2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

canım öyle dusunme kötü dusunme olcak inş birbirimiz için dua edelim tanımadığın biri için edilen dua en çok kabul olan dualar arasında bu yuzden sizin için dua edicem

Allahım kabul etsin dualarını bende sizlere edeceğim.birbirimizi tanımasakta gönüllerimiz bir nihancım.tanıyıpda arkamzdan kuyumuzu kazan o kadar insan var ki...

kader ekımın kacı ..benim 18 ekım..nanelıseker vardı onun 19 ekimdi :)

Allah razı olsun kızlar ıyı geceler :KK49::KK49:

ben genç anne olmak istiyorum.cocuklarımın yanında olayım falan.geç anne olanlar daha çabuk yaşlanıyor doğal olarak ve çocuklar aileye doyamıyor

kızlar buarada dr a kontrol için gitmişmiydiniz,,,benim dr yapılan testler sonucunda bi problem yok dedi,folikasit ve kansız olduğum için demir ilacı verdi okadar,,,:KK12:

kızlar bn biraz dolaşıyım sonra görüşürüz olur mu??çok iyi çok tatlı burdaki arkadaşlar.muhabbetiniz tatlı olsun şekerler:21:

sorumu sordum ama bende kaçıyorum,kocişimin uykusu gelmişş
iyi geceler kızlar,yarın soruma cvp yazarsınız inşlh:86:

çok ii kader ikisini bende kullandım kan hapını kestim folice devam kan hapı iştah açtı kilo aldım biraz

herkeze günaydın kızlar..ikibin sekiz gelinleri uyuyo ama.:)bnde uyuyor oluyordum şuan ama biraz işim var bugun kendinize çok dikkat edin arkadaşlar:KK71:

X