2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

Nisanda eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!
Bundan sonra listemizi böyle son sayfalara taşıyacağız. Anne olduğunuz haberini bize bildirirseniz çok seviniriz. Zira mutluluk paylaştıkça çoğalır. Herkese mutlu haftasonları diliyorum.

Umudu olanların listesi (Lütfen umutsuzlar buraya yaklaşmasın)
:nazar:
*nesemese
*evriş
*ayrılıkk
*l@le
*benssenb
*bebekim123
*zeyned
*gülsü
*emine83
*akkoç8480
*balımnur
*mavi rüya
*YEŞİMCİK
*baharcık
*spesiyal
*mavi 45
*hanice
*nisan42
*serpilla
*deniz1634
*smhsmh
*Rahel
*fato83
*Gülten
*şuşu
*hatser
*tuğba_a
*SABIRSIZ
*kuba
*balsın
*minos
*evrimmm
*gözek
*semra00
*Burcucukkk
*sultankeles2006
*hazan61

Listemizde olup da müjdesini vermiş ANNELERİMİZ
1.*meryemyilmaz
2.*zeynoo24

İsimlerini yanlış yazdıklarım beni uyarsın. Ayrıca bize dualarıyla güç katan tosbaa8, myflowers, Tuya Deniz , bendir79, koalayim, sibel'ce arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. İnşallah onların kalplerindeki dilekleri de hayırlısıyla olur, bebişleriyle sağlık sıhhat içinde mutlu bir ömür geçirirler.

HEPİMİZ İÇİN EN HAYIRLISI VE GÜZELİ OLSUN a.s.

Son düzenleme:
tugba_a cım aynı durum bende de var.sol kasığım yaklaşık 7-8 gündür ağrıyor.adetime 4 gün kala fortel gebelik testi yaptım.ikinci çizgi çıktı ancak 5 dk olmadan tekrar gitti.böyle bir durumla karşılaşan varmı.Acaba erken mi yaptım yada biraz fazla su içimiştim o etkilemiş olabilir mi.yani fortel ne kadar güvenilir.kullanan varmı..inşallah en yakın zamanda hamile kalırız...

Slm Kizlar Bugün Regli Günüm Ama Hala Tik Yok.kizlar önceki Adet Günlerimden 2 Gün önce Belirtiler Başlardi.ama Bu Ay Olmadi.hiç Yaşamadiğim şey Bugün Göğüslerime Ağri Sanci Gibi Vurup Geciyor.birde Yumurtaliklarima Iğne Batar Gibi Hafif Sanci Vurup Geçiyor.ümitlenmiyorum Ayrica Nasipte Varsa Olucaktir.ama Sizinle Paylaşmak Istedim Nedersiniz.acabami.lütfen Cevap.dua Edin

tugba_a cım aynı durum bende de var.sol kasığım yaklaşık 7-8 gündür ağrıyor.adetime 4 gün kala fortel gebelik testi yaptım.ikinci çizgi çıktı ancak 5 dk olmadan tekrar gitti.böyle bir durumla karşılaşan varmı.Acaba erken mi yaptım yada biraz fazla su içimiştim o etkilemiş olabilir mi.yani fortel ne kadar güvenilir.kullanan varmı..inşallah en yakın zamanda hamile kalırız...

Canım senin umudunu kırmak istemem ama belirtilere takılma. Benim kasıklarım çok ağrıdı ben çok ümitlendim ama sonrasında çok üzüldüm. Fortel testini ben de yaptım ama negatif olduğundan güvenilir olup olmadığını bilemiyorum. Ucuz testlerden alıp yap bakalım adet gününde.
İnşallah hamişsindir canım. Adetini bekle kafana takma.a.s.:enbuyukkk:

Nesemese ;arkadaşım Nisan ayı adaylarına beni de eklediin için sağol.Umarım en kısa zamanda herkesin gönlünde olanı hayırlısıyla verir Allah.Ben de inşallah bu listedeki arkadaşlar için ismen dua etmeye çalışıcam.ismen yapılan dualar daha akbul olur diyorlar.Hayırlısı bakalım...

nesemese selaaaammmmmm . varya harikasın. ben geçen ay düşük yaptım. daha çok küçüktü. adetle atıldı. yani kürtaj olmadım. adet bitti. denemelere başladım . ama bu ay yumurtlama olmayabilir. yani öyle diyolar. ben aldırmıyorum . allah hepimizin gönlüne göre versin. dualarım bekleyen herkese...

