2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

cok sagol cnım ustuste gelınce ıste bıraz stres sınır sıkıntı yaptım
ama kotusunden korusun Alahım..

sen nasılsın [/I][/QUOTE]

slm canım iyiyim bende işe gidip geliyoruz işte sen nasılsın kardeşin nasıl oldu biraz daha iyimi ağrıları falan

ıyıyım bende askbocugum kardesımı gonderdım aksam zaten sabah ınmıs doktor tahlıl yaqpmıs fılm fılan cekmıs

yarın sabah amelıyat ..ınsallah kolay gecer.

gunaydın kızlar

nasılsın hazal :)

gec gordum cnım ya yazayım ama sımdı bulunsun :)

once brokolıyı haslıyorum cok degıl ama ,

sonra soganı unla kavuruyorum ,üstüne bı bardak süt dokuyorum o kavurdugum soganla karıstırıyorum
vRSa bı bardak et suyu koyuyorum yoksa tablet koyuyorum bu sırada
sonra bıraz sıcAK su koyuyorum karıstırıyorum sonra brokolılerı koyuyorum
bıraz yogunlassın dıye karıstıyorum
sonra sıcak su döküyorum

sonra blendırdan gecırıyorum ..

bu kadar :)

yarım kılodan yaparım ben suyuda cok koymam oyle cok sulu sevmem ama cok koyu da sevmem corbayı arada :)

ınsallah anlatabıldım

sagol iim ben sen nasilsin?

günaydın kuşum hoşgeldin:KK3:

h.b cnm :KK16::KK16:

ıyıyım bende askbocugum kardesımı gonderdım aksam zaten sabah ınmıs doktor tahlıl yaqpmıs fılm fılan cekmıs

gecms olsun insallah kolya atlatir ameliyati

tesekkur ederım hazal ..ınsallah kolay gecer

ııyıyım bende ıste aynı ıs guc esım ızınlı bugun evde ,süreklı iş cıkartıcak :)

Selam kızlar, nasılsınız?
İşten geldim, biraz tembellik yapim dedim.
Eşimin son zamanlarda şiddetli sırt, boyun ve baş ağrıları olıuyordu.
Dün emar çektirdik. Bugün sonuçları aldı.
Kireçlenmeden şüpheleniyorduk öyle de çıktı :KK43:
Kireçlenme ve fıtık başlangıcıymış.
Hareketsizlik ve eğik yürükmekten olmuş.
Doktor fıtığın önlenebildiğini söylemiş.
Fizik tedaviye gideceğiz ve bundan sonra çok dikkat edeceğiz.
Bir de eşimde göbek var, bu da eğik yürümeye sebep oluyormuş aklınızda olsun kızlar.
Bu göbeği acilen eritmem lazım ama nasıl yapıcam bilmiyorum.

Allah yardımcısı olsun canım inşallah bi sorun olmadan hayırlısıyla atlatır ameliyatıda biran önce iyileşir kardeşin

Bir de eşimde göbek var, bu da eğik yürümeye sebep oluyormuş aklınızda olsun kızlar.
slm canım hoşgeldin çok geçmiş olsun eşine canım inşallah ameliyat olmadan atlatır eşin ayy benimkindede var göbek ya nası eritçez bende hiç bilmiyorum bi zayıflasa:97::97:

slm canım hoşgeldin çok geçmiş olsun eşine canım inşallah ameliyat olmadan atlatır eşin ayy benimkindede var göbek ya nası eritçez bende hiç bilmiyorum bi zayıflasa:97::97:

Sağol tatlım ya. Ameliyat düşünmek bile istemiyorum. Allahım inşallah o noktaya gelmeden şifa verir. Bu göbek başlı başına bir sorun gerçekten. Kocasının göbeğini eritmeyi başarabilen varsa bi yol göstersin bizlere sevabına :KK52:

Sağol tatlım ya. Ameliyat düşünmek bile istemiyorum. Allahım inşallah o noktaya gelmeden şifa verir. Bu göbek başlı başına bir sorun gerçekten. Kocasının göbeğini eritmeyi başarabilen varsa bi yol göstersin bizlere sevabına :KK52:

inşallah canım inşallah iyileşir ahhahh ilk önce kendilerinin istemesi gerek ama benimkihiç tutturmuyo valla

inşallah canım inşallah iyileşir ahhahh ilk önce kendilerinin istemesi gerek ama benimkihiç tutturmuyo valla

