2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

daha iyi olmana sevindim canım inş eşinede geçmez tatlım..
evet canım zaten genel anestezi istiycem ama ondan bile korkuyorum uyanıkken insan çok zorlanıyodur tabiki arkadasımda yaptırdıda sürekli kusacakmış gibi filan oluyomuş insan..

Sağolasın. Anesteziden korkma, uyumakla uyanmak bir oluyor :KK1:

günaydınn hanımlarr nasılsınız?biz akşamı yine ateşle geçirdik 39 du yine ateşi eşimle 7 gibi çağanı bırakıp anneme bizde yemek yemeye gittik ordanda gezecektik ama niyeyse pek gezmek istemedim eve gidelim dedim 9.30 du annemlere gittiğimizde çok gezmedik yani bi baktım çağanın ellei buz gibi ateşi var ne ateş ölçer yanımdaydı nede ateş düşürücü eve gidelim dedim gözlerinin alıt kıpkırmızı olmuştu ve sürekli esniyodu eve bi geldik 39 ateşi yanıyo çocuk hemen soyduk üstünü başını yere yatak yaptık yatırdık uyuyakaldı çok şükürki çabuk düştü ateşi şimdi daha iyi bidaha çıkmadı inş çıkmaz

günaydınn hanımlarr nasılsınız?biz akşamı yine ateşle geçirdik 39 du yine ateşi eşimle 7 gibi çağanı bırakıp anneme bizde yemek yemeye gittik ordanda gezecektik ama niyeyse pek gezmek istemedim eve gidelim dedim 9.30 du annemlere gittiğimizde çok gezmedik yani bi baktım çağanın ellei buz gibi ateşi var ne ateş ölçer yanımdaydı nede ateş düşürücü eve gidelim dedim gözlerinin alıt kıpkırmızı olmuştu ve sürekli esniyodu eve bi geldik 39 ateşi yanıyo çocuk hemen soyduk üstünü başını yere yatak yaptık yatırdık uyuyakaldı çok şükürki çabuk düştü ateşi şimdi daha iyi bidaha çıkmadı inş çıkmaz

Günaydın güzelim. Geçmiş olsun. Bir enfeksiyon var sanırım. Vücut atamıyor onu bir türlü.

Günaydın güzelim. Geçmiş olsun. Bir enfeksiyon var sanırım. Vücut atamıyor onu bir türlü.

sağol hülyacım dra götürdüm biraz sağ kulağı kızarmış ondandır dedi antibiyotik başladı bitene kadar kullan dedi ..bu ateşin sebebini bir türlü anlayamıyoruz ama neren acıyo diye sorduğumuzda direk boğazını gösteriyo

tabiki öylede canım iştee ben cesaretimi bir türlü toplayamıyorum eşimde çok kızıyo zaten gitmiyosun çekiyosun böyle diyee

Kızmakta haklı :KK1: Ben de kızıyorum eşime, zorla götürüyorum doktora ama bu sefer nasıl olduysa kendisi gitti ağrıları dayanılmaz olunca.

Çok şükür canım. Biraz hırıltım var, sabah ballı şerbet içtim yumuşattı biraz. Sen ne yapıyorsun? Kızlar terketti bizi :KK50:

canım benim ya ıhlamurla balı karıştır bide zencefilin varsa onu kaynatıp içine bal koyup içmeni tavsiye ederim cnaım hırıltın için çok iyi geliyo ..bende napayım canım akşam geç yattık ama sabah uykum kaçtı erken uyandım çağanda uyandı 7 de kahvaltı hazırladım eşimle kahvaltı yaptık o arabayı yaptırmaya gitti bugün idari izin aldı onu bekliyorum işte çağanla vakit geçiriyoruz
evet canım kızlarr nerelerdeyse kimsecikler yok topik çok sessiz ya bu aralar

canım benim ya ıhlamurla balı karıştır bide zencefilin varsa onu kaynatıp içine bal koyup içmeni tavsiye ederim cnaım hırıltın için çok iyi geliyo ..bende napayım canım akşam geç yattık ama sabah uykum kaçtı erken uyandım çağanda uyandı 7 de kahvaltı hazırladım eşimle kahvaltı yaptık o arabayı yaptırmaya gitti bugün idari izin aldı onu bekliyorum işte çağanla vakit geçiriyoruz
evet canım kızlarr nerelerdeyse kimsecikler yok topik çok sessiz ya bu aralar

Ben de hastalıktan evi boşladım, 2 günde savaş alanına döndü :) Bugün işim çok :KK52:

Yattıkça daha hasta oluyorum. Hele şimdi haftaya da hastaneye gidip gelmeye başlarsam iyice kalır. Bugün hava da iyi biraz toparlayayım.

sen bilirsin o zaman canım kendini daha iyi hissedeceksen tabi kalk biraz .hava fena değil burda bakalım bizde biraz çıkıcaz dışarı bakalım eşimin işleri var biraz halledebilirse

günaydın hanımlar nasılsınız?biz yine hastayız çağan bu defada grip olmuş nedir bu çektiğimiz yaa yaz gelsinde bitsin şu hastalıklar geçen gün gece uyandı yanımızda bi süre tepindikten sonra yerde yatacağım diye ağladı ve inat dediğini yaptı yattı üşütmüş girp olmuş burnu şarıl şarıl akıyo inş çabuk atlatır ve bana bulaştırmaz yoksa ben yatak yorgan yatarım çok kötü oluyorumm

günaydın hanımlar nasılsınız?biz yine hastayız çağan bu defada grip olmuş nedir bu çektiğimiz yaa yaz gelsinde bitsin şu hastalıklar geçen gün gece uyandı yanımızda bi süre tepindikten sonra yerde yatacağım diye ağladı ve inat dediğini yaptı yattı üşütmüş girp olmuş burnu şarıl şarıl akıyo inş çabuk atlatır ve bana bulaştırmaz yoksa ben yatak yorgan yatarım çok kötü oluyorumm

Merhaba canım. Geçmiş olsun :KK43:

bga yok bir haftadır.
Sibel de yok uzun zamandır...
nissam ce dedi gitti :)
Sumak Antalya'ya doyamadı :)
lagrima doğum yaptı mı acaba? Keşke gelip yazabilse...

X