2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Msnimi mesaj attım sana face kullanmıyorum.

Çalışma şartları benzer

Yani haftasonu yok resmi tatiller da tatil genelde akşam 6 da paydos gibi.

ilan veriyorlar ama genelde gene apron içinden başvuran varsa onu alıyorlar .

Ama senin konun zaten finans finans her yerde finans sonuçta onun için sende sıkıntı olacağını sanmıyorum yeterki eleman arasınlar

geldi msj ın ekledim seni. geldimi sana onayı

Günaydın kızlar

Niye kimse uğramıyorl günlerdir?

Deryacım geçmiş olsun.

Biz iyiyz Sibel. Sen nasılsın? Minik kızın nasıl?

Sumak, İnci nerdesiniz?

Nisaam da yok uzun zamandır?

selam kızlar nasılsınz..

ben ıyı sayılırım..

cumaertesı gunu kardesıme gıttık orada kaldık pazar gunu gezdık dolastık geldık evımıze ..dun doktora goturdum masalı tahlıl ıstedı yıne ..

bırazdan kalkınca kaka ve cısını alıp gıdecegım doktora koımsuya bırakacagım masalı ınsallah durur ya ..

pazar gunu de kardesıme bıraktık bız sınemaya gırdık onlar gezdırdı ..sadece yarımsar saat arayla ayrı kaldık ama benım ıcın cok zordu..aklım kızımdaydı fılmı bıle ızleyemedım ya

oylev ıste dun de kayınvalıodecıgımın dogum gunüydü ..ona gıttık yemege bızım kız orada hep uyudu:))

sımdı oturup sut sagacagım kızımı bırakınca acıkırsa dıye sadece yarım saat ama olsun aklım yıne onda kalacak

selam kızlar nasılsınz..

ben ıyı sayılırım..

cumaertesı gunu kardesıme gıttık orada kaldık pazar gunu gezdık dolastık geldık evımıze ..dun doktora goturdum masalı tahlıl ıstedı yıne ..

bırazdan kalkınca kaka ve cısını alıp gıdecegım doktora koımsuya bırakacagım masalı ınsallah durur ya ..

pazar gunu de kardesıme bıraktık bız sınemaya gırdık onlar gezdırdı ..sadece yarımsar saat arayla ayrı kaldık ama benım ıcın cok zordu..aklım kızımdaydı fılmı bıle ızleyemedım ya

oylev ıste dun de kayınvalıodecıgımın dogum gunüydü ..ona gıttık yemege bızım kız orada hep uyudu:))

sımdı oturup sut sagacagım kızımı bırakınca acıkırsa dıye sadece yarım saat ama olsun aklım yıne onda kalacak

Geçmiş olsun Sumakçım,

İnşallah birşeyi yoktur.

İnci, Derya nerdesiniz?

Umarım herşey yolundadır.

neredesınız kızlar..

bga ınsallah canım bırsey cıkömaz ılk tahlıllerde cıkmadı bırsey bakalım kultur de ver dedı doktor ,yarında onu goturecegım ..

kızma bırsktım ay nasılaglayasım geldı nnasıl ..sutte bırakmıstım nasıl ıcmıs sıpam ben gelene kadar

yarın yıne bırkacagım kızmı ona ..cok sevıyor o kadını

oyle ıste hepınız ıyısınızdır ınsallah

neredesınız kızlar..

bga ınsallah canım bırsey cıkömaz ılk tahlıllerde cıkmadı bırsey bakalım kultur de ver dedı doktor ,yarında onu goturecegım ..

kızma bırsktım ay nasılaglayasım geldı nnasıl ..sutte bırakmıstım nasıl ıcmıs sıpam ben gelene kadar

yarın yıne bırkacagım kızmı ona ..cok sevıyor o kadını

oyle ıste hepınız ıyısınızdır ınsallah

Ben iyiyim

Sen nasılsın?

Geçmiş olsun.

İnci ve Derya yok merak ettim.

Bak biz 4-5 aylık bırakıp çalışmaya gideceğiz biz ne yapalım?

allah kolaylık versın sımdıden canım ne dıyım bende calıssam bende bırakacaktım alısıcaktım o fıkre artık

ıncı yok dderya yok cagan ıyıdır ınsallah

nıssam yok

herkes ıyıdırı nsallah ben kalkkıyım da yemek yapıyım yemegım yok cok opüyorum cnım

allah kolaylık versın sımdıden canım ne dıyım bende calıssam bende bırakacaktım alısıcaktım o fıkre artık

ıncı yok dderya yok cagan ıyıdır ınsallah

nıssam yok

herkes ıyıdırı nsallah ben kalkkıyım da yemek yapıyım yemegım yok cok opüyorum cnım

İnşallah iyidir kızlar,

Takldım onlara böyle yapmazlardı.

