2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Canım bence de bu işin bir kolayı ya da formülü yok. Ben 9 ay hiç bebiş, adet, ovulasyon düşünmedim hatta ovulasyon gününü burdan öğrendim. Yine de olmadı. Sonra eşimle bir baktık 9 ay geçmiş ve ortada hiçbişi yok, ondan sonra hesaplara falan başladım. Yani takmayınca stres olmuyordur doğrudur da olmayınca da olmuyor işte. Napalım. Hayırlısı. Kafaya takmaya başlayınca da adetimin düzeni bozuldu desem, işyerimdeki kızlarında bu aylarda adet düzenleri bozuldu, muhtemelen baharda hormonal değişklikten. Amaaaaaaaaaaannnnn taksak da bir takmasak da.

nesemesecim sanırım haklısın kafaya takmakla alakalı değil demekki bizim bebişler doğru zamanı bekliyor umudumu kaybetmek istemiyorum ama elimde olmadan canım sıkılıyor napim gerçi daha 5 ay oldu biz korunmayı bırakalı ama bakalım hayırlısı bu ay ısı takibi yapmayı düşünüyorum bakalım bide böyle deneyeyim

suakci canım sen ne yaptın hala adet olmadın mı test yapmayı düşünmüyormusun doktor bi sorun yok dediğine göre belki hamişsindir hayırlı haberlerini bekliyoruz

cnm henüz herhangi bir test yapmadım. haftasonunu bekliyorum. eğer hala adet olmamışsam test yapacağım. bunu bu kadar geç yapmamında sebebi; şu ana kadar her seferinde yaşadığım hayal kırıklığı. ben de bekliyorum, sabrediyorum. hayırlısı artık di mi...

umarım hayırlısı olur senin için umarım bu kez hayal kırıklığı yaşamazsın

kızlaar ümitsizliğe kapılmayalım.dün aldığım bi haber birazda olsa moralimi yükseltti.
durum şöyle;
komşumuzun gelini evlendiği günden beri bebek istiyodu 2.5 sene boyunca olmadı.gitmedikleri yer kalmadı.eşindede ondada bazı sorunlar çıkmıştı gebeliğe engel.tabi onun eşinin aileside buduruma cok üzülüyolardı.kız bu ay rahim filmi çektirmeye gitmiş.adeti bittikten 1kaç gün sonra ama 1 gün öncede ilişkiye girmişler dr da olmaz öyle git bidaki ay gel bebek oluşmussa tehlikeli demiş.arkadas ise dra ama bnm cocuğum olmuyo cekin siz demiş.dr çekmemiş veeeeeee
bu ay hamile oldunu öğrenndii :sm_cool:
okadar sevindimki onun adına anlatamam....:dance:yani demek ki gün hesaplamayla olmuyo bu işler.nasipte varsa oluyo..tekrara anladımki bebeklerimizin bize gelecekleri zaman belli ve bizi bekliyolar.belki sizlerede moral olur diye paylaşmak istedim :1hug:

ah nesecim o anlik umit kayiplari
galiba herkeste gerceklesiyor
ben haziran dan cok umutluyum insallah
tabi sizin dualariniza ihtiyacim var
benim iler hep sizlerle..................

cok guzelmis yuregine saglik
darisi hepimizin basina insallah.
ben yani biz esimle hep soyle konusuyoruz;
Bebegiimiz gelcek henuz havada ucusuyor
birazda kendini naza cekiyor,
ama vakti gelince gelecek........

Ben anlamadım, adetliyken mi ilişkiye girmişler canım? Adetliyken döllenme olabiliyor mu?

kızlar ben çatlatma iğnesi yaptırmıştım ya geçen ay.. yumurtlama zamanı çatlamayı hissetmiştim ateşi falan da ..bu ay yaptırmadım bakıyım ne olacak diye .. tık yok hiçbir yumurtlama belirtisdi yok ateşimde yükselmedi..15 iydi geçti zaten .. yumurtlamayı bekliyoruz diye bir faliyette de bulunmadık.. anlıcanız bu ay bekleyenlerden diilim ..

ben de duymuştum onu adetliyken ilişkiye girip hamile kalmayı deneyen ve başarılı olan insanlar tanıyorum..

Ben anlamadım, adetliyken mi ilişkiye girmişler canım? Adetliyken döllenme olabiliyor mu?

cnm hayır adetliyken dil bittikten 1gün sonra yada bitti gün yani banyo yapmadan tam ayrıntılı sormadım ama öyle dedi dr bitince gel demiş buda 2gün sonra gitmiş bende cok şaşırdım ama bildiğim başka bişar daha var
bir arkadaşım ilkbebeğine 6 aylık evliyken istemediği halde hamile kaldı.o bebeği doğduktan sonra 2. hiç istemiyodu ve daha sıkı korunuyodu.ilk bebeği 4 aylıkken adetinin bitmesine 2gün varken eşiyle ilişkiye girmişler nasıl olsa adetliyim bişe olmaz diye kız o ay hamile kaldı.kendi bile inanamadı.dr la hesaplamışlar o güne denk geliyomuş hamileliği ve ben siz şaşırmışsınızdır baska birgün kalmışsındır dedimde eminim her gün hap içtim ayrıca eşimde korundu o gün kaldım dedi.ben de pek inanamıştım ama şimdi inanıyom .allahın hikmeti tamamen....

Rabbim nelere kadirsiinnnn:1shok:.....:1shok:......:1shok:

Kizlaar, nesemese benssenb.. nabersiniz??

Ben ve esim su an urfadayiz dunde adiyamandaydik, geziyoruz. Ozellikle urfa cok guzel..

Tamda suphelendigim gibi guatr baslangici cikti bende. Ama tefor diye bir hap ile kolayca normale donuyor. Iyiki farketmisim cunku bu gebe kalmayi direkt etkiliyormus. Ayrica bu ay adacayida iciyorum, bundan sonraki aylarda gebelik insallah olacagina inaniyorum. Bu ay isi takibi falan yok zaten vakitte yok yarinda Ankaraya gidiyoruz. Iyi gezdik :)

Herkese selamlar...

NASILSINIZ KIZLAR ALLAH gönlünüze göre versin inşallah hayırlısıyla sizde hamile kalırsınız .

arakadaşlar merhaba;
bende 23 mayısı bekliyorum.
Dün gece sabaha kadar ara ara devam eden sol kasığımda hafif ağrım vardı.
Acaba belirtimidir diyorum ama p.over nedeniyle adetlerimde düzensiz.
İlk gebeliğim geçen yaza denk gelmişti(düştü).
İnşallah bu yaz hepimizin yüzü güler.

canım benımde tesadüfün bu kadarı adetim 23 mayıs ve hiç kasık agrım Yoktu dün akşam oturduğum yerden sol kasığıma sancıalr olduu.
inşallah bebeğimizin habercisidir:dance:

(balsurat) inşallah canım.
Ümitlenmekde istemiyorum ama.
acaba mı demeden de edemiyorum.
Bu sabah göğüs uclarımın derileride soyuluyor gibiydi.
Hakkımızda hayırlısı olsun.

nasıl oluyor acaba yumurtlamadan sonra atılan yumurtalardan canlı kalabiliyor demekki o mu tutuyor acaba ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…