2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

suakci arkadaşım ikinci çizgide hiçbir renk yoksa malesef test negatif az da olsa bir renk belirirse pembe gibi o zaman hamişlik olabiliyo ama seninkinde hiç renk yok sanırım umarım hayırlısı olur reglin gecikti mi? eğer şüpheleniyosan biraz daha bekle bidaha idrar testi yap bazen birkaçgün sonra daha belirgin olduğunu duymuştum

birbirimizi bilgilendirme konusunda haklısın, ovulasyon gününde vücut ısısının yükseldiğini biliyorum hem de belirgin bir şekilde vücut ısısı yükseliyor. onun bir gün öncesi de birlikte olmak yeterli olabiliyor. ama sen yine de şansını dene. ama çok ilginç kocanın nazlanması:) genelde kadınlar nazlanır ama:)

Canım benim eşim de çok nazlı, bu konuda benim de sıkıntım büyük. Adamlar yoruluyor ya, onlara da hak vermek lazım. Bu arada bu bizi bilgilendirmeyen arkadaşlar için bir çözüm aklıma geliyor, mesela sürekli olmasa da bizimle paylaşımda bulunmayanları silelim ne dersiniz? Bizim büyük bir grup özentimiz yok sadece samimi yaşadıklarımızı hislerimizi paylaşabileceğimiz küçücük bir grubumuz da olsa bize yeter. Bu benim özel düşüncem. Kızlar siz ne diyorsunuz???? Önemli olan güzel paylaşımlarda bulunmak diyorum.

ben pek yeniyim böyle bir konuda yorum yapmam uygun olmaz sanırım .. siz bilirsiniz .. buradan çok fikir edindiğim bir gerçek hem de büyük bir gerçek .. ama forumlarda dialok kurmakta birebir fikir alışverişine girmekte zorlandım doğrusu .. yorumları tektek okuyarak ya da google dan arayarak bilgi edinebiliyorum .. dialog zor oluyor tabi.. herkes aynı anda giremiyor ki sisteme ..

neseye katılıyorum kimi arkadaşlar hamiş kalıyor haber vermiyor başka topiklerde görerek burdan düzeltme yapmamızın ne anlamı varki??? yani burda birşeyleri paylaşmaksa amacımıza erdiğimizdede paylaşımımıza devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum hamiş kalsakta kalmasakta devam etmeliyiz haksızmıyım???uzun süre ses seda çıkmayan arkadaşları silelim haa geri geldiklerinde olmazsa yine ekleriz yani böyle olmasından iyidir diye düşünüyorum tabi bu benim fikrim:KK66:

Bencede haklısınız neşe ve bensen.Topiklere girmemizin amacı yaşadığımız durumları paylaşmak.Eğer hamiş oldularsa ve bunu burada bildirmedilerse bende silelim derim.Hamişlik yolundaki bütün yaşananlar bizim için çok önemli çünkü...

iyi akşamlar kızlar..Bende bu fikrinize katılıyorum.. Mesela ben çok sık girmesemde arada bir beni unutmayın diye birşeyler yazıyorum. Umarım birgün HAMİLEYİM diye de yazarım..:)) Bu arada ben Mayıs hamilesi olamayacağım..Umudum Hazıran..Herkese bol şans..........

evet bencede takip edenle etmeyenin bi farkı olsun dimi ben hergün en az birkere en son yazılanları tek tek takip ediyorum mesela.o yüzden bizi unutanlar silinsin.jeyyar

aslında silmemize de gerek yok, insanlar bir şekilde eleniyo, foruma girmiyo...ben bu grubumu seviyorum ya:)

ay yeni liste ne guzel olmus.ellerine saglik nesecim.gunu gunden guzellesiyor listemiz yeni anne adaylari ile daha da guzellesir insallah.kizlar burda listedeki bazilarinin ismini silinmek istediyinizi okudum ben kendi adima konusuyum ben ismimi daha ilk baslardan var listede onceden cok girerdim buraya cok yorum yazardim ama son zamanlar girmiyorum cunki pisikolojim bozuluyor doktorum hamilelik hakkinda cok dusunmemem gerekdiyini soyledi o yuzden.dusundukce daha cok strese sokuyorum kendimi bu yuzden gecen ay 15 gun adetim gecikdi.bunlari bir daha yasamamak icin gec gec giriyorum buraya o da sadece kim hamile olmus listeye kimler eklenmis diye bakiyor ve fazlada yazmiyorum.yani isterseniz silin siz bilirsiniz ama boyle soylemenize uzuldum.cunki nesecim hep burdan yalniz anne oldukdan sonra isminiz siline bilir demismisenağlamayine de siz bilirsiniz.