Kolay glesin . Öp kuzunu benim için

Ne bilim yben sizi 24-25 zannediyordum. Olsun ama 28 anna olursan yine geçn ben erken şu durumda 31 de anne olucam. 27 de evlendim ben

Baktırayım Hülya. Tirod kontrollerimi düzenli yaptırıyorum ama proalaktini duymamıştım.

Ah ah keşke o yaşlarda olabilsek...
Mutlaka baktır canım. Benim yüksek çıkınca doktor makroprolaktin de istedi. O da yüksek çıktı :KK43: İlaç kullanacağım düşürmek için.

slm hanımlarr ben geldim nasılsınız bakalım?
bende çok iyi haberler yok.çağanım yine hasta gece ateşlendi 39 du ateşini sabaha karşı zor düşürdüm uyumadık sabaha karşı biraz uyumuşuz koyun koyuna..ama sabah kalktığımızda çok halsizde hiçbişey yemedi eşimle sağlık ocağına götürdük soğuk alığınlığı ve birazcıkda bademcikmiş yine antibiyotik ve soğuk alğınlığı şurubu verdi şimdi uyuyo ama birazdan uyanır bende o uyurken işlerimi yaptım sabah bişey yiyemediğim için çok acıktım ama hiç kalkacak halim kalmadı yaa

Geçmiş olsun güzelim. Sen bu aralar bayağı yoruldun. Aman dikkat et kendine. Son durumlar nedir? Bilgilendir bizi...

merhabalar nasılsınız arkadaşlar umarım herkes iyidir öpüyorum sizleri...

Nerdesin sen? Arada yazıp kaçıyorsun hemen. Nasılsın? İlayda nasıl?

selam kızlar nasılsınz..

ben ıyı sayılırım..

Güzel bir hafta sonu olmuş :) Bugün Masal'ın sonuçları çıkacak mı? İnşaallah önemli bir şey yoktur.

Bana gelince... 2 gündür hastanedeydim. Eşimin karaciğerinde yağlanma çıktı, diğer bölgeler iyi durumdaymış. Sonuçları yarın doktoruna gösterecek. Rahat bir nefes aldık çok şükür. Cumadan beri ağzını bıçak açmıyordu eşimin. Dün akşam neşesi yerine geldi :)

Bana gelince... 2 gündür hastanedeydim. Eşimin karaciğerinde yağlanma çıktı, diğer bölgeler iyi durumdaymış. Sonuçları yarın doktoruna gösterecek. Rahat bir nefes aldık çok şükür. Cumadan beri ağzını bıçak açmıyordu eşimin. Dün akşam neşesi yerine geldi :)

Geçmiş olsun İnci

Biizmkinde de var diyet ve sporla kurtulur.

Başka bir tedavisi yok yada bize söylemediler.

bgacım prolaktin ve makroprolaktinim yüksek çıktığı için ilaca başlıyorum. 1 ay kullanacağım sonra değere tekrar baktıracağım. Düşmezse ilaca devam. Sen de geç kalmadan baktır. Ben yüksek çıkmasına şaşırıyorum açıkçası çünkü belirtileri yok bende. Adet düzensizliği, göğüslerden süt gelmesi belirgin belirtiymiş. Olmamasına rağmen yüksek çıkıyor.

bgacım prolaktin ve makroprolaktinim yüksek çıktığı için ilaca başlıyorum. 1 ay kullanacağım sonra değere tekrar baktıracağım. Düşmezse ilaca devam. Sen de geç kalmadan baktır. Ben yüksek çıkmasına şaşırıyorum açıkçası çünkü belirtileri yok bende. Adet düzensizliği, göğüslerden süt gelmesi belirgin belirtiymiş. Olmamasına rağmen yüksek çıkıyor.

Tamam canım. Gelecek ay tiroid için doktora gidecktin onlara da bakmasını isteyeyim.

Merak ettim seni hiç böyle yapmazdın.

Derya da yok.

Tamam canım. Gelecek ay tiroid için doktora gidecktin onlara da bakmasını isteyeyim.

Merak ettim seni hiç böyle yapmazdın.

Derya da yok.

Gelemedim bir türlü. Sabah çıktım akşam üzeri geldim eve 2 gün. Gelince de koltukta sızıp kalıyordum. Bugün de hasta oldum :KK43: Öğleden sonra çıkıp şu ilacı alayım da hemen başlayayım.

X