2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

nesemese canımm listede sumeyya benimm nıck değiştirmiştim allaha şükürler olsun bu ay hamileyimmm listeden silebilirsinnn benii darısııı tümm isteyenlerre rabbimm herkesinn gönlüne göre versinnn

valla bundada bir hikmet vardır diye düşünüyorum tam o zamanlar tartışmalar oluyor ve iki tarafta gururundan adım atmıyor yine biz(bebiş uğruna yoksa asla barışmayız)yumurtlama döneminde alttan alarak amacımıza ulaşıyoruz:)))ya Rabbim verecekse yumurtlamada kavga etsekte verecektir:)))

Canim aynen bende oyle dusunuyoum. Diyorum ki, 2 aydir tam yumurtlama zamaninda kavga oluyor ve biz gecen ayi bos gecirmemistik ama olmadi, tam bu ayda yumurtlama gununde tartisma oldu, diyorumki bu ayda olmicak demekki, Allahin isi iste.

Dedigin gibi, zaten eger bu ay olucaksa yumurtlama gununede gerek yok. Rabbim olucaksa zaten oldurur.

O yuzden pek ustune gitmedim. Allah buyuk.

ya ben geçen ayın 29unda adet olmuştum normalde hep aynı tarihte olurum.şimdiye kadar bu ay bir sürü test yaptım ya kızlar lütfen cevaplayın hamile olmayı çok istiyorum yarın ayın 27si ve ilk idrar testiyle polikiliniğe koşup plonol testi mi yaptırayım yoksa eczaneden test mi alayım ? 2 gün önce yapmış olacağım ya ondan soruyorum hangisi daha iyi?
kızlar inşallaah bu ay hamiş olmak isteyen herkes o mutlu haberi alır...:a015:
not:yumurtlama gününüze kıymayın kızlar...a.s

Eger kanda baktirirsan kesin cikar adetine 2 gun varsa. Istersen kan testine o kadar para verme git, adetten 5 gun oncesinden gebeligi gosteren testler var,biraz pahali ama en azindan kan testi kadar pahali degildir, git ondan alda yap varsa cikar muhakkak cunku adetine 2 gun kalmis.

Canim hakkinda hayirlisi olsun...
:CüvCüv:

boşver kafasını dağıtsın buna çok ihtiyacı vardı dönünce sıkı başlar çalışmalara:)))ben bol bol dua etmekten başka birşey yapmıyorum ne ayak kaldırma nede başka birşey
Rabbim ne zaman anneliğe layık görürse beni o zaman verecektir ama dilerim tez vakit nail olurum bu duyguya bunun içinde dua dua dua...
ömrü bile uzatan dua neden bizide erken anne yapmasınki???

boşver kafasını dağıtsın buna çok ihtiyacı vardı dönünce sıkı başlar çalışmalara:)))ben bol bol dua etmekten başka birşey yapmıyorum ne ayak kaldırma nede başka birşey
Rabbim ne zaman anneliğe layık görürse beni o zaman verecektir ama dilerim tez vakit nail olurum bu duyguya bunun içinde dua dua dua...
ömrü bile uzatan dua neden bizide erken anne yapmasınki???

Dogru soyluyorsun canim. Iste bende bu au tamamen dogal olsun diye, esim istedigi zaman yapalim dedim kendi kendime. Ayak kaldirmadim. Iste karismadim bu ay ve birkac gun once bir kere oldu ve ondan sonra hic iliski olsun diye aklima komadim da, esime soylemedimde..Ama dun aramizda tartisma oldu iste. Amaaa cok sukur ki yaklasik 1 saat kadar once baristik:teytey::hooray::icecream:

Dedigin gibi biz ne yaparsak yapalim, Rabbimiz diledigi zaman olcacak ve evet dua etmemiz lazim bol bol. Allah bizden zaten bunu bekliyor. Beraber olurken zaten icimden hep dedim Rabbim bu ay hayirlisi ise olsun yok degilse sen ne zaman hayirli goruyorsan o zaman olsun. Cunku sen hakkimizda en hayirlisini bilensin diye.

Haklısınız kızlar genelde hep yumurtlama zamanın denk geliyor tartışmalar.Bende küsüm eşime ve bu günlerde yumurtlama günlerim.Ama hiç barışmaya niyetim yok.Hepimiz için ne zaman hayırlı ise o zaman gelsin bebişlerimiz.

