2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

Arkadaşlar akşam itibari ile forumda okuduğum bilgiler neticesinde, sabah akşam 1 bardak demlenmiş adaçayı içmeye başladım. Yumurtlama günüme kadar devam etmeyi düşünüyorum. İşe yararsa zaten haberiniz olacak inşallah. Herkese iyi pazarlar...

Kızlar bugün itibari ile 31 umutlu anne adayımız ve bir annemiz var. Niye bu kadar sessiz herkes? Hani dualar nerde?

Son düzenleme:
bende varım merhaba canım 21 mart regli günüm olmasam bende eşimi müjdeyi vericem dua edin inşallah

Canım ne zaman sizin için daha hayırlı ise o zaman olsun. Müjdeli haberini bekliyoruz süprizzzzz. Olmazsa da hiç üzülme, burası nisan ayı için hazırlandı zaten yerimseniben

ya kızlar hüsrana uğradım ben.buay regl olmadım ve bikaç gün beklemeye karar vemiştim.Cumartesi test yaparım demiştim.Almaya fırsat bulamadım.ve bu gün regl oldum.Benim reglim hiç gecikmezdi.Kesin hamişim diye baya ümitlendim.Ama her ihtimale karşı test yapcam yarın.Çünkü az oldu,belki üstüne görmüşümdür diye.haber veririm.Şimdi çok ii anlıyorum hamiş olmak isteyipde her ay hüsrana uğrayanları.Çok zor bir gün geçirdim,allah hayırlısını versin hepimiz için.dualarım diğer bekleyenlerle olcak.

Ayrılıkk canım hiç canını sıkma, önemli olan öncelikle senin sağlığın. Hepimiz için en hayırlısı olsun. Biz de senin gibi ümitlendik ama olmadı, bunda da hayırlar vardır. Geçen sabah erken çıkmak istedim, otobüsü kaçırdım. Sonrakine bindiğim için kendime kızdım işe geç kalıyorum diye. Yolda önceki otobüsün kaza yaptığını trafik ekiplerini ve kalabalığı gördüğümde şükrettim. Bizler bazen sabırsız oluyoruz ama doğrusu elimizden geleni yapıp sonrası için dua etmek sadece. Hepsini atlatacağız İnşallah. Biz her zaman yanındayız a.s.

Cok dogru soylemissin nesemese. Hayatta hep acele ediyoruz ama hersey icin dogru bir zaman var ve o dogru zamani bilenden hep hayirlisini dilemeliyiz.

Canım ne zaman sizin için daha hayırlı ise o zaman olsun. Müjdeli haberini bekliyoruz süprizzzzz. Olmazsa da hiç üzülme, burası nisan ayı için hazırlandı zaten yerimseniben

canımya ağzından bal damlıyor nisan ayı anneleri inşallah bitanem.olursa bu ay şükür ederim.olmasada allahımdan olana kadar isterim.oki bir annenin merhametinin binlerce kat fazlasına sahip.öpüyorum bitanem........:teytey::teytey::teytey:

merhaba kizlar bende nisanda hamis oldugumun mujdesini vermeyi cooook istiyorum RABBIM gonlumuzuden gecen guzellikleri en yakin zamanda hayirla ve saglikla bizlere yasatir INSALLAH.

kıslar benide yazarmısınızzz listeye

Kızlar sizi de listeye ekledim, 1. sayfada değişiklik yapıyorum. Oradan bakabilirsiniz. Listemiz karamsarlığın yanından bile geçmeyen, umutlu ve pırıl pırıl anne adaylarımızın listesi. 1 annemiz var ve hepimiz birbirimize dua ediyoruz. Aynı zamanda bildiklerimizi, uyguladıklarımızı da paylaşıyoruz. Herkese mutlu, sağlıklı, huzur dolu bir gün diliyorum...

