2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

nesemecım ılk once boyle umutlu olman benı cok mutlu ettı rabbım senı ve butun bebek beklıyenlerın dualarını kabul etsın ve saglıklı hayırlı bebısler versın ınsallah yaza hamıs haberını duyucaz ınsallaaaahhhh

nesemecım ben dun kan tahlılı yaptırdım ve hamıleyıımmmm cok mutluyum allahım herkeze yasatsın bu mutlulugu tarıfı yok senın lıstende vardım canım benı sılebılırsın

nesemecım ben dun kan tahlılı yaptırdım ve hamıleyıımmmm cok mutluyum allahım herkeze yasatsın bu mutlulugu tarıfı yok senın lıstende vardım canım benı sılebılırsın

Canım hamiş olmanıza çok sevindim. Bana güzel dileklerde bulunurken Rabbim sana müjdeyi göndermiş. Listeyi yoğunluktan güncelleyemedim. Hafta sonu hepsini düzenlicem inşallah. Destek olanlara çok teşekkür ediyorum. Hadi kızlar bakın oluyor.Biraz daha çalışalım, gayret edelim. Doktora gitmeyenler gecikmeden iyi bir doktora gitsinler hemen, vakit çok değerli bizim için. Hepinizi kocamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnn öpüyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmm..Şeniz

hayırlı olsun canım darısı başımıza

gözün aydın arkadaşım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Gözün aydın canım.Sağlıklı bir hamişlik geçirirsin inşallah.

Yakamoz27 tebrik ederim.Darısı bizim başımıza inş.
Adet geçikmenden kaç gün sonra öğrendin ve belirtilerini yazabilir misin?

Kızlar herkese merhaba.. Bakıyorum bugüne sıkı başlamışız .İki tane hamilemiz var ne güzel. Güldengül ve Yakamoz tebrik ederim sizleri.. Darısı tüm bekleyenlerin olsun inşallahhhh..

Kızlar bugün 40. günüm hala adetim yok, doktor adet söktürücü de vemişti. İnşallah bir aksilik olmaz. Grubumuzdan özür diliyorum listemizi geçiktirdim.

beni umut listesinden anne adayları listesine geçirmeniz gerekiyo sanırım.Çünkü hamişim ben de....Allah herkese nasip eder inşallah.Aslında pek fazla beklemedik,istedik oldu.Sanırım stresten,umutsuzluktan uzak durmak yeterli olur.Bi de rabbimin nasip etmesine bağlı tabi....Dualarım hep sizinle olacak,her zaman...

doğru valla. ben bu ay yaşanabilecek tüm belirtileri yaşadım. sonuç yine hüsran oldu...

bu arada naçizane fikrim kabul ederseniz,bence hiiiiiiçç adet gecikmeden kendinizde değişim aramayın.İnanın farkedilecek hiç bir şey olmuyo.Sadece kendini yıpratıyo insan.Benim sadece göğüslerim ağrıdı biraz.Ama genelde aynı şeyler oluyo.Sanki adet olucakmış gibi.Bırakın kendi haline,zaten günü gelince öğreniyosunuz.Allah isteyenlere nasip etsin inşallah...

bende kendimi çok telkin ediyorum düşünmicem diye ama beceremiyorum ki. şimdiden başladım yok yumurtlama günü yok bilmem ne uğraşıp duruyorum işte. allah bilir artık hayırlısı ne zamansa o zaman olsun diyorum napıyım...

sevgili leyya ben de aynı şeyleri yaşadım bir süre.Baktım olmuyo düşünmiycem dedim.Aklıma geldiğinde başka şeyler düşündüm.Allah verdi sonunda.Hamile olmadığım zamanlar tüm belirtileri yaşadım.Ama hamiş olduğum ay hiç farketmedim,belirti melirti olmadı.

kızlar günaydın.. Bu aralar hamile sayımız her geçen gün artıyor. Bu ay sıkı çalışıldı anlaşılan.:)) Ayrılıkk tebrik ederim canım senı.İnşallah darısı biz isteyenlere olur. Böyle hamileler çoğaldıkça benımde umutlarım artıyor. Allahım birgün sıra bizede gelecek diyorum.

ayyy bende kafayı yiycem her dakka kendimi dinliyorum acaba hamilemiyim ay yumurtalıklarımmı ağrıyo göğsümde damar varmıı elimde değil düşünmeden bir saniye bile geçmiyo allahım sen bze yardım et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…