2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

hayırlı olsun canım, İnşaallah sağlıklı ve huzurlu bir hamilelik geçirirsin...

kızlar çevreme bakıyorum daha 2 aylık evliler hamilelik müjdesiyle geliyorlar. aslında onlar adına mutlu oluyorum ama kendime baktığımda sürekli nerede yanlış yapıyorum bunun doğrusu ne diyorum tabi sonuç aynı kapıya çıkıyor; kısmet...

Kızlar herkese selam.... Hamile arkadaşlar hepinizi tebrik ederim..Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.. Mayıs ayı hepimiz içim uğur getirsin inşallah

Kızlar yeni ayda çok uçuk bir isim koymaya ne dersiniz? Bir de listemizi en baştan yenileyelim, isteyenlerden bazıları sadece 1 kez ismini yazdırıp gitmiş, kaybolmuş. Bence yeni bir isim, yeni bir liste yapalım ve çok eğlenelim, ne dersiniz? Asla kasvetli bir grup olmayalım. Bence hamiş olanları listemizden silelim. Onlar bize desteklerini sürdüreceklerdir buna hepimiz inanıyoruz. Böylece listeden beni sil istekleri hiç gelemez. Listeden silinmenin tek şarı hamiş olmak olsun. Böyle absürt fikirlere açığım, daha da eğlenelim hep birlikte. Hadi kızlar, başka ne gibi yenilikler olsun yeni grubumuzda??? İsmi hala seçemedik, çok eğlenceli bişiler olsun bence, siz ne dersiniz?
Kızlar bugün sınavlar vardı, epey yorgunum, şimdilik kapatıcam. Açtığımda süper fikirleri okumak istiyorum. Lütfen herkes düşünsün ve EĞLENELİM ARTIK KIZLARRRRRRRR :teytey::dance:

kızlar test yaptım bugün pozitif.. ben bu listenizin bana uğur getireceğine hep inanmıştım bu ay çok gerildim sitres oldum ama deydi snaırım 6 aylık maratonun sonucunda istediğim sonuca ulaştım... umarım bi aksilik olmaz ve bebeğime kavuşurum.. inşallah hepimiz kavuşuruz arkadaşlara.s. nesemese ben senin fikirlerini beğendim canım hamiş kalan arkadaşları listeden silebilrsiniz ismide mayıs olarak devam edebilirsiniz bu benim düşüncem tabi siz bilirsiniz

tamamiyle katılıyorum, gerçi ilk defa bir listeye dahil olmak istiyorum ama beni yazabilirsin, suakci...

Ecenur hayırlı olsun,tebrikler.Sağlıklı bir hamişlik geçirmen dileğiyle.yerimseniben

canım bence de bu iyi bir fikir listeden sadece hamiş olanlar silinsin ama hamiş sayımız listenin altında sayı olarak mutlaka yer alsın bu sayede listemizin uğuru ortaya çıksın diyorum ben listemiz için UMUDA YOLCULUK adı aklıma geldi böylece ay belirtmemize gerek kalmaz umut ettiğine ulaşanlar silinir listeden

bu arada 23 nisan dolayısıyla bu hafta çok yoğundum pek giremedim buraya hamiş arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin

Kızlar bir soru; daha önceden bizim listemize ismini yazdırmamış ancak hamiş olduğunu öğrenince bizimle paylaşan arkadaşları da hamişler listemize ekleyeyim mi? Ben çok düşündüm. Bizim amacımız hamiş listemizin kabarık olması değil, bu sıkıntılı süreci birlikte paylaşarak geçirmemizdir bence. Siz ne dersiniz? Sizin de fikrinizi almak istiyorum.

Canım çok tebrik ediyorum. Sen daha önce test yaptığında negatif çıkmamış mıydı? Nasıl olmuş ki? Test hatalı mıydı?

Arkadaşlar isim önerilerimizi oylamaya sunuyorum. Oylama şöyle yapılacak:

1- Sadece listemizde olanlar oy kullanabilir.
2- Herkes sadece 1 kez oy kullanacak
3- Beğendiğiniz ismin altındaki teşekkür butonuna basarak teşekkür etmeniz 1 oy demektir.
4- Mayıs ayı girdiğinde "Teşekkür"ler sayılacak, en çok teşekkür almış isim bundan sonraki ismimiz olacak.
5- İsim yazmak isteyenler mesaj kutusundaki ismi "kırmızı" renge boyasınlar ki rahatça görebilelim.
6-Sona birden fazla isim eşit oyla kalırsa, bu isimler tekrar oylamaya açılacak, bu sefer mavi renk ile yazılacaklar ve sonrasında oylanacaklar.
7-Umarım olmaz ama hala birden fazla isim aynı oyu alırsa, benim tarafımdan rasgele seçilecek isim ismimiz olacak (burda birazcık demokrasiyi bozuyorum).

Ben geçmiş sayfalardan bulabildiğim isim önerilerinizi şimdi eklemeye çalışacağım. Sizlerden de öneriler bekliyorum. Benim isteğim özellikle eğlenceli bir isim olsun. Yine de kararı hep birlikte verelim istiyorum. Hala isim önerileri sunabilirsiniz. Hepinizden katılım bekliyorum. Hadi biraz eğlenelim...

Ecenur'un da düşündüğü gibi ilk başta ben de sadece ayın ismini değiştirmeyi düşünmüştüm. Teşşekkür ediyorum canım.

2008 Mayıs ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

Son düzenleme:
Canım çok tebrik ediyorum. Sen daha önce test yaptığında negatif çıkmamış mıydı? Nasıl olmuş ki? Test hatalı mıydı?

canım teşekkür ederim. ben geçtiğimiz pazartesi günü test yaptım dayanamayıp negatif çıkmıştı bugün adetim geçikince tekrar yaptım ve iki çizgiyi gördüm... ben inanamıyorum hala ama salı günü dok gideceğim ozaman kesinleşecek doktor hamilesiniz derse inanacağım galiba:emirkafamçokkarıştı

Diğer bir önerimiz;
UMUDA YOLCULUK

Trapper önerin için çok teşekkürler canım.

her ay mutluluk habercisi

Bu da Gülceza'dan, çok teşekkürler. Sanırım senin 2 önerin vardı.

canım artık beni mayıs topiğine ekleyin
yada hazirana ............

Gülceza'nın diğer önerisi;

umut listesi

Umutlu insanlar olduğumuz için "umut" kelimesinin geçtiği önerilerimiz bana sıcak gelliyor.

En hayirli zamani bekleyen anne adaylari

Bebekim123 önermişti bu başlığı, beğenenler lütfen teşekkür butonuna bassınlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…