2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

fenerbahçemine canım çok tebrik ediyor sevincini paylaşıyorum Allah sorunsuz hamilelik geçirmeni nasip etsin bebekim bu arada listen için sanada teşekkürler

nesemese bacım bende verdim müjdemi :) benide eklermisin?çok öptüm canım

Canım kusuruma bakma, yanlış resmi yüklemişim ben de sonradan farkettim, düzelttim şimdi. Özellikle senin için düzenlemiştim zaten, çok sevindik güzel haberine. İyi geceler, ebn de seni kocamaaaaaannn öpüyorum.

canım yaaaaa canımsınz çok teşkkr edrim çok saolun.çok öptümmm:) bide bebiş cetveli istiyorum nasıl olcak?hesaplara göre 4ay 4günlüğüm.son adet tarihim 29şubat.yardımcı olursan çok teşk edrm.:)

merabalar hanımlar size bi müjdem var 2 haftalık hamilyim dün ögrendim çok mutluyum allah olmayanlara nasip etsin anşallaah artık ismimi silersiniz

tebrik ederim canım cetvel konusuna gelince inan bende hiç bilmiyordum ticker.7910.org bu adrese girdim kendi kendime bişeyler yaparak sonunda bunu çıkardım sende adresten isteğine göre resimlerden seç sonra orda kalın harflerle yazılmış link çıkacak onu kopyalayarak kontrol panelinde detay bilgilerini düzenlemeye gir sayfanın en altındaki kilo ve tarih satırına yapıştır yani dediğim gibi kesinlikle çok bilgili değilim bu konuda sadece forumdan öğrendiğim kadarıyla kendime yaptım sende dene istersen tatlım tekrar tebrikler bu arada 2 haftalıkken nasıl öğrenebildin günün geçmişmiydi ?ticker.7910.org

merabalar hanımlar size bi müjdem var 2 haftalık hamilyim dün ögrendim çok mutluyum allah olmayanlara nasip etsin anşallaah artık ismimi silersiniz

Ay kendi bebis resmimi sende gorunce bir an ben sandim ve dedim bunu ben yazmamistimşutarafagitti

Canim hayirli olsun.a.s. Bugun bereketli oldu, iki kisi hamis oldugunu mujdeledi. Ins. hergun boyle ikiser ikiser mujde verilir.

herkes burda takılıyor zaten sanırım kopyala yapıştırda sorun oluyor bu konuda bebekim bilgili istersen ondan rice etbu arada bende senin avatarı görünce ilk bebekim sandım seni çünkü o devamlı bunu kullanıyor

ama ordaki yere doğum yapacağın tarihi girki tarih işlemeye başlası bide aşağıdan resim seçersen oda işleyen tarihi gösterir bide onu dene

kızlar benimde 6.ayım bakalım bu ay hamiş olucakmıyım allahım hepimizin dualarını kabul etsin aminn

Çok tebrik ediyorum canım ya, Allah sağlık sıhhat versin. Kıslarrrr afeyinnnn süper gidiyoruz bu ay maşallah, hadi başka başka.....

Ay kendi bebis resmimi sende gorunce bir an ben sandim ve dedim bunu ben yazmamistimşutarafagitti

Canim hayirli olsun.a.s. Bugun bereketli oldu, iki kisi hamis oldugunu mujdeledi. Ins. hergun boyle ikiser ikiser mujde verilir.

Ben de sen sandım bebekim123 :uhm:, çok sevindim ne kadar çabuk belli oldu diye düşündüm. Hayırlısı bakalım inşallah senin güzel haberlerini de alıcaz canım, kocamaaaaannnnn öpüyorum hepinisi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…