Benim eşim istemesine istiyor da icraata gelince tık yok, boğazından kesemiyor beyefendi :) Ama bu hastalık çıktı ya artık ben demesem de dikkat eder. Kayınpederimin de göbeği vardı, adam 3-4 ay içinde eritmiş. Naptın baba dedik. Elma sirkesi içmiş her akşam :) Ben de arada veriyorum eşime ama tadını hiç beğenmiyor. Bundan sonra her akşam, kurtuluş yok :)

esler evde oldumu extra is cikio arkalarini toplasalar ama nerdee :KK47::KK47::KK47:

selam kızlar bugun gıremedım aksam basıp aılemın yanına gıdecektım ama bılet bulamadım
bu duruma en cok esım sevındı :)

ıncıtanesı cok gecmıs olsun cnım..
benım esımde zayıf boyuna gore ama yıne de gobegı var
leblebı yutmus solucAnım o benım :)

mekık ceksın mutlaka gıder ..cekebılıer dımı engel degıldırr..

spoRDAN BASKA bı yol gelmıyor aklıma yemekten sonra cekse erır herhaldeçç

cok gecmıs olsun tekrardan.

selam kızlar bugun gıremedım aksam basıp aılemın yanına gıdecektım ama bılet bulamadım
bu duruma en cok esım sevındı :)

ıncıtanesı cok gecmıs olsun cnım..
benım esımde zayıf boyuna gore ama yıne de gobegı var
leblebı yutmus solucAnım o benım :)

mekık ceksın mutlaka gıder ..cekebılıer dımı engel degıldırr..

spoRDAN BASKA bı yol gelmıyor aklıma yemekten sonra cekse erır herhaldeçç

cok gecmıs olsun tekrardan.

Çok teşekkür ederim canım. Mekik çektirmeye çalışıyorum ama hemen belim boynum ağrıdı diyor. Bu aralar koşu bandı alıcam diyip duruyor. İşe yarar mı acaba? Tabi beslenmesine dikkat etmem gerek. Ona bıraksam 100 kilo olup çıkacak. İşin tuhafı tanıştığımızda 55 kilo olan adam bu hale nasıl geldi :) Evlenirken dahi göbek denen bir şey yoktu. 2,5 senede maşallah bir güzel büyüttü :)

Ailen nerede yaşıyor canım? Niye bilet yok ki Allah Allah.
Kardeşin nasıl? İyidir inşallah.

Bu arada günaydın kızlar :KK31:

Benim eşim istemesine istiyor da icraata gelince tık yok, boğazından kesemiyor beyefendi :) Ama bu hastalık çıktı ya artık ben demesem de dikkat eder. Kayınpederimin de göbeği vardı, adam 3-4 ay içinde eritmiş. Naptın baba dedik. Elma sirkesi içmiş her akşam :) Ben de arada veriyorum eşime ama tadını hiç beğenmiyor. Bundan sonra her akşam, kurtuluş yok :)

elma sirkesimi hadiya gerçekten etkili olmuş demek bende söyliyim bakalım bi evde vardı içerse içireyim bari inşallah erir bizimkininde göbeği:97::97:

gunaydın kızlar hava burada cok kotu ya kapalı ..yagmur atıstırıyor..

ıncıtanesı aılem aLANYA da buradan otobus dırekt olanda bılet yok..
zaten unıversıte ogrencılerı doldurmus heryerı donus hazırlıkları ıcın..

benım esımde evlendıgımızde 67 kılo ıdı boyu da uzun nasıl zayıf gorunuyordu

sımdı de boyuna gore zayıf ama gobegı var ..sımdı 78 kılo 80-85 olsun ıstıyorum bnede

ama yapı meselesı olmuyor ..gercı her ogren ıyı bakmıs yenge sana dıyor orası ayrı :)

elma sırkesı cok keskın ya gercekten nasıl ıcmıs ben de bı ara ıceyım dedım yok o zamandan berı salataya dahı koymuyorum dusun artık..

yürüyüş bandı -koşu bandı ıyı olabılır o zaman ..bisiklet fılan da..

kardesım ıyı sımdı evde ama tekrarlıyabılırmıs ınsallah tekrarlamaz..

Evet elma sirkesi gerçekten çok keskin. Ben bir bardak ılık suya bir kaşık bal ve az miktarda sirke ekleyip içiriyorum. Zar zor içiyor. İnşallah tekrarlamaz canım.

günaydın kızlarrrr:KK3:

nihan ben:79: kullnıcı adım değişti

sumak görüşemedik bayadır naber:KK19:
sd inci tanem nasılsınız kızlarr:92:

X