2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

kızlar beni de ekleyin bakalım 12 haziran..

bi de bişi sorcam şu göbekten aşağı inen çizgi oluştu bende ilk defa görüyorum bu çizgiyi.. çok ilginç ya bakıyorum bana mı öyle geliyo diye ama ordaa. karnım şiş alt tarafı.

ama ümitlenmek istemiyorum. bu çizgi başka sebepten çıkarmı. bi de iki gündür çok fena ağrım var. kasıklarımda ve belimde. bi de karnımda pıt pıt pıt damar atıyo sanki.

daha reglime 6 gün var

benimde 3 günüm var bende umutlu değilim bu ay neyse bebekim sen temmuz diyordun ya içime öyle doğuyor diye bende seni yanlız bırakmıyım diye bu ay hamiş kalmadım:)))))hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun tatlım gerçi senle ben adet olsakta çok üzülmüyoruz o yüzden bizim için aylar bitmiyor Allah ne zaman nasip etmişse o zamanı bekliyoruz öpüyorum canım görüşmek dileğiyle

ben bu ateş işne hiç inanmıyorum doğrusu adet olduğum gün ateşim 36.9 du bigün bigüne uymuyo hayırlısı

Evet kesinlikle, doktora gidilmeli, eger hamile kalmayi planliyorsaniz. Benimde tsh biraz yuksekti. Guatr baslangici imis. Bilmiyordum, genel checkup ta tesaduf ogrendim. Doktorun verdigi ilaci 15 gun kadar kullandiktan sonra tekrar kan testi yaptirdim ve cok sukur normale donmus.

Zeyned Allah yardimcin olsun. Sen hangi ilaci kullaniyorsun tsh icin. Ben tefor kullaniyorum. Allahtan hemen normale donuyor.

canım merhaba,ben bu hafta tekrar gidicem,tahlil için,onun sonucuna göre ilaca başlayacağım,T4 hormonuna da bakacaklar sanırım,ben de başıma geldikçe öğreniyorum:) ve tesadüfen öğrendim,cildiyeye saç dökülmesi şikayetiyle gitmiştim halbuki...neyse hayırlısı artık,sonuçlardan haberdar ederim seni...mesela bir de yıllardır aşırı ağrılı regli dönemi geçirirdim,ilaç tedavisi gördükten sonra daha hafif geçiyor,bir de yaramı dondurttursam halletmiş olucam sanırımsırnaşık şey...kendinden haberdar et sen de,olur mu:)

Kızlar bugün doktora kontrole gittim, 3 yumurtam olmuş maşallahsırnaşık şey. İnşallah yarın da çatlatma iğnemi (pregnyl) olucam. Ay ne zormuş bu iğneler mücevher sanki. Eczacı bayandan çocuğunu alır gibi aldım zorla ilaçlarımı. Bide pahalı bişi de değil, neymiş az bulunuyomuş. Alıp stokluyorlar, kadın yüzüme herkese verilmez diyo. Bi tane patlatasım geldi ya:mymeka:

Kızlar listemizi güncelleyeceğim ama office 2007'den 2003'e indim hata veriyor, açmıyor. Yapabilirsem bu akşam yazarım inşallah.

Kızlar bugün doktora kontrole gittim, 3 yumurtam olmuş maşallahsırnaşık şey. İnşallah yarın da çatlatma iğnemi (pregnyl) olucam. Ay ne zormuş bu iğneler mücevher sanki. Eczacı bayandan çocuğunu alır gibi aldım zorla ilaçlarımı. Bide pahalı bişi de değil, neymiş az bulunuyomuş. Alıp stokluyorlar, kadın yüzüme herkese verilmez diyo. Bi tane patlatasım geldi ya:mymeka:

Canim cok sevindim yumurtalarinin olusmasina. Insallah bu ay tutturursunuz. :1hug:

benimde 3 günüm var bende umutlu değilim bu ay neyse bebekim sen temmuz diyordun ya içime öyle doğuyor diye bende seni yanlız bırakmıyım diye bu ay hamiş kalmadım:)))))hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun tatlım gerçi senle ben adet olsakta çok üzülmüyoruz o yüzden bizim için aylar bitmiyor Allah ne zaman nasip etmişse o zamanı bekliyoruz öpüyorum canım görüşmek dileğiyle

Icime her ne kadar temmuz gibide gelse, eylulde agir basiyor. Gordugum bir ruya yuzunden boyle icime doguyor. Hayirlisi olsun...

Icime her ne kadar temmuz gibide gelse, eylulde agir basiyor. Gordugum bir ruya yuzunden boyle icime doguyor. Hayirlisi olsun...

Allah hayır etsin canım ben bazen rüyaların insanlara beyan olduğuna inanırım belkide içine doğan çıkacaktır hayırlısı ne zamansa o zaman olsun tatlım bende eylülü beklerim o zamansırnaşık şey

Allah hayır etsin canım ben bazen rüyaların insanlara beyan olduğuna inanırım belkide içine doğan çıkacaktır hayırlısı ne zamansa o zaman olsun tatlım bende eylülü beklerim o zamansırnaşık şey

Canim ya eylule kadar bir sen, bir de nesemese hamile kalsaniz eylule kadar her ay mutluluk yasamis oluruz.

Bu arada ben daha 4 gun var derken, adetim baslayiverdi az once.

Kızlar ben her ay hamiş olmayı beklerken bu ay olmamayı bekliyorum.Gözümde şalazyon çıktı o nedenle anibyotik kullandım.O nedenle inşallah bu ay olmaz diyorum.Adetimede 6 gün var.

Neşecim hayılı olur inşallah yumurtaların.Çok sevindim canım.

Kızlar bugün 13.00'de pregnyl iğneden 2 tane oldum. Yarından itibaren çalışmalar başlayacak ama bunun belli bir saati var mı? Birazcık ağrı yaptı, sizde de oluyor mu? Birbirimize dua edelim bakalım bu ay kimlere melek getirecek?

hamile olduğumu öğrendim...
eşime müjdeyide verdim...
darısıda sizlerin başına...rabbim bir melek gönderdi bana şükürler olsun....

nesemeseciğim hadi hayırlısı 3çüzün olur inş.:))

Sorma ya canım, arkadaşlar bana hep "üçüzün olsun" diye dua ediyorlardı, eğer böyle bişi olursa ki hiç sanmam, o zaman ben bittim demektir. Doktora "bunların hepsinin döllenme şansı var mı?" diye korkuyla sordum, "yok" dedi, biri belki o da garanti değil. Allah'tan hepimiz için en hayırlısını istiyorum. Bişi daha doktorum 5 kilo daha verirsem herşeyin normale döneceğini, ilaçsız kendiliğimden hamiş kalabileceğimi söyledi, en çok da buna sevindim. Bu ay tutmasa da gelecek aylara kilo vermeye kararlıyım İnşallah. Benim gibi fazlalığı olan arkadaşlar, lütfen acilen kilo verelim ben işin bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum, yoksa o çikolata şekerlerin beni meleğimden uzaklaştıdığını bilsem yer miyim hiç?
Bu arada office'imi değiştirdim, listeyi düzenleyip az sonra koyucam inşallah. Bakalım beğenecek misiniz?

X