2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

merhaba nasılsınız kızlar.geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun biraz kilo almış gördüm kuzuyu bugün çok şükür.deryacım uzun sürerse sıvı kaybı olur allah korusun vücudunda bir göster doktora istersen canım.kuzumda bir kurtulmadı hastalıktan :KK43:

merhaba nasılsınız kızlar.geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun biraz kilo almış gördüm kuzuyu bugün çok şükür.deryacım uzun sürerse sıvı kaybı olur allah korusun vücudunda bir göster doktora istersen canım.kuzumda bir kurtulmadı hastalıktan :KK43:

oo maşallah ilaydaya çağanda tam tersi kilo kaybetmiş canım 15 ti 14.400 olmuş sinirlerim alt üst oldu yarın götürcem ama sağlık ocağınamı götürsem bi hastaneyemi kara veremedim ..evet canım hastalıktan kurtulamadı bünyesi çok zayıf hemen hastalanıyo..

Gittiniz mi güzelim?
Ben dinleniyorum şu an, manen de madden de çok yorulduk. Ne zaman başlarız bilmiyorum...

yok canım gitmedim bugün daha iyi çağan azaldı ama acile götürebilirim heran keyfi filan iyi ama çok sıcakkkk..canım ya seni çok iyi anlıyorum hayırlısı ne ise o olsun canımm

selam kızlar

nasılsızn

ben pek ıyı degıldım bızım bı ara ev karsıtı annemle gırdık bırbırımıze ben esıme patladım sonra esımle ayrılma kaqrarı aldık sonra oturduk konustuk barıstık

sonra su an gorumcemle knousmuyoruz kayınvalıdemle eh ıste onlarla da baska baska olaylar ufak seyler buyudu dag oldu,,
cok zor gunlerdı gectı sımdı kardesımdetyım bu aksam burada kalacagız

yarın sınavım var sabah aksamda alanyaya gıdecegım 2 hafta kalıp sonra ersım gelıcek bı haftada oyle kalıp donecegızx,,

oyle ıste orada net buldukca gleıp yazarım ,,

gorusuruz ,

selam kızlar

nasılsızn

ben pek ıyı degıldım bızım bı ara ev karsıtı annemle gırdık bırbırımıze ben esıme patladım sonra esımle ayrılma kaqrarı aldık sonra oturduk konustuk barıstık

sonra su an gorumcemle knousmuyoruz kayınvalıdemle eh ıste onlarla da baska baska olaylar ufak seyler buyudu dag oldu,,

yarın sınavım var sabah aksamda alanyaya gıdecegım 2 hafta kalıp sonra ersım gelıcek bı haftada oyle kalıp donecegızx,,

gorusuruz ,

:KK53::KK53::KK53: Neler olmuş öyle :KK53:
Ah canım ya geçmiş olsun :26:
Anlatmak istersen dinleriz her zaman :KK31:

selam kızlar

nasılsızn

gorusuruz ,

slm ayşegülcüm bizler iyiyiz ama senin moralin bayağı bozulmuş herşey üstüste gelmiş canım sıkma canını git biraz değişiklik olur toplarsın kendini hayırlı yolculuklar olsun ,sınavındada başarılar dilerim masalı öp benim yerime kendine iyi bak canım

merhaba nasıslınız kızlar.ilaydayı uyuttum yarın sabahtan çıkıcaz kartala gidicez dinlensin kuzum.deryacım ilayda değil kilo alan ilaydada 14 kilo birşey yemiyorlarki hele sıcaklar geldi iyice yemezler
Gittiniz mi güzelim?
Ben dinleniyorum şu an, manen de madden de çok yorulduk. Ne zaman başlarız bilmiyorum...
canım arkadaşım hakkında hayırlısını ve en güzelinin diliyorum
selam kızlar

nasılsızn

gorusuruz ,

canım çok kötü şeyler olmuş böyle ama aile içinde oluyor böyle şeyler üzme canını

Günaydın kızlar

Ben geldim.

Nasılsınız?

Derya geçmiş olsun Çağan yine hasta olmuş.

Sumakçım her ailede ne yazıkki olan şeyler. Bazen maalesefki bulanmadan durulmuyor. Soruları çözmenize sevindim.Anlatmak istersen dinleriz.

Sibelcim iyi gezmeler. Ya da ben bunları yazarken sen çoktan gittin geldin bile.

İncicim senin için en güzelini diiyorum. İnanıyorumki minik kuzunu alacaksın kucağına demekki zamanı varmış. Sabır canım sabır.

Günaydın kızlar

Ben geldim.

Nasılsınız?

Derya geçmiş olsun Çağan yine hasta olmuş.

Sumakçım her ailede ne yazıkki olan şeyler. Bazen maalesefki bulanmadan durulmuyor. Soruları çözmenize sevindim.Anlatmak istersen dinleriz.

Sibelcim iyi gezmeler. Ya da ben bunları yazarken sen çoktan gittin geldin bile.

İncicim senin için en güzelini diiyorum. İnanıyorumki minik kuzunu alacaksın kucağına demekki zamanı varmış. Sabır canım sabır.
hoşgeldin canım nasılsın?biz iyiyiz çok şükür ama temizlik yaptım heryerim tutulmuş salonu temizledim camlar,perdeler,koltuklar derken bitti sayılır..
sağol canım şimdi daha iyi ama huysuzluğu var biraz yine..

merhaba kızlar nasılsınız.bga sağol cnm biz zaten karşıyı komşu kapısı yapık 15 günde bir ordayız birde bitmek bilmeyen beylikdüzü metrobüsümüz açılsa tam olcak :) ilayda çocuklarla çoştu benm içinde değişiklik oldu pek kimseler girmemiş yine sayfaya...

hoşgeldin canım nasılsın?biz iyiyiz çok şükür ama temizlik yaptım heryerim tutulmuş salonu temizledim camlar,perdeler,koltuklar derken bitti sayılır..
sağol canım şimdi daha iyi ama huysuzluğu var biraz yine..

Güle güle kirlet.

Benim de birtek mutfağım kaldı hala yapamadım.

Halılarım yımaada gelmedi henüz.

merhaba kızlar nasılsınız.bga sağol cnm biz zaten karşıyı komşu kapısı yapık 15 günde bir ordayız birde bitmek bilmeyen beylikdüzü metrobüsümüz açılsa tam olcak :) ilayda çocuklarla çoştu benm içinde değişiklik oldu pek kimseler girmemiş yine sayfaya...

Gezin bol bol benim yerime de gezin.

Evet kimse girmez oldu yaz da geldi ya böyle gider

X