2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

merhaba arkadaşlar ben yani katıldım aranıza.bende 2008 temmuz ayında evlendim. şu an 7 aylık bir kızım var allah bağışlarsa.ama çok huysuz hiçbir şey yediremiyorum. ne yapsam

canim icimi ferahladi birazzzzzz...
seninki gec olmusssss,oda suni sanciylaaaa..
cagancigimin gelmeye niyeti yokmuydu annesiiii

yoktu canım ya hiç tık yoktu açılma 2 cmdi dr artık derya 6 kasım cuma son gün o gün kesin doğumun olacak dedi sabah 8 de hastde ol dedi neyse bir gün önce annem taş düşürdü onu acile götürdüm tek başıma refakatçı olarak kaldım bi süre sonra eve geldik gece yine annem acileşti bu sırada eşimde gripti çok hastaydı erkek bide arabamız bozuldu o gün neyse gece erkek kardeşim ve eşim annemi hastye götürdüler kızkardeşimde benim yanımda kaldı bende son hazırlıklarımı yaptım zaten iyice ağırlaşmıştım pek yatamıyordum sabah gittim odam hazırdı hemşireler önlüğümü verdiler suni sancıyı taktılar sancı arttıkça ben duramadım epidural yaptırdık sürekli hemşireler drum geliyo açılmaya bakıyo biri suyumu patlatılar biri lağma yapar biri tansiyondu nstydi derken canımı çıkardılar neyse öğlen oldu ıkınmayı gösterdiler açılmaya bakıyolar hala bebeğin kafası gözüktü saçı elime geldi hemen dru çağırın doğum başladı dediler doğum odasına aldılabeni tam 8 kişi çatala çıkardılar ben dayanamıyorum ağlıyorum annemlerde kapıda ağlıyo neyse dr bana sancın gelince ıkın diyo yapıyorum olmuyo karnını şişirme sadece ıkın diyo yapamıyorum dr bana derya doğumu zorlaştıryosun bize yardım et diyo ama olmuyo en son ben ağladım sezeryana alın diye dr çok geç dedi çünkü kesmiş doğum olacak en son drum derya sen nasıl ıkınabiliyosan ıkın biz sana yardımcı olalum dediler birincide olmadı nefesimi bırakrım ayaklarımı onlar çekiyo aşağıya ben çekiyorum yukarı birisi karnıma bastıryo derken ikinci sancı geldi ve bi kez daha ıkın tam oldu derken nefesimi bıraktım en sonuncuda üçüncü sancı ve yaşasın doğum gerçekleşti ama kalp atışalrını zayıflattım oğlumun ağlamadı ilk başta niye ağlamıyo dedim götürdüler bi süre sonra giydirip getirdiler çok güzeldi.......anlatamam o duyguyu....

canim deryacigim gercekten cok zor bir dogum olmus...
rabbim bir daha o gunleri yasatmasin...

neyseki cagan yaninda ya herseye degerrrrrrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba arkadaşlar ben yani katıldım aranıza.bende 2008 temmuz ayında evlendim. şu an 7 aylık bir kızım var allah bağışlarsa.ama çok huysuz hiçbir şey yediremiyorum. ne yapsam

hosgeldin canim aramiza...
allah bagislasin canim..
nerden katiliyon canim..

slm kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK19::80::80:

ama kimsecikler yok galibaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:26::26:

slm canım nasılsın?bebiş nasıl biz daha iyiyiz ama bu seferde bizden eşime bulaşmış o çok kötü....bugün annemlere gittim hava güzeldi gezdik eşimde erken geldi hasta olduğu için çok nazlı pek giremiyorum nete..

merhaba canım hoşgeldin
Allah bağışlasın yavrunu
bazı çocuklar böyle oluyor zar zor iki lokma yedirebiliyorsun
ama çevremde gördüğüm kadarı ile çocuk istemiyorsa pek zorlama
o acıkınca illa yer, senin bir şey yapmana gerek kalmaz :)
emziriyor musun?

selam canım nasılsın?

slm canım nasılsın?bebiş nasıl biz daha iyiyiz ama bu seferde bizden eşime bulaşmış o çok kötü....bugün annemlere gittim hava güzeldi gezdik eşimde erken geldi hasta olduğu için çok nazlı pek giremiyorum nete..

çok geçmiş olsun derfatcım
aman dikkat edin kendinize
şimdi de öyle bir hava başladı ki ne yaz ne bahar...
bu da tam hastalık havası :KK43:

Son düzenleme:
Allah bağışlasın yavrunu
bazı çocuklar böyle oluyor zar zor iki lokma yedirebiliyorsun
ama çevremde gördüğüm kadarı ile çocuk istemiyorsa pek zorlama
o acıkınca illa yer, senin bir şey yapmana gerek kalmaz :)
emziriyor musun?[/B]

emziriyorum 7 ay bitti 8den gidiyoz.ama çok zayıf.sadece kahvaltı yapıyor hiçbir çorbayı içiremiyorum. ne yapacağımı şaşırdım.huysuzluk yapıyor.başka çocuklar yiyor yaptığımı kızım yemiyor.nasıl bi iş anlamadım. çok teşekkürler

hosgeldin canim aramiza...
allah bagislasin canim..
nerden katiliyon canim..

