2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

Giizemx'in böyle bir başlık önerisi yoktu ama bu cümlesi çok hoşuma gitmişti:)

Hadi tüm isteyenler, bu ay müjdemizi verelim

Kızlarrrr sadece 1 isme teşekkür atabilirsiniz, lütfen kuralları okuyalım, kısacık zaten. Birini seçmek zorundasınız. Eğer birden fazla yere teşekkür attıysanız, cevap yazarak hangisini seçtiğinizi belirtin. Herkesin 1 oy hakkı var.

Bence umutlanabilirsin canım, ilk tebrik eden de ben olmak istiyorum. Herşey gönlünce olsun. Darısı başımıza..

Acik renk bile ciksa hamilesin demektir. Hayirli olsun canim.

Benim bu ay 3. ayim ve diger aylarda olucak hissi yoktu ama bu ay var. Hayirlisi hakkimizda...

Nesemesecim canimcim ben bu ara pek giremiyorum nete biliyorsun ki.. Ama aklim sende. Ne oldu su kit isi, bir anlat??

umarım listemiz hepimize uğurlu gelir ve istediğimiz o güzel haberi alabiliriz. bu arada nesemcim çok iyi iş çıkarmışsın listeyi yaparken, teşekkür ederim...

Tebrikler canım.Hayırlı olsun bebişin.Allah bizede nasip eder inşallah.

slm kızlar nete girmeyeli 1 hafta oldu sanırım.yeni hamişler tebrik ederimbakalım bende bu c.tesi kalp atışlarını duyacağım inş.ama endişeleniyorum bi problem çıkar die allahım bizi inşallah bi problemle karşılatırmaz

nihaf hayırlı olsun inş .. Allah isteyen herkese versin,sayımızı artırsın inş.. sevgiler a.s.

Kızlar herkese selam.. Yeni hamileler tebrik ederim. Neşecim ellerine sağlık tablo için. Ayrıca yeni isimlerin hepsi güzel ben umuda yolculuk için oyumu kullanmak istedim ama teşekkür et butonuna baştığım halde olmadı. Sanırım bir sorun var. Tekrar deneyeceğim ama sen benım oyumu UMUDA YOLCULUK diye sayarsan sevinirim..

Hala oy kullanmayanları görüyorum. Bakın sonra söylemedi demeyin, şimdi katılmayanın sonra eleştirmeye yüzü olmaz ona göre. Anca beraber, kanca beraber. Hadi kızlar niye yeni öneriler görmüyorum?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…