2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

Nesemese merhaba,yoğunluktan giremiyorum ya,sesi çıkmayanlardan biri de benim:) ama dualarımı ve ümidimi eksik etmiyorum kesinlikle...bu arada adaçayı ne içindi,form da bir arkadaş yazmıştı ama hatırlayamadım ,yumurtalıklar için miydi?

Hamile kalmayi kolaylastiriyormus ve adeti duzene sokuyormus, deneyenlerin kanisi boyle.

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla adaçayında bitkisel östrojen var. Bu da adetimizi düzenliyor, ağrılara iyi geliyor ve yeni öğrendiğime göre hamiş kalmada bazılarına olumlu etkisi olmuş. Ancak yumurtlama gününüze kadar içmelisiniz, daha sonra içerseniz düşüğe neden olabiliyormuş. Ben adetimin 1. gününden düne kadar içtim. Şimdi bıraktım, her ihtimale karşı. Bakalım hayırlısı. Elimizden geleni yapmak bizden, vermek Herşeyin Gerçek Sahibinden. Nisanda eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenlerin, umudunu hiç yitirmeyenlerin listesi:
41,5 kere maşallah:nazar: değmesin
*nesemese
*evriş
*ayrılıkk
*l@le
*benssenb
*bebekim123
*zeyned
*gülsü
*emine83
*akkoç8480
*balımnur
*mavi rüya
*YEŞİMCİK
*baharcık
*spesiyal
*mavi 45
*hanice
*nisan42
*serpilla
*deniz1634
*smhsmh
*Rahel
*fato83
*Gülten
*şuşu
*hatser
*tuğba_a
*SABIRSIZ
*kuba
*balsın
*minos
*evrimmm
*gözek
*semra00
*Burcucukkk
*sultankeles2006
*hazan61
*lale3434
*deniz1634
*bhk
*karabiberim
*sibelbursa
*18papatya

Listemizde olup da müjdesini vermiş ANNELERİMİZ
1.*meryemyilmaz
2.*zeynoo24

Bugün 43 umutlu anne adayımız :dance: ve 2 annemiz :hooray: var. Ayrıca bize dualarıyla güç katan tosbaa8, myflowers, Tuya Deniz , bendir79, koalayim, sibel'ce, ***çokoprenses*** arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. İnşallah onların kalplerindeki dilekleri de hayırlısıyla olur, bebişleriyle sağlık sıhhat içinde mutlu bir ömür geçirirler. HEPİMİZ İÇİN EN HAYIRLISI VE GÜZELİ OLSUN a.s.

Son düzenleme:
arkadaşlar beni de listeye yazar mısınız,nisanda ben de hamiş olmak istiyorum...hem de çok ama hayırlısı artık allahtan...

kızlar yaa ben bişiy sorcam ben dr gitmiştim yaa hamilelik yok dedi tmm yok ama halaa adetim gelmedi acaba geç belli olacak olabilirmiii bir ark 2 aylık hamişken belli olmuş ne kanda çıkmış ne idrardaa sizin varmı bir bilginiz

Canım bazen öyle olabiliyormuş. Adetin ne kadar gecikti? İstersen evde ucuzlardan alacağın bir idrar testi ile yeniden dene. Aslında tüm idrar testlerinin mantığı aynıymış, döllenmeden 7-10 gün sonra gösteriyorlarmış yani pahalı erken gebelik testlerine fazla güvenmemek gerek diyorlar. Ben senin yerine olsam tekrar test alır kendim bir denerdim. İnşallah hamişsindir teyze oluruz a.s, hakkında en hayırlısı olsun canım. Eğer testi tekrarlarsan bize de haber ver. Meraklanıyoruz burda.

Kızlar bu arada 42 kişi olduk, süpersiniz hepiniz..2 annemiz bizi unuttu galiba. Neyse canları saolsun. Yeni gelen arkadaşlara hoş geldiniz, hemen çalışmalara ve dualara başlayın diyoruz, he he :KK66:

canım ayın 16 sında regl olmam lazımdıı hala olmadı prşembe tahlil yaptırdım kandan çıkmadı amaaa yanılma olabiliyormu

canım sen burdamısın neyapıyosun nasılsın
aslında dr da gitmişsin ama bi kadın doğumcuya muayeneye git istersen :sm_confused:

merhabaarkadaşlar bende sızler gıbi nisanda müjdeyi vermek istiyorum ve herkese dua ediyorum allah herkesin gönlüne göre versin.

gözek ben nette okumuştum bir bayan 3 aylıkken öğrenmiş halbuki o kadar hevesliymişki eczaneleri hastaneleri ben zengin ettim diyormuş en son karnındaki şişlikten rahatsız olmuşş ve doktora görünsem iyi olacak bu bebek değilse kist falan diye düşünmüş ama bide ultrasyona girmişki hiç tahlilde çıkmayan bebeiş görünüyormuş:))))ama bu tür şeyler istisna oluyor sen yinede bi doktoruna görün bence yani tedbir almakta fayda vardır:KK66:

günaydın kızlar.. Gözek cim Neşe nin dediği gibi evde kendin bir test yapabilirsin önce..Ama sonra mutlaka doktora git. Adetin geçeli uzun bir zaman olmuş o nedenle doğru sonuç vereceğine inanıyorum. İnşallah umutların boşa çıkmaz ve sende 3. anne olarak listemize girersin..

kızlar bilgilerinize ve tecrübelerinize
bilenler cvp yazsın ne olur !!

