2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

kızlarrr bende varımm benide ekleyin listeye bakimmm 16 sında adet olmam lazımdı daha gelmedii dua edin ne olurrr

canım günaydın..umarım hala adet olmamışsındır..Dualarımız seninle..BU ARADA HERKESİN KANDİLİ MÜBAREK , BU GECE DUALARI KABUL OLSUN İNŞALLAH

Kandiliniz mubarek olsun kızlar, bu akşam fırsat varken bol bol dua edelim, belki dualarımız kabul olur inşallah. Herkese hayırlı kandiller..

Kandiliniz mubarek olsun kızlar, bu akşam fırsat varken bol bol dua edelim, belki dualarımız kabul olur inşallah. Herkese hayırlı kandiller..

inşallah canım inşallah banada bua edin 2 günüm var regli olmam inşallah ve anne olurum.seninde kandilin mübarek olsun nesemecim

Arkadaşlar Hamile listenize benide eklermisiniz.(tüb bebek ilk deneme) 11 martta aldım sonucu 25 martta hayırlısıyla kaç tane olduğu belli olacak. Ama en önemli şey moral bence hamilelik için. Moraliniz yerinde olsun, pozitif olun, bol bol dua edin herşey kendinden olur zaten.

selammm kızlar görüşmeyeli nasılsınız keyifler nasıl 1 hafta olmuştur heralde siteye giremediğim çok hevesle geldim teyze olmuşmuyum diye baktım ama malesef(( neyse ikiz haberi vererek telafi edebilirsiniz:))))banane işte ben teyze olmak istiyorum:)))))

nesemese canım listeyi ilk sayfada bırakmayıp devamlı kopyala yapıştırla son sayfalara taşısak nasıl olur hem muhtemel gelecek adet günümüzüde yazarsak beklemek daha heyecanlı olmazmı ne dersin?jinekoloji bölümünde öyle yapılıyor ve herkes arkadaşlarının gününü bile öğrenmiş oluyor ben listeyi buraya taşıyayım eğer olmaz dersen ilk sayfadan devam edersin ok tatlım

Umudu olanların listesi (Lütfen umutsuzlar buraya yaklaşmasın)

*nesemese...............................................
*evriş.......................................................
*ayrılıkk....................................................
*l@le........................................................
*benssenb................................................8 nisan
*bebekim123.............................................
*zeyned....................................................
*gülsü.......................................................
*emine83..................................................
*akkoç8480...............................................
*balımnur...................................................
*mavi rüya.................................................
*YEŞİMCİK...............................................
*baharcık...................................................
*spesiyal...................................................
*mavi 45....................................................
*hanice.....................................................
*nisan42....................................................
*serpilla.....................................................
*deniz1634................................................
*smhsmh...................................................
*Rahel.......................................................
*fato83........................................................
*Gülten.....................................................
*şuşu..........................................................
*hatser......................................................
*tuğba_a......................................................
*SABIRSIZ...................................................
*balsın........................................................
*minos........................................................
*evrimmm....................................................
*gözek.......................................................

Listemizde olup da müjdesini vermiş ANNELERİMİZ
1.*meryemyilmaz.................................HAMİŞ 1
2.*zeynoo24.........................................HAMİŞŞ 2

Son düzenleme:
Sadece Bi Fikirdi Daha Heyecanla Herkes Birbirinin Muhtemelen Olmasi Gereken Adet Gününü Bilirse Hepimiz Daha Pozitif Tek Yürek Olabiliriz Diye Düşündüm Ama Proje Tamamen Senin Fikrin Olduğu Için Olmaz Dersen Ilk Sayfadan Devam Ederiz Tatlim

AŞKOLSUN CANIM HANİ BEN BENİ UNUTMUŞSUN.......................................................................

Ayyyyyyyyyyy Pardon Bitanem Varmişim.................kizlar Yarin Son Günüm Reglim Için Hiç Ağrim Falan Yok.......................inşallah Müjde Verebilicem Sizede..dua Edin

Canım her türlü yeniliğe açığım tabiki, eğer yeni haberleri ve listeyi son sayfalara aktarın derseniz ben yaparım. Şunu düşünmüştüm; listemiz uzun ve her yeni kopyalamada sayfalarımız bununla kaplanacak, yani görüntü kirliliği olabilir. Ama siz görelim derseniz ben yaparım.
Herkesin adet gününe gelince; örneğin benim adetim düzenli değil ve ileri geri 1 hafta 10 gün oynayabiliyor. Buraya yazarsam sıkıntılı bir bekleyiş olabilir diye yazmamıştım. Sonuçta herkesin düzenli bir mensturasyon döngüsü yok.
Bir şey sormak istiyorum, buraya zeynoo24'ün hamileliği ile ilgili bir mesaj gelmedi, benim listemde yok. Acaba ben mi kaçırdım diye tekrar gözden geçirdim sayfalarımızda bize böyle birşey yazmamış. Acaba başka bir konudan mı Onunla ilgili haberiniz oldu?
Diğer konuları fazla takip edemiyorum. Listeyi görüntüleme hakkında farklı isteklerinizi belirtirseniz değiştirebiliriz. Kızlar benssenb' nin önerileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Değişiklik yapalım mı? Ayrıca benssenb sana da ilgi ve alakandan dolayı teşekkür ediyorum. Sizler nasıl görmek istiyorsanız yazın ben de değişiklik yapayım, ne dersiniz?

