2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

bugün de bir belirti yok,reglim gelmeyecekmiş gibi geliyo.Ama tabi çok ümitlenmiyorum.Sonra hayal kırıklığına uğramak da var.Hayırlısı neyse o olsun.Bu arada çok yakın bir arkadaşım doğum yaptı dün.Allah kolaylıkla kurtardı.4 saat sancı çekmiş,20 dk da doğurmuş.Allah isteyen herkese bir bebiş nasip etsin,hamilelere de kolaylıkla kurtulmak nasip etsin AMİN.Biraz tuhafım dünden beri.Üzülüyormuyum seviniyormuyum bilemedim.

Canım ya niye nisanda anne olamayacakmışsın ki? :1shok: Önyargı bizi bitirir. Bak doğan heryeni gün yepyeni umutlarla başlıyor. Bu ay yine deniyeceğiz kısmetse olacak, olmasa da yolumuzdan ayrılmayacağız inşallah. Son yazdığın cümleyi edit seçeneğinden sil bence, senin gibi umut dolu arkadaşıma hiç yakışmadı bu cümle, sen beni yola getirensin a.s., lütfen pes etme. Hadi gülümse a.s ve sil şu cümleyi naniknanik.

Yoo tovbe umutsuzluk olur mu hic.. Kesinlikle oyle degil. Ben gordugum bir ruya nedeniyle oyle dedim. Ama emin degildim, simdi ruyamdan eminim. Yani ya bu ay hamile olucaktim yada birkac ay sonra:)

Tabiki en dogrusun Allah bilir.a.s.

bende bu ay müjde vermek istiyorum adetim 3 gün geçti ama olmassa nisanda bende sizinleyim allah herkesin gönlüne göre versin arkadaşlar

merb arkadaşlar ben ocak hamişiyim adet günümde idrar testi yaptım evde hemen çıktı iki çizgi tabi:)))
Benim göğüslerim çok sızlamıştı bide lekelenme olmuştu hemen anladım işallah Allah gönlünüze göre versin.Umarım Allah bu güzel duyguyu isteyen herkese yaşasın.

bugün de bir belirti yok,reglim gelmeyecekmiş gibi geliyo.Ama tabi çok ümitlenmiyorum.Sonra hayal kırıklığına uğramak da var.Hayırlısı neyse o olsun.Bu arada çok yakın bir arkadaşım doğum yaptı dün.Allah kolaylıkla kurtardı.4 saat sancı çekmiş,20 dk da doğurmuş.Allah isteyen herkese bir bebiş nasip etsin,hamilelere de kolaylıkla kurtulmak nasip etsin AMİN.Biraz tuhafım dünden beri.Üzülüyormuyum seviniyormuyum bilemedim.

Amin Canım. O duyguyu hemen hepimiz biliyoruz galiba, "Allah'ım isteyen herkese hayırlısıyla ver, bana da" duygusu. Başka bir ihtimal olamaz, yanılıyor muyum? Sen içini ferah tut. Belki bir zaman gelecek biz de hamiş hamiş gezerken yada anne olmuşken çevremizde isteyip de olamayanları görünce onlara dua edicez ama asla hava atmayacağız, nisbet yapmayacağız. Belkide bu duyguları anlamamız için bunları yaşıyoruz.
Arkadaşlar epey önce size bir soru sormuştum çok az cevap gelmişti, biz neden bebiş istiyoruz? Bir daha düşünelim mi ne dersiniz?

merb arkadaşlar ben ocak hamişiyim adet günümde idrar testi yaptım evde hemen çıktı iki çizgi tabi:)))
Benim göğüslerim çok sızlamıştı bide lekelenme olmuştu hemen anladım işallah Allah gönlünüze göre versin.Umarım Allah bu güzel duyguyu isteyen herkese yaşasın.

Çok tebrik ediyorum Canım :nazar:, Allah sağlık sıhhat versin. Peki ısıyla falan yumurtlama takibi yapmış mıydın?

Bugun Kankam Meryem den spermin rahimde 3 gün yaşadığını duydum.. O na da doktoru söylemiş,ovülü bir iki gün kaçırsak bile yine de içerilerde bir yerde bekleyen spermlerin olduğunu bilmek rahatlatıcı geldı bana.. Tabi herşey yolundaysa,bilmediğimiz bir problemimiz yoksa.. ve de en önemlisi bebeğimizin olmasının vakti gelmişse..

Bir de ayaklarınızı kaldırabildiğiniz akdar yukarı kaldırın,bu konuda eşinizden de yardım isteyin,inanın işinize çok yarayacaktır,özellikle de spermlerın ziyan olmadan ulaşması adına..

Umarım nisan ayı içimizden birilerinin "bebeğinin gelme vaktinin" denk geldiği ay dır..

Bugun Kankam Meryem den spermin rahimde 3 gün yaşadığını duydum.. O na da doktoru söylemiş,ovülü bir iki gün kaçırsak bile yine de içerilerde bir yerde bekleyen spermlerin olduğunu bilmek rahatlatıcı geldı bana.. Tabi herşey yolundaysa,bilmediğimiz bir problemimiz yoksa.. ve de en önemlisi bebeğimizin olmasının vakti gelmişse..

Bir de ayaklarınızı kaldırabildiğiniz akdar yukarı kaldırın,bu konuda eşinizden de yardım isteyin,inanın işinize çok yarayacaktır,özellikle de spermlerın ziyan olmadan ulaşması adına..