18martta regli olmam gerekti ben hep geç olurum gününde olmaz ama
adetimin 17.gününde dra gitmiştim yumurta yok dedi çatlamış olsaydıda bol sıvı olurdu oda yok dedi neyse
21.günde progesteron testi yaptır dedi benim kendi gittiğim dr değildi arkadaşım poliklinik yöneticisi o gel bide bizim dr görün demişti
bende yaptırtmadım zaten moralimde bozulmuştu parça parça işler yapmak istemedim

2gündür ise adet olucakmışım gibi bişeyler oluyo ama daha olmadı
sizce bu ne hamile değilim diye düşünüyorum
bilen varsa ne olur
beni merakta bırakmayınn ??

Smhsmh canım ben bu konuda bilgi sahibi değilim ama istersen evde bir idrar testi yap kendine, için rahat eder. Ben de herkese aynı cevabı vermeye başladım galiba naniknanik

Ben de ovulasyon testi almaya karar verdim kızlar, netten alanınız var mı? Nerden aldınız, hangi ürünü, memnun musunuz? Bozuk yada yanlış falan gelmesin bide. Digitaller var ama çok pahalı.

Nesemese bende bu ay ovulasyon testi almaya karar verdim.Bugün izmirde doktora gittim ve oradaki eczanelere sordum çok ilginç adını bile duymamışlar çok şaşırdım.Bende netten siparişle alıcam.Eğer netten ovulasyon testi alan arkadaş varsa bize yardım ederse sevinirim.Bakalım bu ay hamiş olabilecekmiyiz.

merhaba bu ay bende bebek bekliyorum... 2 kere kan tahtili yaptırdım. ilk değerim 11.10 çıktı 2. değerim ise 26. 40 çıktı. haftaya çarşamba ultrasyonla kese gözükecek merakla bekliyorum...

Smhsmh canım ben bu konuda bilgi sahibi değilim ama istersen evde bir idrar testi yap kendine, için rahat eder. Ben de herkese aynı cevabı vermeye başladım galiba naniknanik

Ben de ovulasyon testi almaya karar verdim kızlar, netten alanınız var mı? Nerden aldınız, hangi ürünü, memnun musunuz? Bozuk yada yanlış falan gelmesin bide. Digitaller var ama çok pahalı.

slm canm ben aldım gitti gidiyodan 23 küsür falandı ama hiçbise anlamadım 14.günde silik bi 2. çizgi çıktı 10 tane vardı için adını hatırlamıyom ilişkiye girdik ama olmadı belki benimki iyi değildir medismart varmış 27 ytl bence onu dene

kızlar lütfen banada dua edin bu ay hamiş olmak istiyorum.allahım herkesin gönlüne göre versin.benim dualarım hep sizinle.

bugün olmam gerekiyordu ama olmadım,çok umutlandım. bir de daha önceden düşük yapanlara sormak istiyorum.düşükten sonra kürtaj oldum,ve üzerinden bir adet geçti,şimdi sıra ikincide. eski yani düşükten önceki adet döngüsü aynen devam ediyor mu yoksa farklılaşma olabiliyor mu?eğer aynıysa benim bugün olmam gerekiyordu..Ah ya insan hemen umutlanıveriyor.. bilenler cevap verebilirse cok sevinirim...

Nisanda eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenlerin, umudunu hiç yitirmeyenlerin listesi:41,5 kere maşallah:nazar: değmesin
*nesemese
*evriş
*ayrılıkk
*lale3434 (canım yeni ismini daha çok sevdim, öncekini yazamamıştım bile :smiley-cool:)
*benssenb
*bebekim123
*zeyned
*gülsü
*emine83
*akkoç8480
*balımnur
*mavi rüya
*YEŞİMCİK
*baharcık
*spesiyal
*mavi 45
*hanice
*nisan42
*serpilla
*deniz1634
*smhsmh
*Rahel
*fato83
*Gülten
*şuşu
*hatser
*tuğba_a
*SABIRSIZ
*kuba
*balsın
*minos
*evrimmm
*gözek
*semra00
*Burcucukkk
*sultankeles2006
*hazan61
*lale3434
*deniz1634
*karabiberim
*sibelbursa
*18papatya
*ademel
*nisan84
*edam_y
*kasem
*neneseli

Listemizde olup da müjdesini vermiş ANNELERİMİZ
1.*meryemyilmaz
2.*zeynoo24
3.*bhk

Kızlar dünyanın dört bir yanından dualarımız hepimiz için yükseliyor. Bencillikten uzak, inşallah Yaradanımız ihtiyaçlarımızı en iyi bilen tek varlık bizi hayırlısıyla annelik makamıyla şereflendirir. Bugün 47 umutlu anne adayımız var ve en kısa zamanda yine aynı grup "annelerimiz" olarak devam edicez inşallah. Şimdiden 3 annemiz oldu bile. Ayrıca bize dualarıyla güç katan tosbaa8, myflowers, Tuya Deniz , bendir79, koalayim, sibel'ce, ***çokoprenses*** arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.
HEPİMİZ İÇİN EN HAYIRLISI VE GÜZELİ OLSUN a.s.

Son düzenleme:
X