2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

iyi aksamlar canım hoşgeldin. iyiyiz sen nasılsın?

iyi aksamlar yoğun bir gündü he

bebiş ne oldu?

evet canım 2 gündür çok yoğundu çok gezmişim heryerim ağrıyo uyku çok fena bastırdı çağanda annemleredeydi babam ve annem baktılar sağolsun ama hepsinin hakkından gelmiş hepsini dövmüş resmen ya çok fena oldu sıpaaa

annem bakıcak canım babam emekli kızkardeşimde öğleden sonra okuldan geliyo 3 kişiler yani ama tabiki hayırlı ise olsun

o zaman ıyı olmus herkesın bakabılecegı bı ortam vamıs
hayırlısı cnım ınsallah olur

hosgeldın cnım..nasılsın

iyiyim canım okuldan geldim kızımı uyuttum oturuyorum kayınvalidemle şimdi eşim işte zaten 4-12 calısıyr
:KK61:

benım esımde 4-12 ıdı sımdı ıkı gün tatıl :)

bebişler iyi teyzesi dün ultrasonda gördüm ilk defa ikizler:nazar::emir_bebek::emir_bebek:
tabiki anlatayım aşamayı ama neden dolayı olmuyor bebişiniz?sendemi eşindemi problem?

eger sende ve eşinde özel bir tedavi uygulanmayacaksa 15 -20
günlük bir olay. iğne ile başlıyorsun yumurtalar olgunlaştırmak için. bu arada 2 günde bir muayeneye cağırıyorlar.yumurtalar olgunlaştığında çatlatma iğnesi uyguluyosun ve yumurtalar toplanıyor.aynı gün eşten sperm alınıyor kaliteli ise spermler bu yumurta ve spermleri döllüyorlar eger spermler kaliteli değilse eşine kese denilen operasyon yapılıyo. 3 günsonrada embriyolar transfer ediliyo:KK49:

aşılamayı hiç denemedik canım...

allah analı babalı büyütsün canım hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah bebişlerini:nazar:

meltemcim çok sevindim ikiz olmalarına hayırlı olsun canımmmmm

tesekkur ederim canım...

sana yazarken ıkız demek gectı ıcımden ınan kı sonra bılmedıgımden yazmadım
cok sevındım bır ısterken ıkı oldu benımde ıkızım olsa keske

benım esımde problem var ,sızde ne problem vardı

özel tedavı derken nasıl bı tedavı bız su an tedavı yapıyoruz zaten haplarla

allah analı babalı buyutsun sımdıden..
amin tesekkur ederim canım inş. Allah sizede nasip eder bebişler:emir_bebek::emir_bebek:
özel tedavi derken sende problem varsa yada eşinde onları gidermek adına iğne ilaç tüp bebekten önce....
benimde eşimde problem vardı mesela tüp bebekten önce ilaçö kullandı bi süre spermleri gelişşsin çogalsın die Allaha şukurler olsun ilaçlar iyi geldi ve kese olmadan kaliteli spermleri çıktı....
6 tane sağlıklı embriyomuz oluştu ikisi transfer edildi 3 tanesini dondutturduk...olmama ihtimaline karşı..

tesekkur ederim canım...

amin tesekkur ederim canım inş. Allah sizede nasip eder bebişler:emir_bebek::emir_bebek:
özel tedavi derken sende problem varsa yada eşinde onları gidermek adına iğne ilaç tüp bebekten önce....
benimde eşimde problem vardı mesela tüp bebekten önce ilaçö kullandı bi süre spermleri gelişşsin çogalsın die Allaha şukurler olsun ilaçlar iyi geldi ve kese olmadan kaliteli spermleri çıktı....
6 tane sağlıklı embriyomuz oluştu ikisi transfer edildi 3 tanesini dondutturduk...olmama ihtimaline karşı..

bızde de esımde problem var
ılac tedavısı yapıyoruz bızım sayımız cok guzel ama ılerı hızlı hıc yok ,yavas var ve morfolojı guzel
asılama onermedıler aslında ,tup bebek kesın sonuc dedıler
bılmıyorum hayırlısı
ssıze ne kadara mal oldu..ıstanbuldamıydın sen

bızde de esımde problem var
ılac tedavısı yapıyoruz bızım sayımız cok guzel ama ılerı hızlı hıc yok ,yavas var ve morfolojı guzel
asılama onermedıler aslında ,tup bebek kesın sonuc dedıler
bılmıyorum hayırlısı
ssıze ne kadara mal oldu..ıstanbuldamıydın sen

öncelikle hayırlısı olsun canım benim dua edin bol bol....
biz ankarada yaptırdık 2 denemem oldu ikisini de.doktorumuz bize aşılamayı hiç önermedi bile direk tüp bebek dedi normal yollardanda olma olasılıgı hiç yok gibi demişti eger olrsada bu gazetelik bir olay olur demişti.....
ucret olayı tüp bebek merkezinden ve raporlu olup olmamasından farkeder bunu önce merkezinize karar verin daha sonra arastırın derim. özel bir merkez le devlet baya farkediyor ücret konusunda .

