2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm hanımlar nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür ama çağanın huysuzlukları tam gaz devam ediyor artık kafayı sıyırmak üzereyim dayanamıyorum o kadar çok ağlıyorki bişeyler istiyor ama ne istdiğini bilmiyor,hiç birşeyden memnun olmuyo ağlıyor ağlıyor ve ağlıyor .Ne yapacağımı bilemiyorum ...
bgacım eşininde gelmesi daha iyi olmuş akşam boş vaktinide gezerek değerlendirirsiniz ben 1 sene eskişehirde yaşadım güzel bi yer öğrenci şehri olduğu için merkezi çok canlı oluyo akşamları.
incicim sen nasılsın canım?
sibel ve sumak sizler nasılsınız?kızlarınız nasıl?

kızlarr nerelerdesiniz?ben çok yoruldum bugün akşama eşimin eski müdürü ve ailesiyle beraber bi parka gideceğiz yiyecek bişeyler hazırladık gideceğimiz yer çok güzel bi yer tek kusuru mangal yakılmaması bide o yüzden bişeyler hazırladık daha doğrusu müdürün eşi bişeyler yaptımı bilmiyorum konuşmadım ama ben peynirli poğaça,patatesli börek ve damla çikolatalı kek yaptım çok yoruldum

merhaba kızlar nasılsınız.ayy boğazlarım çok kötü bir yanma var kaç gndür bugünde bir ağrı of :KK43: bga iyi gezmeler canım.deryacım size de iyi eğlenceler kızlar öylecek baktım bir umarım birşey kaçırmadım çok öpüyorum hepinizi.

selam kızalr naıslsınız

unuttu ıste bı sey demedım unuttugunu anlayıncak utladı artık :)

annem ynaımda yazamıyorum da hızlı olmam lazım

bı de cumartesı sabah sınavım var banka hlakbank ondan osnra gıdecegız herhalde

dukkanımı buldum cok guzel sırın bı yerde oyle ıstehepınızı cok opuyorum

merhaba kızlar nasılsınız.ayy boğazlarım çok kötü bir yanma var kaç gndür bugünde bir ağrı of :KK43: bga iyi gezmeler canım.deryacım size de iyi eğlenceler kızlar öylecek baktım bir umarım birşey kaçırmadım çok öpüyorum hepinizi.

geçmiş olsun sibelcim bu aralar herkes öyle mevsim değişikliğindemiş dr dedi..
sağol canım gittik geldik çok güzeldii manzara,hava,ortam çok güzeldi eğlendik ama eşimin müdürü bugün full çalıştığı için çok oturamadık eve geldik çağan çok yorulmuştu uyudu hemen bizde eşimle çay keyfi yaptık..

selam kızalr naıslsınız

slm sumakcım dükkanın hayırlı olsun canım.sınavındada başarılar dilerim masal nasıl?

günaydın hanımlar nasılsınız?ben iyiyim ama çağan 1 haftadır ishal ve geçmiyo onun haricinde iyiyiz çok şükür..
dün akşam gittik gezdik işte çok güzeldi bugünde meteor sağanak yağışlı diyor piknik yapalım dedik ama hava kötü olursa çağana alışveriş yapmak için avmye gideceğiz eşimle bugün izinlii..

selam kızalr naıslsınız

canım hayırlı olsun dükkanın.

geçmiş olsun sibelcim bu aralar herkes öyle mevsim değişikliğindemiş dr dedi..
sağol canım gittik geldik çok güzeldii manzara,hava,ortam çok güzeldi eğlendik ama eşimin müdürü bugün full çalıştığı için çok oturamadık eve geldik çağan çok yorulmuştu uyudu hemen bizde eşimle çay keyfi yaptık..

sağol canım benim .
günaydın hanımlar nasılsınız?ben iyiyim ama çağan 1 haftadır ishal ve geçmiyo onun haricinde iyiyiz çok şükür..
dün akşam gittik gezdik işte çok güzeldi bugünde meteor sağanak yağışlı diyor piknik yapalım dedik ama hava kötü olursa çağana alışveriş yapmak için avmye gideceğiz eşimle bugün izinlii..
geçmiş olsun cnm neden acaba ishali kuzunun.burasıda yağışlı idi sözde ama yağmadı planda yapmıştım iptal ettim pekte güvenmemek gerek bu meteor lara sanırım :)

Son düzenleme:
bu arada herkes iyi umarım bende yarın arkadaşıma gidicem yarım saat kadar uzakta ilayda ile kızı var birde 1 yaşında bebeği ama doğdundan beri hastahanede yavrum 1 hafta evdeyse 1 ay hastanede geçti 1 sene şimdi çıktı 2 gündür dedim gidiyim tüpü falan var bebeğin çıkamıyor :KK43: börek sardım dedim birşey yapma sen yavruya bak yeter :KK43:

canım hayırlı olsun dükkanın.

sağol canım benim .

geçmiş olsun cnm neden acaba ishali kuzunun.burasıda yağışlı idi sözde ama yağmadı planda yapmıştım iptal ettim pekte güvenmemek gerek bu meteor lara sanırım :)

sağol sibelcim sebebini bende anlamadım ama hala çok kötü ishal belki yarın dra götürürüm bakayım bi düzelme olmazsa eğer..havaya güven yok canım bizde plan yapıyoruz ama mecbur iptal ediyoruz

bu arada herkes iyi umarım bende yarın arkadaşıma gidicem yarım saat kadar uzakta ilayda ile kızı var birde 1 yaşında bebeği ama doğdundan beri hastahanede yavrum 1 hafta evdeyse 1 ay hastanede geçti 1 sene şimdi çıktı 2 gündür dedim gidiyim tüpü falan var bebeğin çıkamıyor :KK43: börek sardım dedim birşey yapma sen yavruya bak yeter :KK43:

bizler iyiyiz sibelcim arkadasının bebeğine çok üzüldüm canım geçmiş olsun dileklerimizi ilet ...

Geçmiş olsun canım :KK43:

selam kızalr naıslsınız

Selam güzelim. Hayırlı olsun dükkanın :) İçine sinmesi güzel. Sınavında başarılar :)

Geçmiş olsun canım. Enfeksiyon falan mı kaptı acaba?

Çok üzüldüm :KK43: Allah'ım acil şifalar versin o yavruya.

Geçmiş olsun canım :KK43:

Selam güzelim. Hayırlı olsun dükkanın :) İçine sinmesi güzel. Sınavında başarılar :)

Geçmiş olsun canım. Enfeksiyon falan mı kaptı acaba?

Çok üzüldüm :KK43: Allah'ım acil şifalar versin o yavruya.

bilmiyorum hülyacım bugünde götürmedim dra muz filan yedirdim ama inş geçer

X