kıssslarr slm ancak girebildim nete...sabahtan çok sancım oldu...gece desen ona kezaaa...tam dalmışım gece sabah ezanıyla bi sancı oturdum ağladım yatakta hüngür hüngür,bugüne kadar hiç böle olmamıştı sancım...eşim uyandı ben ağlarım o ağlar..onunda elinden bişey gelmiyo..bana sıcaksu torbası falan hazırladı...belimi ovarken sızmışım....tabi gün ağarmıştı en son....ayıptır sölemesi saat 11 de kalkınca duşa girdim,gezmeye gidecektim bugün,duştan çıktıktan sonra giyinirken banyoda bir kan boşaldı aniden bacaklarımın arasından afedersiniz sanki idrar gibi şook oldumm....napacağımı şaşırdım...noluyor bana böle anlayamadım...şimdi yine kasığımda termofor la geziyom....

saat 7 de doktora gidicem..bugün 3.günü adetimin...bu ay büyük ihtimal aşılama yapıcakkkk....bakalım ne dicek bugün bana doktorum muzocum..

Büyük geçmiş olsun canım, inşallah önemli birşey değildir. Sıcak kanamayı arttırıyor diye biliyorum belki bu yüzdendir. Doktorun bakalım ne diyecek?

doktordan geldim şimdi kısslar...muayene etti alttan ultrasonla baktı..klomene yarın başla günde 2 kez 6 gün kullanacaksın dedi....ayın 27 sinde kontrole gidicem tekrar...bu arada doktor bana bişeyler anlatırken aklımdan binbir türlü şeytanlık geçiyor..içimden diyorum ki "ben bu ay adaçayını içeyim bolcana ,kuru incirin arasına pul biber koyup yiyeyim ,birde bol tarçın yiyeyim.....ee bide üzerine spor yapayım sen 10 gün sonra gör benim yumurtaları...aklın duracakkk"" diyorum tabi içimden....

laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

kıslar yaa ben kafayımı yiyorum yavaştan...kendi kendime konuşmaya falan başladım...Allahım aklımı koru yarabbimm..

:tomato::tomato::tomato::tomato::tomato::tomato::tomato:

kıslarrr yaaa artık ders çalışmaya kaldığım yerden devam etcem..allah büyük ya belki kpss yi kazanmadan sana bebek falan yokk...önce başla bakalım almaya maaşını ondan sonra...hem neyle bakacanız çocuğa zamane çocuklarının ihtiyacı bitmiyor mu diyo acaba ....

tövbeeeee...hahhaten kafayı kırıyom bennn

naniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknanik

Evrimmmcim önemli birşeyin olmadığına sevindim, büyük geçmiş olsun tekrar. Bu bebişler yüzünden atmadığımız takla kalmayacak galiba :) en yakın zamanda listemizdeki annelerimize katılırsın İnşallah canım. Herşey gönlünce olsun..
Bu arada kuruincir ve tarçını ilk duydum senden. Ben daha geçen ay yeni başladım, sanırım bizimle paylaşacağın pek çok bilgi var. Ben de ders çalışıyorum, ama şimdi doktorlar dizisi var, az bakayım sonra birascık çalışırım inşallah. İyi çalışmalar tüm ders çalışanlara....

SAOL CANIM.İNŞALLAH ALLAH İSTEYEN HERKESİN KUCAĞINA BİTANE VERSİN...TARÇIN ÇOK FAYDALYMIŞ YUMURTA GELİŞİMİ İÇİN.....AYNI ZAMANDA SABAHLARI KAHVALTIDA 1 TANE KURU İNCİRİN İÇİNE BİRAZ PULBİBER KOYUP HERGÜN YİYİYOSUN....BU DA YUMURTA GELİŞİMİ İÇİN...

Benimde bu ay ümidim olmadığını yazmıştım ama 10 gün gecikmeli olarak bugün hastalandım.Bütün dualarım nisan ayında tüm hamiş olmak isteyenlere ve kendime.
Bu arada bende kpss çalışıyorum.Allah kolaylık versin tüm ders çalışanlara...

kızlarr alakasız olacak amaa bu topiktee manisalılarlaa karşılaştımm haberinizz varmı bilmiyorum ama 23 marttaa buluşma varr hepinizi beklerimmmm mesaj atarsanızzz sevinirimmm

ne buluşması güzelim?bi açıklama yaparsan sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…