selam bende aranıza yenikatıldım ve nisan ayı hamişlerin olmak istiyorum :dance: 2 aydır olmadı bakalım bu ay olucakmı? merakla bekliyorum.:1no2:

Umudu olanların listesi (Lütfen umutsuzlar buraya yaklaşmasın)

*nesemese......................................... ......
*evriş............................................ ...........
*ayrılıkk......................................... ...........
*l@le............................................. ...........
*benssenb......................................... .......8 nisan
*bebekim123....................................... ......
*zeyned........................................... .........
*gülsü............................................ ...........
*emine83.......................................... ........
*akkoç8480........................................ .......
*balımnur......................................... ..........
*mavi rüya.............................................. ...
*YEŞİMCİK......................................... ......
*baharcık......................................... ..........
*spesiyal......................................... ..........
*mavi 45................................................ ....
*hanice........................................... ..........
*nisan42.......................................... ..........
*serpilla......................................... ............
*deniz1634........................................ ........
*smhsmh........................................... ........
*Rahel............................................ ...........
*fato83........................................... .............
*Gülten........................................... ..........
*şuşu............................................. .............
*hatser........................................... ...........
*tuğba_a.......................................... ............
*SABIRSIZ......................................... ..........
*balsın........................................... .............
*minos............................................ ............
*evrimmm.......................................... ..........
*gözek............................................ ...........
*semra00.....................................................
*BuRCuCuKkK.............................................

Listemizde olup da müjdesini vermiş ANNELERİMİZ
1.*meryemyilmaz.................................HA MİŞ 1
2.*zeynoo24....................................... ..HAMİŞŞ 2

semra ve burcu nesemeşe arkadaşımız şuan burda olmadığı için sizi ben ekledim hakkınızda hayırlı olmasını diliyorum neşemese canım düzenlilik konusunda haklısın benim aklıma hiç gelmemişti sanırım tarihsiz son sayfalara taşıma yapabiliriz bu durumda sen ve arkadaşlar nasıl uygun görürseniz öyle yapın yeterki sırayla herkes listeden çıksın başkada bişey istemiyorum:)))))hatta ilk çıkışı sen yapabilirsin neşemese ne dersin:))))

nesemeşe bu arada zeynoo24 hakkında sana şöyle bilgi vereyim adetine 1 hafta kala kan testi yaptırmıştı negatif sonuç almıştı daha sonra 3gün kala idrar testi yaptı pozitif çıktı doktotra gitti ve sonra hamiş olduğunu bildirdi ama sevinçtenmidir bilmem bi dahada sitede göremedim:))))bende listede onun adını görünce meryemin yanına aldım

Selam kizlaarr...
Benim adet gunum 12 nisan gibi..Dun esimle genel kontrole gittik. Doktor kan testi verdi kolesterol, seker vs. kontol icin ama acelesi yok bunlarin o yuzden gitmisken doktora kanda hamilelik testi icinde recete yazdirdim. Burda kan testini canin isteyince gidip yaptiramiyorsun, doktordan yazi almak gerekiyor. O nedenle 8 nisan icin gun aldim. Bakalim hayirlisi, cok calismamiz gerekiyor:)

ah bitanem işimiz gücümüz hep çalışmak zaten yılmadan usanmadan.canım bende yarın regli olmam lazım.bekliyorum bakalım.nasipse olucak.bekliyorum.

ah bitanem işimiz gücümüz hep çalışmak zaten yılmadan usanmadan.canım bende yarın regli olmam lazım.bekliyorum bakalım.nasipse olucak.bekliyorum.

Hakkinda en hayirlisi ne ise o olsun. Ins. bebegine tez vakitte kavusursun canim. Guzel haberlerini bekliyorum.a.s.

Merhaba arkadaşlar,ben uzun zamandır sizleri takip ediyorum ama ilk kez yazıyorum.Öncelikle umarım hepiniz kısa sürede sağlıklı bebeklere kavuşursunuz,inşallah ben de :)çok saçma olmazsa ben bir soru sormak istiyorum.Bilgisi olan varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Ben 28.gün adetoldum.Buna göre yumurtlama günüm 14.gün oluyor sanırım ama biz eşimle 12. ve 14. gün de birlikte olmamıza rağmen hamile kalmadım.Bu acaba bir sorun olduğunu mu gösterir?şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Sultan cım öncelikle aramıza hoşgeldin..Yumartlama takibi ile hamile kalan ve kalamayan bir sürü arkadaşımız var. Bu sende bir sorun olduğunu göstermez. Hesaplayarak ilişkiye girmiş olsan bile bu illa olacak anlamına gelmiyor. Biraz kısmet işi anlayacağın. Şahsen ben öyle düşünüp kendimi avutuyorum. Kaç aydır korunmadığını bilmiyorum ama uzun bir süre değilse bence bunları kafana takma..Allah nasip ederse en kısa zamanda olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…