şükür eşimde,oğlumda iyilerdi yorgunluğum kaldı sadece ..
Sizlerde ne var ne yok?

canım çok geçmiş olsun ilaydada geçen senelerde sıkca çağın gibi olmuştu bir an önce atlatır inş.kuzuck.kardeşinede çok geçmiş olsun allah beterinden korusun

selam kızlar sonunda eve gelebıldım dun aksam

alanyadan cıktık 3 gun de kusadasında kaldık dun aksam 8 de eve geldık ıslerım yenı bıttı toz alma kaldı sadece nasıl da yorgunum

aksam da kv yemege gleın demıs ..bakalım nasıl olucak nasıl davranacak en son aramız bozuktu

oyle ıste uzun uzuzn yazıp anlatmak var ama sımd ıısım de cok masal uyumusken hemen geleyım dedım
hoşgeldin canım özlettin kendini

Deryacım çokçok geçmiş olsun. Verilmiş sadakası varmış kardeşinin.

Çağana da çok geçmiş olsun.

Sumak hoşgeldim.

Kızlar bek eğitimdeyim yine pazartesi görüşürüz inşllah.

canım görüşürüz kendine iyi bak sende

Sibelcim hayırdır kötü bir şey yok umarım :26:

Deryacım çok geçmiş olsun. Çok şükür iyilermiş biraz daha. Kardeşine de büyük geçmiş olsun. Bir şey olmamış şükür.
canım sorun şu ki kandilden bir gün önce annem bana bir söz dedi o beni çok üzdü bütün gece ağladım sonuçta aynı evdeyiz ana kız ufak tefek anlaşmazlık oluyor herkeste olur hemen unutuyoruz ama annem en sonkinde sen bana neler çektirdin dedi neler dedim diyor beş paralık insanlara sustum senn yüzünden vs.ben hiç birşey yaşamamışım konuşma hakkın yokmuş çok eskilere gitti demediğini bırakmadı ama annem tabi unuttuk gittik ama benm içimdeki açtığı yara o günden beri okadar kötüyüm kü anlatamam ben hiç bir zaman onları üzmek istemedim ki ben kendim onlardan çok üzüldüm :KK5:

merhaba kızlar nasılsınız

canım çok geçmiş olsun ilaydada geçen senelerde sıkca çağın gibi olmuştu bir an önce atlatır inş.kuzuck.kardeşinede çok geçmiş olsun allah beterinden korusun

hoşgeldin canım özlettin kendini

canım görüşürüz kendine iyi bak sende
sağol sibelcim ALLAH razı olsun inş çabuk atlatır yavrum

canım sorun şu ki kandilden bir gün önce annem bana bir söz dedi o beni çok üzdü bütün gece ağladım sonuçta aynı evdeyiz ana kız ufak tefek anlaşmazlık oluyor herkeste olur hemen unutuyoruz ama annem en sonkinde sen bana neler çektirdin dedi neler dedim diyor beş paralık insanlara sustum senn yüzünden vs.ben hiç birşey yaşamamışım konuşma hakkın yokmuş çok eskilere gitti demediğini bırakmadı ama annem tabi unuttuk gittik ama benm içimdeki açtığı yara o günden beri okadar kötüyüm kü anlatamam ben hiç bir zaman onları üzmek istemedim ki ben kendim onlardan çok üzüldüm :KK5:

off sibelcim zor bi durum ama takma canım seni çok iyi anlayabiliyorum ama belliki annende çok üzülmüş ve sinirle söylemiştir gerçekte seni kırmak istememiştir sen bu kadar takma canım

off sibelcim zor bi durum ama takma canım seni çok iyi anlayabiliyorum ama belliki annende çok üzülmüş ve sinirle söylemiştir gerçekte seni kırmak istememiştir sen bu kadar takma canım

yok canım takmıyoru üzülmücemde çünkü 3 gündür mide ağrısı baş dönemsi inan okadar kötüyüm ki takarsam kötü olcam yoksa

yarın da kpss var bakalım ne yapacagım

sız nAPIYORSUNUZ kımse glememıs henuz

sıbel sızde son durum nedır cnım nafaka fılan ne oldu

derya cok gecmıs olsun cnım verılmıs sadakanız varmıs

ıncı ne zaman buradasın

bga atla gel kız sende

ıncı ne zaman buradasın

bga atla gel kız sende

çok sağol ayşegülcüm .
evet kimsecikler uğramamış bende geldim ama birazdan çıkarım işlerim var eşim birazdan işe gidecek çağanıda uyuttum götürdüm yatırdım sıpa kalkmış uyumamış meğerse konusuyo öylee şimdide yanımda eşim nasıl kaçacağım diye düşünüyo çağandan bırakmıyo babasını arada ben kaynıyorum beni dövüyo gidiyo babam diye:KK1::KK1:
ayşegülcüm iyi geçmiş sevindim canım ..evet yarın kpss varmış bizde arkadaslarla plan yapmıştık ama onlarda sınava girecekmiş o yüzden planımız iptak oldu.

bızımkı de arkamızdan aglıyo ya sıpa bırsey yaptırmıyor artık
bende oturdum kaldım ıslerım cok kalkıyım da baslıyım artık

büyüse de rahatlasam dıyorum ama buyuyunce de baska bı dert gecen gun evlensemde kurtulsam ya dedım esım oha dedı :KK52:

Sibelcim annen seni kırmak istememiştir. Bazen insan en yakınına patlıyor böyle maalesef. Kendini üzme. İnş düzelir aranız.

