2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

teşekkür ederim canım evet 8 günüm geçmişti idrardada belli oldu kandada

canım çok çok tebrik edrim rabbim kucağımızada almayı nasip etsin inş :) bende dün aldım haberini ilk kan testi değerin nedir acaba?benimki 119,10 nasıl? tekrar tebrkler öpüyorum...:içelim::içelim:

selam kızlar öncelikle yeni hamişlerimizi tebrik ediyorum allah kucağınıza almayı nasip etsin.sonra RABBİM bizim gibi bütün bekleyenlerin kucaklarını boş biırakmasın. isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah. kızlar bugun benim adet günüm yani bugun yarın olmam gerekiyo rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah....

Inşaallah Güzelim Dualarimiz Kabul Olur.allah Herkese Hayirlisini Versin Benmde 2 Gün Geçti Ama Hiç Bir Belirti Yok.hayirlisi Diyorum Tabi.

canım ewet y hakkımızda hayırlısını versin rabbim bende çok merak ediyorum ama zaten şimdi eczaneye gidip test alsam yapsam bile çıkmaz diye almıyorum ama içim içimi yiyio hastaneye gitsem ya yoksa hayal kırıklığı olmasın ümitlenmeyeyim diye gitmiyorum beklemedeyiz hayırlısı...

bende bu ay hamiş olmak istiyorum günüme 3 gün var tabi geçen ayla aynı günde olursam genelde önce oluyorum ama hayırlısı artık.
bütün hamile olmak isteyenler için dualarım sizinle

YOK CANIM YA BEN DÜN YAPTIM TEST NEGATİF ÇIKTI.BENDE BEKLİCEM YAPMICAM TEST BİRKAÇ GÜN DAHA.DÜN BAYA ÜZÜLDÜM ÇÜNKÜ.

canım beni de ekleyin bu ay klomen kullandım günde 2 tane dün yumurtalara bakıldı ve çalışmalara başlayın dedi dr um hayırlısı benim pek umudum yok ama allah hepinize tattırsın o duyguyu.son adet tarihim 18mart ve 18 nisanı bekliyorum.allah kucaklarımızı boş bırakıp aglatmasın dr dr gezdirip aratmasın.ammmmiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

sevgili Neşemeşe benide kaçırmadığınız ve listenize aldığınız için teşekkür ediyorum ve yüce Rabbim e sığınıyorum.. bende merak ediyorum bakalım bu ay neler olacak diye ama 6 aydır hep aynı şey 7.aydayız ...benden haberler 3 gün sonra...tüm anne adaylarımıza müjdeler olsun nisan ayı...

Ben de sen sandım bebekim123 :uhm:, çok sevindim ne kadar çabuk belli oldu diye düşündüm. Hayırlısı bakalım inşallah senin güzel haberlerini de alıcaz canım, kocamaaaaannnnn öpüyorum hepinisi...

Ins. yaa. Bende bu haberi verebilirim bu ay..Ama hicbir belirtim yok su gune kadar. Sanki bu ayda olmadi gibi geliyor. Bu ikinci ayimiz daha yeni Allah buyuk.

slm kızlar bu siteye girmemeye söz vermiştim ama kopamadım bu siteden arkadaslarımdan sizlerden bu 4.ay bakalım nasip artık umudum yok ama...bakalım benimde 14 nisan adet günüm umarım olmam çok istiyorum bebişi.allah isteyen herkese nasip etsin aminnnnnnnnnnnna.s

Kızlar bu ay epey hızlı geçeceğe benziyor, hadi hayırlısı. Yeni gelen arkadaşlar, yazılar bir sonraki sayfaya geçince ekliyeceğim sizi, böylece daha rahat görebiliriz listeyi, oki?

Kızlar bakın bakalım listede kaç kişi olmuşuz:) , listemizde olmayıp da bize dua edenlere de çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalara devam kızlar...

Bu arada hamişlerimiz bizi unuttu mu? Nasıllar? Nasıl hissediyorlar? Hadi bizimle paylaşın ki biz de gaza gelelim :)

nesemesecim günaydın.ben hala inanamıyorum.eşime naz yapmalara başladım :)
utrasonda görmeden tam bişey hissedemiycez heralde.dün kayınvalidemlere söyledik çok heyecanlanıp çok mutlu oldular eeee nede olsa ilk torun haberi :) bende çok hassaslaşım galiba hep bi ağlama modundayım.inş yakın zamanda hem keseyi hem bebişimizi görürüz.rabbim tüm
isteyenlere versin.çok öpüyorum hepinizi...

herkese günaydın arkadaşlar beni listeden silin maalesef bu sefer de olmadı ama asla vazgeçmek yok adet olmama rağmen kendimi çok iyi hissediyorum biliyorum ve inanıyorum ki bigün olacak allah kucağımızı boş bırakmayacak hepinizi seviyorum ve kucaklıyorum lütfen kimse kafaya takmasın

bende nisan ayında hamile kalmak isteyenlerdenim. inşallah olursa en güzel tarafı eşime bu haberi vermek olacak.çünkü eşim bebek istemediğimi düşünüyor. inşallah bekleyen herkes için hayırlısı olur. günüm 18 nisan kızlar. herkese ii şanslar.

Bi daha beniisteden sil diyene klava:geliyor. Yok öle sil falan, anca ne zaman anne olursunuz o zaman silerim sizi listeden. Bu kadar yasakkelime, bozmayın kafamı Kötü Kazen.

Canım burası umutlu annelerin listesi, nisan ayı bir geçsin o nisan yazısını da değiştiricez zaten. Senin umudunu kaybetmemen de çok güsel, hep birlikte yola çıktık, kimseyi yarı yolda bırakmak yok evvelAllah. Çok öpüyorum hepinisiiiiiiiŞeniz

Bi daha beni listeden sil diyene klava:geliyor. Yok öle sil falan, anca ne zaman anne olursunuz o zaman silerim sizi listeden. Bu kadar yasakkelime, bozmayın kafamı Kötü Kazen.

Canım burası umutlu annelerin listesi, nisan ayı bir geçsin o nisan yazısını da değiştiricez zaten. Senin umudunu kaybetmemen de çok güsel, hep birlikte yola çıktık, kimseyi yarı yolda bırakmak yok evvelAllah. Çok öpüyorum hepinisiiiiiiiŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…