2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

haklısın bebekim ama benim yaptığım kan testi olduğu için onda yanılma payı çok düşüktür hatta fortel diye bi idrar testi varmış o adete 5-7 gün kala belli ediyormuş hamileliğin sonucunu üstelik idrardan olmasına rağmen.neyse hayırlısı tabi belki geç döllenme yada ne biliyim geç yerleşme türünden bişi de olmuş olabilir baştan çok hayal kırıklığı yaşadım ama şuan üzülmüyorum inanıyorum ki bi gün bizim de umutlarımız yeşerecek :)

selam kızlar... Bende herkes için şimdiden dualara başladım..Ben de bu ay umutluyum ama olmazsa Nisan olur ne yapalım..

Kızlar bu gece çok hastalandım, midem felaketti. Hiçbirşey kar etmedi. Sabah testi yaptım negatif çıktı ve ben de hemen mide-bağırsak ilaçlarıma başladım tekrar. Hakkımızda en hayırlısı olsun. Yani listeden bir yere gitmiyorum. Ateşim hala yüksek. Herşey hastalığım yüzündenmiş. Bugünlerde adetim de başlar. En azından kafam rahatladı. Şimdi bel fıtığı ve mide ilaçlarıma devam İnşallah. Herkese sağlıklı ve mutlu pazarlar.

Bu ay belirti yok diye yazmıştım ama 3 gün geçti daha adet olamadım.Bende bugün idrar testi yaptım.Sonuç tabi ki negatif .Ama adette olamadım.Bir kaç gün daha bekleyip yeniden test yapıcam.Sonucu sizlere bildiririm.

Bu ay belirti yok diye yazmıştım ama 3 gün geçti daha adet olamadım.Bende bugün idrar testi yaptım.Sonuç tabi ki negatif .Ama adette olamadım.Bir kaç gün daha bekleyip yeniden test yapıcam.Sonucu sizlere bildiririm.

Canım hayırlısı olsun. Ben de bugün negatif sonuç gördüm ve rahatladım. Ama ben hastayım, ilaçlarımı kullanabileceğim diye sevindim. Senin adetin 1 hafta geciktikten sonra yap istersen.

Kızlar 25 evde martta değil, nisanda çığlıklar yükselecek, şenlik olacak galiba. Hadi nerde kaldı dualarımız? Niye herkes sustu? Bizim hedefimiz nisandı, unuttuk mu yoksa?

Bu ay olmasada nisan ayı için çok umutluyum canım.Ama adet olamadıkça da acaba hamilemiyim diyede düşünmemek elde değil.BÜTÜN DUALARIM TÜM BEBİŞ İSTEYENLER İÇİN...

kızlar son 3 gün, reglim gelmesse bebiş geliyo demek.Ama sanırım bebiş yok.Çünkü hiç bir belirti yok bende,herşey gayet normal.Allah bilir en iyisini en güzelini.Dua ediyorum bol bol inşallah verirde uğraşmayız stres yapmayız.Eğer regl olmazsam testi geç yapmayı planlıyorum,tabi sabredebilirsem. Yahu pek zormuş böyle günleri beklemek.Eşimde kızıyo bukadar takıyosun olmaz sonra,düşünme olacağı varsa olur diyo ama....Hayırlısı Allah tan ne diyelim.Tüm bekleyenlere sabırlar diliyorum.

yaaa dünden beri kimse yazmamış.Ben çok sıkılıyorum arkadaşlar.Yarını bekliyorum,zaten moralim de bozuk.Ahhhh ahhhhh bu ayrılık çoooook zor.Beklemek çok zor...

Canlarım ben listedeki yerimi garantiledim, bugün adetim başladı. Hepinize dua ediyorum. Hastanın duası kabul olurmuş. Tüm eşinden ve bebişinden ayrılar hayırlısıyla kavuşur İnşallah.

Canlarım ben listedeki yerimi garantiledim, bugün adetim başladı. Hepinize dua ediyorum. Hastanın duası kabul olurmuş. Tüm eşinden ve bebişinden ayrılar hayırlısıyla kavuşur İnşallah.

canım bende sendenim bugün adet oldum nisana beraber hamiş kalırız okyerimsenibenbu ay Rabbim bizi anne yapmadıysa bi bildiği şüphesiz vardır boşuna senin her şer gördüğünde bilmediğin ne hayırlar vardır denilmemiştir şimdi biz hamiş kalmayınca üzülüyoruz ama bundada bir hayır aramamız gerekiyoryerimseniben

Kizlar, hala adetim olmadigim icin umutluydum ama atesim dusmus. Bugun yarin adet olucagim anlamina geliyor bu. Ben nisan anneside degilim bence ama neyse.

CANIM İNŞALLAH REGL OLMAZSIN.İNŞALLAH BU AY HAMİLESİNDİR.HEPİNİZE HEPİMİZE DUA EDİYORUM.DİLEYEN HERKESİ ALLAHIM ANNE ETAİN.:nazar:

Kizlar, hala adetim olmadigim icin umutluydum ama atesim dusmus. Bugun yarin adet olucagim anlamina geliyor bu. Ben nisan anneside degilim bence ama neyse.

Canım ya niye nisanda anne olamayacakmışsın ki? :1shok: Önyargı bizi bitirir. Bak doğan heryeni gün yepyeni umutlarla başlıyor. Bu ay yine deniyeceğiz kısmetse olacak, olmasa da yolumuzdan ayrılmayacağız inşallah. Son yazdığın cümleyi edit seçeneğinden sil bence, senin gibi umut dolu arkadaşıma hiç yakışmadı bu cümle, sen beni yola getirensin a.s., lütfen pes etme. Hadi gülümse a.s ve sil şu cümleyi naniknanik.

canım bende sendenim bugün adet oldum nisana beraber hamiş kalırız okyerimsenibenbu ay Rabbim bizi anne yapmadıysa bi bildiği şüphesiz vardır boşuna senin her şer gördüğünde bilmediğin ne hayırlar vardır denilmemiştir şimdi biz hamiş kalmayınca üzülüyoruz ama bundada bir hayır aramamız gerekiyoryerimseniben

Biz takımımızı terketmeyiz dimi ya arkadaşım he he a.s

ya bunu bende çok istiyorum.allah hepimize hayırlısını nasip etsin.ya sizlere bi sorum olacak ,benim yumurtlama dönemim dün sona erdi bi süredir tumurtalıklarımda ağrı var yarın doktora gidicem.eğer hamileysem yarın belli olurmu sizce .çok erken çünkü

ya bunu bende çok istiyorum.allah hepimize hayırlısını nasip etsin.ya sizlere bi sorum olacak ,benim yumurtlama dönemim dün sona erdi bi süredir tumurtalıklarımda ağrı var yarın doktora gidicem.eğer hamileysem yarın belli olurmu sizce .çok erken çünkü

Canım bildiğim kadarıyla bu kadar çabuk belli olmuyor. Ama ağrın varsa doktoruna gitmelisin belki başka bir sebebi vardır. Bu arada seni de listemize eklememizi ister misin?

X