FidanAzeri bitirdin beni. Tamam kismeyi silmiyom. Uğramayan, bize haber vermeyen de vermesin. Herkesin canı saolsun. Hepinisi öpüyorum kocamannnnn...

kızlar bişi sorucam .. şimdi ben geçen ay yumurta geliştirici hapla çatlatma iğnesi kullandım bu ay almadım kafamı dinlemek istedim ama ne mümkün düşünmemden edemiyorum.. acaba yumurtlama kendiliğinden olmuşmudur bunu öğrenmek istiyorum bu gün adetimin 12.. günü.. ne yapsm ..şimdi ben
vücut ısım bir kaç gündür gündüz leri ve akşamları 37 ye yakın sabahları 36.4 - 36.5 9.. günde sancılandım gece aynı iğneyle yunmuurtalarım çatladığı zamnkine benzer bir ağrıydı .. biraz daha az tabi.. bilmiyoırum ne öneririsiniz bana

İstersen ovulasyon testlerinden kullan derdim ama sanırım o da geçmiş, sabırla bekle canım ya yapacak başka bişimiz yok.

canim benim seni uzmek istemedim sadece kendim neden ugramiyorum onun sebebini yazdim,baskalarinin yerine konusamam mesela hamile olub buraya yazmayanlarin belkide onlarin da kendilerine gore sebebleri vardir,bana gore orda isimleri olanlarin listede kalmalarinin bir rahatsizligi yok yani onlarin isimleri ciksa ne olacak cikmasa ne olacaq,neden cikartilsin ki?onu anlamadim ben,dursun orda ne olucak yani kime ne zarari var,elbet bir gun onlar da bura ugramak gerekdiyini hatirlayacaklar ugradiklarinda isimlerinin silinmis olmasini gorub uzulmesinler diye soyluyorum.yine de siz bilirsiniz,ben kendi fikrimi soyledim,her kesin fikrine de saygi duyarim.

slm kıslar bende anne olmak istiyom 14 aydır bekliyom hala umutluyum benide eklermisiniz listeye

kızlar, ben hala adet olmadım, ama hamile miyim bilmiyorum:KK43: ama önümüzdeki sefer yani eğer hamile değilsem ovuasyon testi kullanacağım, iyi olur mu sizce? siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?

kızlar, ben hala adet olmadım, ama hamile miyim bilmiyorum:KK43: ama önümüzdeki sefer yani eğer hamile değilsem ovuasyon testi kullanacağım, iyi olur mu sizce? siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Canım ben 3 kutu test aldım gene de yetmedi. Adetin düzenliyse al istersen ya da doktora git.

Canım ben 3 kutu test aldım gene de yetmedi. Adetin düzenliyse al istersen ya da doktora git.

cnm adetim düzenli değil, doktora gittim, herhangi bir problem olmadığı söylendi hatta bikaç doktora gittim. o yüzden kendimce yollar geliştirmem lazım sonuçta ne zaman ovülasyon günüm bilmiyorum...

arkadaşlar ben bugün regl oldum umutlar hazirana kaldı hiç hesap yapmadım düşünmedim bu ay ama olmadı yine nasıl bir yöntem geliştirmek lazım bilmiyorum hani takmayınca oluyodu regl günümü bile hesaplamamıştım etkilenmiyim diye tek sevindiğim şey baktım da tam 28 günde reglim gelmiş neyse hepimiz için hayırlısı bu ay henüz mutlu haber veren yok galiba:KK43:(( hamiş haberleri alalım da mutlu olalım artık

suakci canım sen ne yaptın hala adet olmadın mı test yapmayı düşünmüyormusun doktor bi sorun yok dediğine göre belki hamişsindir hayırlı haberlerini bekliyoruz

X