2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

cevapladigin icin sag ol canim.ama o kadar oluyormu gecikme bende hic o kadar olmazdi,cokmu kafaya takmisidin,ben aslinda cok da kafaya takmadim bu ay,ne biliyim artik ne dusuneceyimi sasirdim,insallah hepimiz icin hayirlisi olur.

Canım ben de aslında çok kafayı takmadım ama ablamla dertleşiyordum.Yani her gün muhabbeti geçiyordu.Bide doktora gideceğim için biran önce adet olmak istiyordum ama o inadına 17 gün geç geldi.Doktora gitmek istememin sebebi ise bir sorunumun olup olmadığını merak etmemdi.Ama Allaha şükür ultrasonda yumurtalarım gözüktü.Bu ayda kısmetse rahim filmi çekilecek.İnşallah ondada bi sorun çıkmazda seviniriz.Allah hepimiz için hayırlısını versin.

kızlar benide silin listeden bu gün adet oldum.ama üzülmek yok yeni bir umut yeni bir ay yeni bir sex yaşamı beni bekliyor.ooollleeeyyyyy hahahahahinş mayıs ayında bebeişime kavuşurum.yeni tarih 23 mayıs tey tey

Gülcezaaaaaa ceza geliyorrr:eek:klava: bir kişi daha beni listeden çıkar derse ceza vermeye başlıcam. Olmuyor ama böle :dilcikar:

slm canlarım nasılsınız.bayadır görüşemedik.memleketteydim amcam vefat etti.hala bebiş yok.sizler nasılsınız.hepinizi öptüm.

slm canlarım nasılsınız.bayadır görüşemedik.memleketteydim amcam vefat etti.hala bebiş yok.sizler nasılsınız.hepinizi öptüm.

Başın saolsun canım, biz de senin gibi beklemedeyiz, yani çoğumuz aynı durumdayız, umutla beklemeye devam ediyoruz. Biz de seni öpüyoruz.

listeden sil derken nisn listesinden dedim kıs :KK70: tamam kızma silme ama beni artık mayıs listesine yaz :))

arkadaşlar hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm,dun kan testı yaptırdım,HCG değerim 402.6 çıktı,yani kaç haftalık oluyor,yardımınıza ihtiyacım var...

[her ay mutluluk habercisi ] olsun listenin adı her ay yeni bi liste yapalım ve hamişleri ilan edelim
yada [ umut listesi ]

..........................................................................

Son düzenleme:
Bu ay ovulasyon testlerime başladım, hala hiç bir çizgi yok, bakalım sonumuz hayır olsun.

kızlar herkese iyi geceler ben iki yıl sonunda 23 nisanda evde sabah 7 de test taptıktan sonra cıglık attıgımda esımde uyandıgtında müjdeyı vermıs oldum allah isteyen herkese nasip etsın ben cok bekledım...

kızlar herkese iyi geceler ben iki yıl sonunda 23 nisanda evde sabah 7 de test taptıktan sonra cıglık attıgımda esımde uyandıgtında müjdeyı vermıs oldum allah isteyen herkese nasip etsın ben cok bekledım...

yaşasınnnnnnnnnnnn çok sevindim bitanem allah hayırlı etsin.hadi bakalım inşallah bizede uğurlu gelirsin darısı başımızaŞeniz Şeniz Şeniz

yaşasınnnnnnnnnnnn çok sevindim bitanem allah hayırlı etsin.hadi bakalım inşallah bizede uğurlu gelirsin darısı başımızaŞeniz Şeniz Şeniz

aminnn cnm benımmm ısallah hergun dua edıcem allah bekleyen herkese versınn dıyee..ben hala ınanamıorumm yaa..

Tubısh tebrikler.İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebişini.Darısı biz isteyenlerin başına...

X