2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Hayırlı cumalar kızlar rabbim bugün dualar için açılan ellerin duasını kabul etsin

kızlar herkese günaydın bu mübarek günde umarım dualarımız kabul olur mamişleri tebrik ediyorum

kızlar günaydın. Neşecim tablo ve hikaye için teşekkür ederim..Gerçekten çok hoştu. Umarım hepimiz tüm sıkıntıları atar ve umutla her yeni güne başlarız..

Kızlar günaydın... Nerdesiniz? Burayı boş bırakıyorsunuz. Neşe ye şikayet edeceğim bakın..Yok mu bugün listemizden mutlu haber verecek..

arkadaslar adetime 1 hafta kaldı acayip sabırsızlanıyom.herangi bi belirtimde yok ama..
acaba kan testimi yaptırsam ama ozamanda hamiş olmadımı örenirsem erkenden moralim bozulcak.günler geçmiiiiyoooo...kafamçokkarıştı

slm arkadaşlar ben de yeni katıldım aranıza..umut listesinde ben de varım artık..adetime 2 gün kaldı heyecanla bekliyorum bakalım 1 haftadır çektiğim kasık ağrılarım gebelik belirtsi miymiş yoksa adet sancıları mıymışş...allah hayırlısını versinn

Kızlar hafta sonu sınavlar var. Koşuşturuyorum, listeyi geç güncellersem kızmayın bana. Herkesi öpüyorum.

Neşecim sen sınavlarına bak liste bence daha sonrada olsa olur.Sınavlarında başarılar dilerim.

benide listenize ekleyin güzel bayanlar...
benimde 7 yaşında bir oğlum var ve ben ikinci için uğraşıyorum..
umarım gerçekleşir ve eşime doğum günü hediyesi veririm...
rabbim herkese nasip etsin...

herkese günaydın umarım bu hafta bol bol hamiş haberi alırız yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

gunaydin arkadaslar, nesecim benide eklermisin? Ben 9 haftalik bebisimi 4 ay once kaybettim,simdi birtane daha olsun diye cok dua ediyorum,tabi bu arada tum isteyenleride dahil ediyorum...kendinize iyi bakin

Kızlar günaydın...Benımde son bir haftam..İnşallah beklentilerim boşa çıkmaz..Ama olsun varsın bu ay olmasın kısmet deyip Temmuzu bekleyeceğim artık ne yapalım. Herkese bol şans diliyorum.

mrb.kızlar yarın dr.gidicem geçen hafta folıc asidle ovulasyon uyarıcı hap vermişti.sanırım yumurtama bakacak inş. herşey yolunda gider yarın benim doğum günüm güzel haber alırım.

Merhaba arkadaslar.. Biz donduk. Yolculugumuz cok yorucuydu, tersimiz dondu. Yeni hamislerimizi tebrik ediyorum.

Nesemesecim Allah kolayliklar versin islerinde.

kızlar ben adet oldumsenağlamabu ayda ümitlerim bittibenneyaptımki

karabiberim ben yeniyim öncelikle merhaba allah herşeyin hayırlısını versin allah en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin unutma her şeyde bir hayır var ben 3 yıldır her ay bekliyorum her ay adet olduğmda umutlarım yıkılıyo sonra yeniden açıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…