Hayırlı olsun canım sağlıkla doğurmak nasip etsin Allah.Darısı biz isteyenlerin başına.

günaydın
ben az önce hastanede kan veridm.tam idrar ve tam kan
tabi yanında birde hamilelik yazdırım ama
bakalım saat 3 de belli oalcka
kızlar ama malesef içime hiç pozitif çıkacana diar bir his yok ne yapacağım
neden bir hafta önce ki heyecanım geçti.
ve ben tahlil yaptrımaktna bile kolrar oldum acaba

bende kan vercektim vazgeçtim!aynı korkuları yaşıyorum benim reglime 3 gün kaldı ama hiç belitri yok hamilelikle ilgili.eşimle konuştum eğer bu ay olmazsa gelecek ayda doktorla birlikte denemeyi düşünüyoruz!zor bi durum beklemek.ALLAH gönlüne göre versin canım:CüvCüv:

teşekkü ederiöm canım.
ya bizim ilk deneme ama ,
olsun insan hemen olsun istiyor heşe yaş 34 olunca fırsat kaçmasın diye
hayrılsı tabi.
çıkmazsa üzüleceğimi biliyorum.
bir ara kendimi çok kaptırmıştım.
kasık ağrıalrım mide bulantım ve halsizliğim vardı.
ancak 3 gün dür kasık aüırlarım durdu gibi.
hele şu an hiç bir şey hissetimiyorum.
sadece karnım ve midem şiş.
aman allahtna hayırlsını diliyorum.
sağolasınız sana sa allh bir an önce verisn. cnaım
ben bu tahlilileri doktora göstermek için yaptırdım.
ama belkid eaeksiği var gideceğim doktor tatildeymiş malesef , o yzüden bende kafamdan devlet hastanedi doktoruna yazdırım.
inşallah doğrudur:)))))

Swethome inşallah hamişsindir. Bende tahlil yaptircam ama orkuyorum :KK43: 3 defa yaptirdim yok dediler :KK43: gene hasta olamadim. Bugün tam 40.gün :KK43: bebek yoksa bende başka problemler var:KK43: çok korkuyorum ben..

bende umut dünyasında olanlardanım 1 yıl korunduk tam olarak bırakmışken TSH oranım yüksek çıktı düşürmeye çalışıyoruz endokrin yardımıyla düşmeden hamile kalma şansım malesef yok ve ya hiçbirzaman süşmezse korkusuyla yaşıyorum çok istiyorum a rtık ağlıyorum her bebeek gördüğümde eğer bu şekilde olup bebği olan varsa lütfen bana umut ışığı yakarmısınız....senağlamasenağlama

Swethome inşallah hamişsindir. Bende tahlil yaptircam ama orkuyorum :KK43: 3 defa yaptirdim yok dediler :KK43: gene hasta olamadim. Bugün tam 40.gün :KK43: bebek yoksa bende başka problemler var:KK43: çok korkuyorum ben..

doktora gittin mi peki canım sen
yani40 gün az değil
strestan da olabilir rahat olmaay açlış
inşlalh sağlığında yerinde çıkar.a.s.

swethome, yasemink hakkinizda hayirlisi olsun...

yasemink, sen ne zaman test yaptin? 40 gun cok fazla gercekten, bir doktora gorun istersen..

swethome, sonucu merakla bekliyoruz..

bende umut dünyasında olanlardanım 1 yıl korunduk tam olarak bırakmışken TSH oranım yüksek çıktı düşürmeye çalışıyoruz endokrin yardımıyla düşmeden hamile kalma şansım malesef yok ve ya hiçbirzaman süşmezse korkusuyla yaşıyorum çok istiyorum a rtık ağlıyorum her bebeek gördüğümde eğer bu şekilde olup bebği olan varsa lütfen bana umut ışığı yakarmısınız....senağlamasenağlama

Canim TSH degerin nedir? Benimde hafif yuksek cikmisti (8. birseydi) Hergun yarim tefor aliyorum ve cok sukur dustu.

Canim bu bir hastalik degil zaten, sadece ilac dozunu ayarlamaya bakiyor is. Ayrica hamile kalirsin ama TSH in yuksek olursa bebek dusme olasiligi yuksek.

Malesef sonuç olumsuz galiba
kocamn bir test kağidi geldi elime
hormaon testi yazan kisimda
hdg beta 0,100 yaziyor yani 1 bile değil mümkün deil galiba bu değil mi hormon testi olan
neyse ben zaten bu kadar şansli olacğimi sanmiyorudm ama mgb çok düşük bu iyi değil
mart ayinda bir sürü kan ilaçi kullandim demdk ki bende bir sorun avr
doktora gitmek laizm şimdi

selam kızlar alın bir umutlu daha ben ama her ay hüsrana uğramaktan umutlarım yavaş yavaş kırılıyo
1 yılı aşkın süredir korunmuyırum perdeli bir rahimim var yumurtalıklarımda kanallarımda ve hormonlarımda hiç bir problem yok doktorum perdeli rahimin gebe kalmaya engel olmadığını düşük tehlikesinin çok yüksek olduğunu söylüyo ama hala hamiş kalamadım bu ay klomen verdi perşembe kontrolüm var morale ve desteğpe çok ihtiyacım var hepiniz gibi birbirimizi yalnız bırakmayalım lütfennnn

X