ben ilki,nde 3 civarı ikincisinde 6-7 civarı masraf yaptım canım

yeni gelen arkadaslar hoşgeldiniz...:KK3:

ıyıyım sen nasılsın..
tantsana kendını
hosgeldın aramıza sık sık ugra artık :)

hoşbuldum kızlar. derfata bakim nerelerde dolanıyo dedim. aaa bi baktım benm topikimmiş burası da. hemen daldım içeri destursuz :))
ben de n,san 2008de evlendim cnm. 16 aylık oğlum var. derfatla ordan da topikdaşız.. kasım 2009 annelerinden :)))
bursadayım çalışmıyorum daha doğrusu çalışamıyorum. oğluma bakıcak kimsem olmadığı için. bu aralar yeni yapılan evimle ilgileniyorum. başka da ekşın yok hayatımda. monoton bi hayat işte. hayatımı kk renklendiriyo bu aralar. ee sizler de acıkın bahsetseniz kendinizden ben de tanısam sizleri :)

hoşbuldum kızlar. derfata bakim nerelerde dolanıyo dedim. aaa bi baktım benm topikimmiş burası da. hemen daldım içeri destursuz :))
ben de n,san 2008de evlendim cnm. 16 aylık oğlum var. derfatla ordan da topikdaşız.. kasım 2009 annelerinden :)))
bursadayım çalışmıyorum daha doğrusu çalışamıyorum. oğluma bakıcak kimsem olmadığı için. bu aralar yeni yapılan evimle ilgileniyorum. başka da ekşın yok hayatımda. monoton bi hayat işte. hayatımı kk renklendiriyo bu aralar. ee sizler de acıkın bahsetseniz kendinizden ben de tanısam sizleri :)

h.g. masallah canım Allah analı babalı büyütsün.ay benim bebişler olunca ben nasıl bırakıp işe gidecem miniklerimi:26::26:
bi de iki tane çalışırken zor olur eminim..

h.g. masallah canım Allah analı babalı büyütsün.ay benim bebişler olunca ben nasıl bırakıp işe gidecem miniklerimi:26::26:

iyi aksamlar kızlar nasılsınız?ben yorgunum dün eşimle alışverişe gittik geç geldik bugünde iş görüşmesine gittim aksamda görümcem doğum yapmış eşimle hast ye gittik geldik çağan uyuyo benimde çok uykum geldi..sizler neler yaptınız?

Hayırlısı olsun canım. Görümcenin de gözü aydın olsun. Allah analı babalı büyütsün.

bebişler iyi teyzesi dün ultrasonda gördüm ilk defa ikizler:nazar::emir_bebek::emir_bebek:
tabiki anlatayım aşamayı ama neden dolayı olmuyor bebişiniz?sendemi eşindemi problem?

eger sende ve eşinde özel bir tedavi uygulanmayacaksa 15 -20
günlük bir olay. iğne ile başlıyorsun yumurtalar olgunlaştırmak için. bu arada 2 günde bir muayeneye cağırıyorlar.yumurtalar olgunlaştığında çatlatma iğnesi uyguluyosun ve yumurtalar toplanıyor.aynı gün eşten sperm alınıyor kaliteli ise spermler bu yumurta ve spermleri döllüyorlar eger spermler kaliteli değilse eşine kese denilen operasyon yapılıyo. 3 günsonrada embriyolar transfer ediliyo:KK49:

aşılamayı hiç denemedik canım...

canım ya çok sevindim
zaten şüpheleniyordun ikiz olabilir diye
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK70:
şimdi cinsiyet merakı başlar :)
darısı başımıza inşallah
sen bu zor dönemi atlatmışsın
tüp bebek olayı beni acayip geriyor ama ne yapalım

iki tane derken?? ikiz mi... :KK53::KK53::KK53:

valal canım Allah çoookkk büyük kolaylık vesin. var mı yardımcı olucak birileri??

öncelikle hayırlısı olsun canım benim dua edin bol bol....
biz ankarada yaptırdık 2 denemem oldu ikisini de.doktorumuz bize aşılamayı hiç önermedi bile direk tüp bebek dedi normal yollardanda olma olasılıgı hiç yok gibi demişti eger olrsada bu gazetelik bir olay olur demişti.....
ucret olayı tüp bebek merkezinden ve raporlu olup olmamasından farkeder bunu önce merkezinize karar verin daha sonra arastırın derim. özel bir merkez le devlet baya farkediyor ücret konusunda .

ben ilki,nde 3 civarı ikincisinde 6-7 civarı masraf yaptım canım

Kaan bey mı yaptı..
bıze dogal yolla olur dıyorlar ama zamanda alıcak gıbı gorunuyor
3 yılı doldurun oyle gelın dedıler

dogal yolla olur denıldı ama bılmıyorum beklıyoruz o yuzden..

bıze de dua et lutfen hamılelerın duası kabul olurmus

hosgeldın
ben ızmırdenım 2008 ekım gellınıyım
yarı calısıyorum :KK9:
bebegım yok
bu kadar

abonelıklere ekle de kaybetme bızı :)

kız saduman oğlun napıyo bugün çok yoğundum msndede konusamadık seninle yarın evdeyim ama

X