Sumak tekrar hoşgeldin canım. Nasip olursa haftaya cuma oradayım :KK16:

Deryacım Çağan nasıl oldu?

büyüse de rahatlasam dıyorum ama buyuyunce de baska bı dert gecen gun evlensemde kurtulsam ya dedım esım oha dedı :KK52:

ilahi ayeşgül ne güldüm lafına:KK52::KK52::KK52:evet canım büyüyüncede ayrı ayrı dertleri oluyo yani rahatlıyamıyo insan

Sibelcim annen seni kırmak istememiştir. Bazen insan en yakınına patlıyor böyle maalesef. Kendini üzme. İnş düzelir aranız.

canım çağan iyi ama heran kusabiliyor ne zaman olacağını kestiremiyorum artık ama salgın var sanırım akşam kardeşim ve eşim kokoreç almışlar yedik hep beraber bizde bişey yok kardeşim burdan gidince kötü olmuş sabaha kadar mide bulantısı kusma hiç uyumamış aradı beni bende bizde bişey yok dedim yaa kime sorsam herkes aynı şikayetlerden hasta

merhaba nasılsınız kızlar bizde bugün zeytinburnundaydık ama dönüşte ne trfaik vardı tam 2 saatte geldik canımız çıktı bitsin artı şu metrobüs :KK43: yarında düğünümüz var azcık döktürürüz artık :)

ıncı ne zaman buradasın

bga atla gel kız sende
valla ayşegülcüm 5 aydır hiç bir şekilde ne arıyor ne soruyor nede birkez dahi nafaka vermedi bakalım kaçsın aramasın nereye kadar .

sende benim gibisin üzülünce hemen midene vuruyo demekki yapma boşver üzme kendini..
evet cnm çok şükür iyi midem.

sağol canım arada oluyor böyle şeyler.

alemsin ayşegül :) valla ablamın bebeği 13 aylık oldu şunu bunu yapsın diyorduk yaramaz sadece elini bırakıp yürümüyor bugün gezmeğe gitti annesini hiç oturtmadı bir bakıyoruz koltuk tepesinde bir bakıyoruz banyoda küvete girmeye çalışıyor malesefki daha zor günler bekliyor :KK43: ama bu günler geçer sonra başka sorunlar başlar iyi olsunlarda.

selam kızlar nasılsınz

ıncı gelınce arıyacaksın dımı

valla bu kız cok zor ya ne yapıcam bılmıyorum leımden tut yuruyum dıyor aglıyor ya mwesela elınden tutunca guluyor yuruyor

sımdı kardesıme geldık bu gece burada kalacagız ve arabamız satılacak yarın cok uzuluyorum ama caktırmıyorum esıme,,

cok sevıyorduk ama masalla zor oluyor ya

sınava da gırdım fena degıldı ya oyle ıste opuyorum hepınızı

selam kızlar nasılsınz

valla bu kız cok zor ya ne yapıcam bılmıyorum leımden tut yuruyum dıyor aglıyor ya mwesela elınden tutunca guluyor yuruyor

sımdı kardesıme geldık bu gece burada kalacagız ve arabamız satılacak yarın cok uzuluyorum ama caktırmıyorum esıme,,

Canım inş arayacağım. İzmir'de ne kadar kalacağımız belli değil. Doktor eltime istirahat vermiş. Görüşmek istiyorum seninle inş.
Arabayı neden satıyorsunuz? Allah'ım hayırlısını versin.

çok sağol canım benim evet verilmiş sadamız varmış hatta bizde o anda arabada olabilirdik..çağan içinde sağol canım.tamam canım sen eğitimine git bakalım bende cumartesiden itibaren 15 gün yokum aranızda..

İyi tatiller sana.

Tatil olmasada gezer tozarsınız iyi gelir sizede.

bgacım kolay gelsin.

Sağol İnci.

Sibelcim takma hepimizde oluyor. Sinirle söylemiştir annen. Kırmak istemmeiştir. Maalsef her ailede oluyor.

ıncı ne zaman buradasın

bga atla gel kız sende

Ahh ah çok isterdim ama nerde.

Hepinizi görmeyi çok istiyorum ama maalsef olmuyor.

selam kızlar nasılsınz

Hadi geçmiş olsun. İnşallah iyi bir puan alırsın.

Masal'ın yeni fotolarını koysana görelim.

X