Nesemese ;arkadaşım Nisan ayı adaylarına beni de eklediin için sağol.Umarım en kısa zamanda herkesin gönlünde olanı hayırlısıyla verir Allah.Ben de inşallah bu listedeki arkadaşlar için ismen dua etmeye çalışıcam.ismen yapılan dualar daha akbul olur diyorlar.Hayırlısı bakalım...
Cok sevindim, Allah razi olsun, bizede dua et.:)

Nisanda eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!
Umudu olanların listesi (Lütfen umutsuzlar buraya yaklaşmasın)
:nazar:
*nesemese
*evriş
*ayrılıkk
*l@le
*benssenb
*bebekim123
*zeyned
*gülsü
*emine83
*akkoç8480
*balımnur
*mavi rüya
*YEŞİMCİK
*baharcık
*spesiyal
*mavi 45
*hanice
*nisan42
*serpilla
*deniz1634
*smhsmh
*Rahel
*fato83
*Gülten
*şuşu
*hatser
*tuğba_a
*SABIRSIZ
*kuba
*balsın
*minos
*evrimmm
*gözek
*semra00
*Burcucukkk
*sultankeles2006
*hazan61
*lale3434

Listemizde olup da müjdesini vermiş ANNELERİMİZ
1.*meryemyilmaz
2.*zeynoo24

Bugün 38 umutlu anne adayımız ve 2 annemiz var. Ayrıca bize dualarıyla güç katan tosbaa8, myflowers, Tuya Deniz , bendir79, koalayim, sibel'ce arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. İnşallah onların kalplerindeki dilekleri de hayırlısıyla olur, bebişleriyle sağlık sıhhat içinde mutlu bir ömür geçirirler. HEPİMİZ İÇİN EN HAYIRLISI VE GÜZELİ OLSUN a.s.

Son düzenleme:
neşecim benim adet günüm çarşamba inşallah olmamda nisanı beklemeden müjdeyi veririm sizlere tüm belirtiler mevcut ama hayırlısı bakalım .hepinizi çok seviyorum.

Kızlar hiç telaş etmeyelim, biz çalışıyoruz, elimizden geleni yapıyoruz, sonrasını Yaradan bilir. Adetimiz yaklaştıkça bizde stres başlıyor. Birbirimize sakinliği tavsiye edelim, biliyoruz hormonlar psikolojimizden çok etkileniyor. Hem bebişler sürpriz yapmayı seviyor galiba :emir_bebek:. Çalışmaya :eek: ve dualara devam :dance:.

canım haklısın ya biz elimizden geleni yapıyorum gerisi yarada kalmış kısmettt inşallah dualarımızla gelecek bebişler....

Slm Kizlar Bugün Regli Günüm Ama Hala Tik Yok.kizlar önceki Adet Günlerimden 2 Gün önce Belirtiler Başlardi.ama Bu Ay Olmadi.hiç Yaşamadiğim şey Bugün Göğüslerime Ağri Sanci Gibi Vurup Geciyor.birde Yumurtaliklarima Iğne Batar Gibi Hafif Sanci Vurup Geçiyor.ümitlenmiyorum Ayrica Nasipte Varsa Olucaktir.ama Sizinle Paylaşmak Istedim Nedersiniz.acabami.lütfen Cevap.dua Edin

Balsin ne durumdasin? Hala adet olmadin mi? Ins. olmazsin, ins. bebis vardir.a.s.

Kızlar ben bugün son adaçayımı içtim, bundan sonra adete kadar içmeyeceğim. Isı takibine devam. Aramızda hala hamiş yok mu? Bazı arkadaşlardan hiç ses çıkmaz oldu.

nesemese bazı arkadaşlardan ses çıkmıyo demişsin.Ben şu an ailemle kalıyorum.Bu nedenle nete pek giremiyorum.Çalışmalara devam.Yaradan nasip ederse olacak inşallah.Geçen ay hüsrana uğramış bayağı üzülmüştüm.Bu ay takmıyorum,hayırlısı olsun diyorum.Tüm arkadaşlar inşallah herkesin dileğine rabbim cevap verir.

kızlar ben de buradayım.. Mart iyi için umutlarım bitti..Çünkü bugün regl oldum. İnşalaah bende umutlarımı kesin olarak Nisan a taşıyorum.. Kimse umudunu kaybetmesinnn

Ben de nisanda müjdelemek istiyorum ama sadece kendime,ocak sonu düşük yaptım. olursa kimseye söylemicem uzun süre.hevesim kaçtı ya :KK43:

Arkadaşlar bende yarın ultrasona giricem yani eğer bir sorun yoksa inşallah bu ay hamişlik için umutluyum.İnşallah bu ay hamişler artıcak bence.Tüm dualarım bebişlerimizin olması için.

Kızlar ben bugün son adaçayımı içtim, bundan sonra adete kadar içmeyeceğim. Isı takibine devam. Aramızda hala hamiş yok mu? Bazı arkadaşlardan hiç ses çıkmaz oldu.

Nesemese merhaba,yoğunluktan giremiyorum ya,sesi çıkmayanlardan biri de benim:) ama dualarımı ve ümidimi eksik etmiyorum kesinlikle...bu arada adaçayı ne içindi,form da bir arkadaş yazmıştı ama hatırlayamadım ,yumurtalıklar için miydi?

X