kocaelinden katılıyorum.ya bişey söyleyecem ben evlilik yılı karıştırmışım.bebek kafa bırakmadı.2009 temmuzda evlendim. aranıza katılmamda sakınca yok demi.kafa dalgın olunca yanlış yazmışım.kusura bakmayın. aranızda var mı kocaelin olan.çok yalnızım burda ben.bide kızım huysuz.anlayın artık halimi:KK59:

slm kızlar nasılsınız?ben daha iyiye gidiyorum çağanda öle ama eşim kötü çokta nazlı ya........
evet havalar ısındı ben daha mutluyum çünkü istediğim zaman çıkabiliyorum dışarı mesela birazdan domates almaya çıkcam oğlum uyansında onu da gezdircem biraz

kocaelinden katılıyorum.ya bişey söyleyecem ben evlilik yılı karıştırmışım.bebek kafa bırakmadı.2009 temmuzda evlendim. aranıza katılmamda sakınca yok demi.kafa dalgın olunca yanlış yazmışım.kusura bakmayın. aranızda var mı kocaelin olan.çok yalnızım burda ben.bide kızım huysuz.anlayın artık halimi:KK59:

tabi canım gel ne demek
maksat muhabbet :KK16:
kaç yaşındasın?

slm kızlar nasılsınız hava çok güzelleştiya güneşli ne güzel insanın içi açılıyo valla:KK76::KK76:

selam canım
iyiyim çok şükür
sen nasılsın
ay dünkü hava neydi öyle yaz gibi
bugün de öyle sanırım
biraz iş yapıp alışverişe çıkıcam
yaz geliyor yavaş yavaş :KK8:

slm kızlar nasılsınız?ben daha iyiye gidiyorum çağanda öle ama eşim kötü çokta nazlı ya........
evet havalar ısındı ben daha mutluyum çünkü istediğim zaman çıkabiliyorum dışarı mesela birazdan domates almaya çıkcam oğlum uyansında onu da gezdircem biraz

selam canım
iyiyim şükür
iyi olmanıza sevindim :KK16:
erkekler hasta olunca nazlarından geçilmez :)
bizden daha nazlılar gerçekten :KK1:
Allah acil şiflar versin
çağan da sen de açılırsınız dışarı çıkınca

slm kızlar nasılsınız hava çok güzelleştiya güneşli ne güzel insanın içi açılıyo valla:KK76::KK76:

slm iyiyz tsk.ederiz ,sen nasilsinnnnnnn..

valla burda da havalar sicak olmaya basladi,hava guzel olunca insaninda ici ferehliyor..

aman iyi cok sukur....
esine de cok gecmis olsun...
seninkidemiiiiiiii nazli.
ayyy bu erkekler yokmu ya cok nazli oluyorlar...
bayanlardan beterler...:KK1::KK1:
aman kendi esime diyom amannnnn sakin sen hastalanma ne olursa olsunnnnnnnn:KK1::KK1::KK1: cok nazli hic cekilmiyorrrrrrrrrrr:KK1::KK1:

slm iyiyz tsk.ederiz ,sen nasilsinnnnnnn..

valla burda da havalar sicak olmaya basladi,hava guzel olunca insaninda ici ferehliyor..

aman iyi cok sukur....
esine de cok gecmis olsun...
seninkidemiiiiiiii nazli.
ayyy bu erkekler yokmu ya cok nazli oluyorlar...
bayanlardan beterler...:KK1::KK1:
aman kendi esime diyom amannnnn sakin sen hastalanma ne olursa olsunnnnnnnn:KK1::KK1::KK1: cok nazli hic cekilmiyorrrrrrrrrrr:KK1::KK1:

kız bende aynı lafı dedim dün aksam bana şuna bak ya aman aşkım hastalanma diyeceğine nazlanıyosun diyo ya filan yaptı yok canım öle demek istememdim filan dedim artıkın

:KK16: selam kızlar burası yaz gıbı ,,

denize giriliyor kısa kollular cıkmıs ..

yarın gıdıp güneslenmeyı düşünüyorum ,ama bikinim yok :KK9:

tüm ince kıyafetlerımı getırdım ama yıne de sıcak ..

trustlere gulerdık kı gunu askıl gıyıyorlar dıye sankı hıc burada yasamamısım gıbı cok sıcak gleıyor neredeyse soyunucagım :KK53:

rahatım gezıyorum bol bol ama nete gırmeyı cok ozluyorum :)

öptüm hepinizi :KK17:

selammmm kızlar nasılsınız:81::81::81::80::80:

selam canım
iyiyim şükür
sen nasılsın?
nasıl geçiyor günler?

:KK16: selam kızlar burası yaz gıbı ,,

denize giriliyor kısa kollular cıkmıs ..

yarın gıdıp güneslenmeyı düşünüyorum ,ama bikinim yok :KK9:

tüm ince kıyafetlerımı getırdım ama yıne de sıcak ..

trustlere gulerdık kı gunu askıl gıyıyorlar dıye sankı hıc burada yasamamısım gıbı cok sıcak gleıyor neredeyse soyunucagım :KK53:

rahatım gezıyorum bol bol ama nete gırmeyı cok ozluyorum :)

öptüm hepinizi :KK17:

ayyy ne güzel yaaa :KK8:
burası bile bu kadar sıcaksa oranın sıcağını düşünemiyorum :KK52:
iyi olmana sevindim canım?
ne zaman dönüyorsun?

iyiyim tsk.ederim,sen nasilsinnnnnnnnnnn:KK70:

biraz gecikmeli bir cevap oldu :KK17:
şükür canım
adet sancısı dışında iyiyim
ilk günüm ve belim, bacaklarım, kasıklarım fena ağrıyor :KK5:
yarın Allah nasip ederse dinlenicem az da olsa
sen nasılsın, napıyosun?