2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

kımsecıkler yok bendee dıger taraflarda gezınıyorumm:KK4:

gez bakalım canım bende bi iş yapıyorum bi gelip bakıyorum cevap yazıyorum çok şükür hallettim herşeyi çağan uyandı karnını doyurdum üstünü değiştircem bide kendim hazırlancam artık banyo yaptım saç,makyaj yapıcam o zamana kadarda annem gelir zaten

Selam kızlar

Hemen size gelişmeleri yazayım. Sonra geçmişi okuyacağım.

O yoğunluk ve stresten akşam patladım ve kızla tartıştım. madem sen bana saygı göstermiyorsun bende seninle çalışmama kararı aldım dedim kime istersen söyle dedim. Bir ay önce yoğundum ama huzurum vardı şimdi yoğunum ama huzurm yok dedim.

Gitti beni müdüre şikayet etti.

Bende ikisinin yanında söyledim İkisi de hiçbişi demedi (müdür + kız.)

Denetimini geçirenler ve denetim yükümlülüğü olmayanlar bile erken geliyor o neden denetçilerle aynı saatte geliyor erken gel dendii halde dedim.

Biz sizinle (müdür) çalışmaya başlıyoruz o onda geliyor onun benden farkı ne dedim?

Sana bişi söylüyorum dedim 5 dakkalık işi 2 gün yapmadın dosyalar orda durdu beni rahatsız etti topla dedim de topladın dedim.

Sen benim yaşadığım sıkıntıları bile bile buraya geldin sen neden aynısını yapıyorsun dedim. Susuyor.

Müdür tamam dedi bga artık sana iş vermicek sadece benimle çalışcan dedi.

Diğer departmanla da konuştum ordada aynısıymış . Başıma bela anlayacağınız.

Selam bile vermiyorum. Belki ayıp ediyorum ama vermiyorum o beni düşünmesken bana ayıp yaparken bişi olmuyor ben tavrımı koyunca mı ayıp oluyor.

Ya ben alınganlık yapıyorum ama sanırım müdür bana tavırlı. Bilmiyorum.

Gelelim denetime önemli bir bulgu yok. Şimdi düşününce de iyi geçmiş sanki artık önümüze bakacağız.

Sİzde ne var ne yok

Son düzenleme:
selam kızlar

annemın teyzesı öldu ,annem buradaydı yazamadım

kzımda hıc durmuyor sız napıyorsunuz

bga ıyı olmus canım sıkayet ettıgın muduru de bosver ..

Merhaba kızlar,
Sumakcım başınız sağolsun canım. Mekanı cennet olsun inşaallah. Annen yanında mı hala?
bga en güzelini yapmışsın, başka türlü yürümeyecekti bu iş. Kaprislerle uğraşıp kafan ağrımaz en azından.
derfat hayırlı olsun canım kursun. Nasıl geçti ilk gün?
sibel, gunesim sizler nasılsınız?
nissam ne zamandır yoksun? Umarım bir sorun yoktur.

Biz misafirlerimizi yolcu ettik. Alışmışım. Ev boş geldi bir anda. Sağ salim varırlar inşaallah. Bu haftam temizlikle geçer. Onlar buradayken hiçbir şey yapmadım.

Selam kızlar

O yoğunluk ve stresten akşam patladım ve kızla tartıştım. madem sen bana saygı göstermiyorsun bende seninle çalışmama kararı aldım dedim kime istersen söyle dedim. Bir ay önce yoğundum ama huzurum vardı şimdi yoğunum ama huzurm yok dedim.

Denetimini geçirenler ve denetim yükümlülüğü olmayanlar bile erken geliyor o neden denetçilerle aynı saatte geliyor erken gel dendii halde dedim.

Biz sizinle (müdür) çalışmaya başlıyoruz o onda geliyor onun benden farkı ne dedim?

Sana bişi söylüyorum dedim 5 dakkalık işi 2 gün yapmadın dosyalar orda durdu beni rahatsız etti topla dedim de topladın dedim.

Sen benim yaşadığım sıkıntıları bile bile buraya geldin sen neden aynısını yapıyorsun dedim. Susuyor.