Umarım nisan ayı içimizden birilerinin "bebeğinin gelme vaktinin" denk geldiği ay dır..

Canım arkadaşlarım benim, inşallah nisan ayı hepimizin eşlerimize o güzel müjdeyi verdiği ay olur.

Teşekkür ederim Sevgili Neşe.. herşeyin hakkımızda hayırlısı olsun,mutluluk ve de huzur getiren evlatlar nasip olsun bize......

Biz takımımızı terketmeyiz dimi ya arkadaşım he he a.s

tabi yaa hatta bakarsın nisandada arkadaşlarımı terketmeye kıyamayıp bırakmayabilirimsırnaşık şeyşaka bi yana Rabbim ne zaman nasip etmişse o zaman vereceğine inanıyor ve ne kadar sabırsız yapıya sahip olsamda bu konuda sabırla bekliyorum ama gönlüm nisanda bekleyen herkesin hamiş olmasını ister tabiki o ayrıa.s.

selam kızlar 2 gündür kimse birşey yazmamış..Ben mart ı bekliyorum demiştim ama sanırım nisan olacak. Gerçi bu arada doktora gittim. Umarım bir sorun yoktur da Nisan da bende aranıza katılırım

arkadaşlar ben sizi ektim biraz :eek: çünki müjdemi dün veridim eşime nisanı bekleyemedim.iki haftalık hamileyim arkadaşlar bu sayfa bana uğurlu geldi galiba.artık ümitsizliği bırakıp nisanda kesin anne olcam dedim martta oldum.sizde kesin kararlı olun bebişler biraz nazlılar ama sonunda sizi üzmüyolar hemen geliyolar:teytey::teytey::teytey::dance::dance:

arkadaşlar ben de martta müjdeyi verebilirim diye bişey yazmamıştım. Adetime 2 gün var bugün test yaptım sabah idrarda, şu fortel denen erken gebelik testi. Ama 2. çizgi yok n eyazık ki. Sol kasığım kaç günlerdir ağrıyor. Heralde ben de nisan ayına kaldım. :KK43:((

arkadaşlar ben de martta müjdeyi verebilirim diye bişey yazmamıştım. Adetime 2 gün var bugün test yaptım sabah idrarda, şu fortel denen erken gebelik testi. Ama 2. çizgi yok n eyazık ki. Sol kasığım kaç günlerdir ağrıyor. Heralde ben de nisan ayına kaldım. :KK43:((

sağlık olsun canım. Kimse moralini bozmasın. Nisanda herkes bağıracak HAMİLEYİM diye
bağıracak bence

tabi canım moralleri bozmayalım kızlar nisana bağırırız bizde olmadı mayısa olmadı hazirana yeterki umudumuzu yitirmeyelim :KK66:pozitif olup burda derdimizi paylaştıkça burdaki herkesin sırayla hamiş kalacağına yürekten inanıyorum ha herkes bu aya kalmaz belki ama eninde sonunda aylar farklı olsada kalacağız umudu yitirmek yok ok arkadaşlar şimdi sıradaki hamiş sesini duyalım bakalım:))))

Süpersiniz kızlar, bana müthiş moral verdiniz bugün zor bir gün geçirdim ve çok yoruldum. Şu anda hala işyerimdeyim ve sizi merak edip açtım. Meryemyilmaz'ın müjdesi bana çok iyi geldi. Bizim ilk hamişimiz meryem oldu. Çok büyük tebrik ediyoruz canım. Bizi bırakma senin tecrübelerine ihtiyacımız olacak, duana da. Çünkü sen bir ANNESİN artık inşallah. Canı gönülden tebrik ediyoruz. Bugün kankam dediğim bir arkadaşım da baba olacağını söyledi, bugün müjde günü sanırım. Birgün hepimiz müjdemizi tüm dünyaya duyuracağız inşallah. İlk müjdecimiz Meryem oldu, bakalım sırada kimler var? Ben listemizdeki herkesin sırayla Meryem'i izleyeceğini (ben de dahil) inanıyorum Allah'ın izniyle. Annelerin duası kabul olur Meryemcim, bize bu mubarek cuma günüde dua et lütfen. Arkadaşlar hepinizi çok seviyorum.

nesemese canim cok tessekkur ederim benide ekledigin icin ,ben evleneli 6 sene olcak ben hic korunmadigim halde olmadi bir turlu .Ama son zamanlarda bayagi yol katettik bu ay cok umutluydum olmadi .insallah hepimiz birden bir nufus patlamasi yasatiriz ulkeye AMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN dileyen herkese insallah

arkadaşlar bisüre sizlerle beraber olamayacağım :KK43: beni çok yoğun 2 hafta bekliyor dilerim geri döndüğümde hamiş sayısı ikiye katlanmış olur:))))siteye giremeyecek olmam sizler için dua etmeme engel olmayacak dualarım sizinle arkadaşlar kendinize iyi bakın:KK66:haaa döndüğümde en az 3 kez teyze olmuş olmak istiyorum bakalım kimler beni teyze yapacak:)))

SABIRSIZ ve kuba arkadaşlarımız siz de hoşgeldiniz aramıza. Biz hem elimizden geleni yapıyor hem de dualarla azmimizi süslüyoruz. En sonunda da hakkımızda en hayırlısı neyse o olsun diyoruz. İçimizden birimizin duası kabul olsa hepimiz anneyiz demektir inşallah.

X