2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

herkese günaydın arkadaşlar üzülmek yok bebişlerimiz gelene kadar sabırla ümitle bekleyeceğiz rabbim herşeyin hayırlısını versin

Kızlar günaydın.. Karabiberim üzülme..Haziran olmadıysa Temmuz olur olmadı Ağustos olur..Onlarda olmadı 2009 olur.. Sıkma canını..Herşeyin hayırlısı..Vakti zamanı vardır mutlaka..Benımde 5-6 günüm kaldı..Benımde umutlarım tükeniyor ama ne yapalım..Kısmet ne zamansa o zaman gelecek bebeklerimiz..

Kzlar nette sorun var, kusura bakmayın geciktim.

adszxk5.jpg

benide listenize eklermisiniz???bende çok istiyorum.çalışmalara devam.rabbim büyüktür....:teselli:

bende bende banada banada.ay bende çok istiyorum 2008 yazında hamiş kalmayı inşallah. tüm isteyenlere versin rabbim.benide eklermisiniz?:çok üzgünüm:

Hepinizi ekleyeceğim ama birascık gecikicek. Kızlar bugün doktora gittim, hap bitince 2 gün sonra gel demişti. Ultrasonla baktı. Nurtopu gibi bir yumurtam oluşmuş. Gün aşırı çalışın dedi ve yumurtam sağda olduğu için sağına dönerek yat biraz bekle dedi. Benim ağrılarım hep soldaydı, sordum tekrar baktı solda bişi yok dedi. Bu ağrılara pek inanmayın kızlar, yanıltabiliyor. Cumaya tekrar gel dedi. Yumurtam 18mm olmuş. Cumaya İnşallah 20 olur dedi. Neden çağırdığını anlamadım ama hadi hayırlısı. Bu arada tüm haplarımı kullanıyorum ve çok umutluyum Allah'ın izniyle. Sizin dualarınızı bekliyorum kızlar. Bu arada hala doktora gitmeyenler varsa tavsiyem iyice araştırıp iyi bir doktor bulun hemen. Evde oturarak olacak şeyler değil galiba. Tüh soracaktım folik asit alayım mı diye, unuttum bak. Kızlar benim yarına ödev yetiştirmem gerek, şimdilik apatıcam ama inşallah ödevimi teslim eder etmez burdayım gene. Hepinizi çok öpüyorum. Birbirimize dua edelim. Herşey çok güzel olacak.

öncelikle saol cnm moral verdiğin için bugün daha iyiyim ilk günün psikolojisiydi dün inşllh allah isteyen herkese en kısa zamanda hayrlısıyla bebeklerini kavuşturur..

selam kızlar..benide eklermisiniz listeye...ben 2.aşılamayla yola devam ediyorum..inş yüzümüz güler....

Allah yardımcın olsun neşemeşe ama verdiğin habere sevindim hele nurtopu gibi diyince bir an hamileymişim diyeceksin sandım neyse oda olacak inşallah tekrar gittiğinde hayırlı haberlerini bekliyoruz arkadaşım

nesemese senin adına çok sevindim umarım bu ay alırsın bebiş haberini dualarımız seninle

Kızlarr selamlar,ne zamandır giremiyorum nete..sizleri tekrar gördüğüme sevindimm,yeni hamişler hepinize hayırlı olsunn,Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin..ben de hala umutla bekleyenlerdenim:icecream: bi dahaki aya yara tedavimi olacağım,ondan sonra inşallah Rabbim nasip eder..Doktora gitmeyenler mutlaka gidin,zaman geçirmeyin,ben de çok bekledim,boşuna beklemiş ve üzülmüşüm,iltihap vardı,tsh ım,prolaktinim yüksek çıktı,yara da varmış,e bebiş gelmes tabi,hepsi için sırayla tedavi oluyorum...mutlaka gidinn kızlar o nedenle,en azından her ay kendi kendinize neden olmuyor diye üzülmezsiniz,eğer bişi yüzünden olmuyorsa...

Kızlarr selamlar,ne zamandır giremiyorum nete..sizleri tekrar gördüğüme sevindimm,yeni hamişler hepinize hayırlı olsunn,Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin..ben de hala umutla bekleyenlerdenim:icecream: bi dahaki aya yara tedavimi olacağım,ondan sonra inşallah Rabbim nasip eder..Doktora gitmeyenler mutlaka gidin,zaman geçirmeyin,ben de çok bekledim,boşuna beklemiş ve üzülmüşüm,iltihap vardı,tsh ım,prolaktinim yüksek çıktı,yara da varmış,e bebiş gelmes tabi,hepsi için sırayla tedavi oluyorum...mutlaka gidinn kızlar o nedenle,en azından her ay kendi kendinize neden olmuyor diye üzülmezsiniz,eğer bişi yüzünden olmuyorsa...
Evet kesinlikle, doktora gidilmeli, eger hamile kalmayi planliyorsaniz. Benimde tsh biraz yuksekti. Guatr baslangici imis. Bilmiyordum, genel checkup ta tesaduf ogrendim. Doktorun verdigi ilaci 15 gun kadar kullandiktan sonra tekrar kan testi yaptirdim ve cok sukur normale donmus.

Zeyned Allah yardimcin olsun. Sen hangi ilaci kullaniyorsun tsh icin. Ben tefor kullaniyorum. Allahtan hemen normale donuyor.

slm kızlar bu ay için benim umudum birkaç dakika önce bitti..yani adet oldum:KK43: adetim de birkaç gün gecikmişti ama hayırlısı her şeyin...bu ay için umudum bitti dedim ha.. bu yaz inşallahh bitmedi umudum hala var..listeye gireyim ben şimdiden temmuz için...

selam kızlar...bugün ilk kontrolümü yaptık doktorla..yumurtam şimdilik 8 mm olmuş,minicik ama inş büyümeye devam eder,daha yeni başladık gerçi...bu 2.aşılama olcak..bakalım...siz nasılsınız...??

X