Selam bile vermiyorum. Belki ayıp ediyorum ama vermiyorum o beni düşünmesken bana ayıp yaparken bişi olmuyor ben tavrımı koyunca mı ayıp oluyor.

Gelelim denetime önemli bir bulgu yok. Şimdi düşününce de iyi geçmiş sanki artık önümüze bakacağız.

Sİzde ne var ne yok
canım bayağı dolmuşsun iyide patlamışsın ne kadar tavırlı olurlarsa olsunlar haklı olduğun için iyi yapmışsın canım sıkma canını artık ..denetim içinde hayırlısı olsun canım bak bişey çıkmamış hadi gözün aydın...

Merhaba kızlar,
Sumakcım başınız sağolsun canım. Mekanı cennet olsun inşaallah. Annen yanında mı hala?
bga en güzelini yapmışsın, başka türlü yürümeyecekti bu iş. Kaprislerle uğraşıp kafan ağrımaz en azından.

Biz misafirlerimizi yolcu ettik. Alışmışım. Ev boş geldi bir anda. Sağ salim varırlar inşaallah. Bu haftam temizlikle geçer. Onlar buradayken hiçbir şey yapmadım.

fena değildi canım ilk başını kaçırdım tam 3 pc değiştirmek zorunda kaldım ilk oturduğumda program yüklü değildi 2ncide mouse çalışmadı 3ncüde is klavye çalışmadı ben onlarla ilgilenirken hıca anlattı ve geçti başını kaçırdım ama sonradan yetiştim bi hocaya bak bi pcye bak başım ve boynum çok ağrıdı ama genel olarak iyiydi akşam gelice eşimede açtım gösterdim öğrendiklerimi eşim sen ne kadar hızlanmışsın diyo yaparsın bence ben arkandayım benden sana tam destek diyerek kendime daha bi güvenmemi sağladı ..

günaydın kızlarrr nasılsınız?
burda kar yağıyo eşim bugün erken gelecek dışarı çıkacaktık ama havadan dolayı çıkamayabiliriz off ya artık yaz gelsinn

günaydın kızlar nasılsınızzz...

selam kızlar

annemın teyzesı öldu ,annem buradaydı yazamadım

kzımda hıc durmuyor sız napıyorsunuz

bga ıyı olmus canım sıkayet ettıgın muduru de bosver ..

canım basınız sagolsun. allah rahmet etsın inşş.:KK43:

Merhaba kızlar,

iyyim canm kendı adıma sen nasılsınnnn?:KK54:

bga bence en iyisini yapmıssın bend eolsam aynısını yaprdım baya kızdırmıss senı baksana kızzz. mudur de haklıyı haksızıı gormeısnı basarabılsın ozaman!

merhaba kızlar nasılsınız sevgililer gününüz kutlu olsun:)
ayşegülcüm başınız sağolsun canım
deryacım geçmiş olsun çok nedir bu sene hem kuzumun senin çektiğin çabucak iyileşir inşallah

Selam kızlar

Sİzde ne var ne yok

cnm denetimin iyi geçmiş sevindim onun dışında takma kimseyi kafana

Merhaba kızlar,

insan alışınca zor oluyor. tatile ne zaman gidiyordunuz canım.evet nissam yok iyidir umarım

insan alışınca zor oluyor. tatile ne zaman gidiyordunuz canım.evet nissam yok iyidir umarım

1 martta gidiyoruz nasip olursa. Daha 2 haftamız var. Bu hafta pasaportumu çıkartacağım inşaallah. Çok heyecanlıyım :)
Senin durum ne oldu? Borcu söylediniz mi babana?

slm kızlar nasılsınız derya çağan nasıl oldu canım

1 martta gidiyoruz nasip olursa. Daha 2 haftamız var. Bu hafta pasaportumu çıkartacağım inşaallah. Çok heyecanlıyım :)
Senin durum ne oldu? Borcu söylediniz mi babana?

yok cnm söylemedik taksite bağlattım daha ödeyemedimde ilk taksit hemendi bakalım artık iş başıma benim hep işte:KK43:

X