2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

hamile olduğumu öğrendim...
eşime müjdeyide verdim...
darısıda sizlerin başına...rabbim bir melek gönderdi bana şükürler olsun....

Canım benim, çok tebrik ediyorum. Listemize seni ekleyemeden hamişlere direkt yazdım, bu ilk oluyor sanırım. Hamiş olup da gelenler oldu ama daha listeye ekleyemeden hamiş olan ilk sensin. Rabbim sağlıkla ve hayırlısıyla meleğine kavuştursun ve hiç ayırmasın.

hamile olduğumu öğrendim...
eşime müjdeyide verdim...
darısıda sizlerin başına...rabbim bir melek gönderdi bana şükürler olsun....

tebrikler canım allah tamamına erdşrsin sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçirirsin inşalllah allah kucağına almanıda nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah:teytey:

Kızlar yeni müjde yok mu bugün? Epey kalabalığız ama herkes tatile mi çıktı ne?

pardon canım görmemişim kusura bakma napıyım ya stresteyim ondan kafam daldın iysallah hepimizde hamileyizdr

merhaba canlarım nasılsınız bakalım... inanın sizlere bütün kalbimle dua ediyorum... RABBİM BÜTÜN İSTEYENLERE NASİP ETSİN....KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMA ALLAH'IM....AMİNNNN....

nese bende hala burdayim hala adayim annelige
benimki cok nazli cikti gelmiyo birturlu

slm arkadaslar benimde adet tarihim 14 haziran benide eklersiniz sevinirim biliyorum yine olmucak ama umut fakirin ekmeği işte...

Bebişime mesajım var:
"Sevgili bebişim, bu kadar yorgun ve yoğun olduğum şu günlerde :1closedeyes: senin gelmen için elimden geleni yapıyorum. Stresim hat safhada laelaelaelaelae. Bazen babişkona bile kızıyorum Kötü Kazen. Senin rahatın iyi galiba? Yoksa babana mı çektin, tembel mi olacaksın klava:? Bak bu ay geldin geldin, sonra tatile çıkıcam haberin olsun. Öpüyorum Şeniz. Anneciğin..."

Hadi kızlar siz de bebişinize mesaj yollayın. Bakalım kaçı mesajımıza cevap verecek?

''bebeğim birgün mutlaka kucağımda olacağına ve o mis kokunu içime çekeceğime yürekten inanarak Yaradana dualar ederek sabırla gelmeni beklemekteyim.Gel bebeğim gelki anacığın seni bağrına bassın'' (eşşek sıpası arkadaşlarınıda gelmelerini söylemeyi unutma emi:)))benim gibi analarıda onları bekliyor)

bu arada liste harika olmuş herzamanki gibi ellerine sağlık neşe liste senin olsun fondaki bebişler benim:)))))bu arada benim kırmızılar geldi (bunada şükür en azından bekletmiyor)demekki bu ay hakkıma hayırlı değilmiş diyor ve yeni umutlarla yeni aylara yelken açıyorum bende aylar tükenmiyor biliyorsunuz Yüce Mevlam ne zaman verirse o zaman sabırla bekliyorum ve bekleyeceğimde o neylerse güzel eyler diye boşa demiyorum

Bebekim onumuzdeki birkac ay icinde geldin geldin yoksa su an gayet rahat olan bu anacina gelmeye baslayacaklar:-( Hayirla, saglikla gel...

Benssenb cim seninle ayni kafadayiz. Bir vakit var ve ikimizde onu bekliyoruz. Allah ne zaman nasip edecekse...Rabbimden dilegim cok beklemeyelim...

Kızlar günaydın.. Bir kaç gündür giremedim..Ne güzel yeni hamilemiz var.Tatoş tebrik ederim. Bu ay regl olan arkadaşlar yalnız değilsiniz bende aranızdayım. Bu ay da kısmet değilmiş ne yapalım. Neşecim arkadaşların dediği gibi bakarsın üçüz bebişlerin olur..:))) Herkes için Allah hayırlısını versin inşallah...

merhaba arkadaşlar bende adet günümü bekliyorum inş bu ay hamile kalmışımdır 4 aydır bekliyorum tüm belirtileri taşıyorum ama yinede hayal kurmayayım diyorum bir ay öncesi doktora çıktım ve klomen kullandım umarım işe yarar bukonuda bilgisi olan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…