2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

Tum Hamisler Rabbim Gonlunuze Gore Versin Yuce Allahim Herkesuin Dualarini Kabul Etsin Kimseyi Yari Yolda Elini Kolunu Kucagini Bos Birakmasinnn Rabbim Isteyen Herkese O Guzel Duyguyu Yasatsinnn Dualarimiz Sizlerle Olmayan Herkese Rabbim Yar Ve Yardimcisi Olsunnn Herseyin Bi Zamni Var Eminimki Sizinde Hamislik Yazilarinizi Okuyacazz Kendinize Ii Bakinnn Bilşnki Acilana Eller Allaha Dua Eden Eller Bos Cevrilmezz Dualarim Sizilerleeee

Herkese merhabalar,ben de aranıza yeni katıldım uzun zamandır okuyordum paylaştıklarınızı,pes etmeyelim arkadaşlar ! Güneş her zaman doğar........

kızlar çok sevinçliym b-hcg yaptırdım sonuç 5haftalık gebeyim ALLAH hepinizin muradını versin dilekleriniz gün gibi parlasın dilerim hepiniz hamileyim müjdelerini en yakın zamanda verirsiniz

kızlar çok sevinçliym b-hcg yaptırdım sonuç 5haftalık gebeyim ALLAH hepinizin muradını versin dilekleriniz gün gibi parlasın dilerim hepiniz hamileyim müjdelerini en yakın zamanda verirsiniz

Canım süper bi haber bu maşallah, şimdi eşimin yanına gidip "6.hamişimiz oldu,yaşasııııınnnn" dedim, "neyimiz olduuu???:uhm:" dedi, ben de bugün grubumuzdaki kızlardan birinin daha bebiş müjdesi geldi" dedim. İnanın sizin adınıza biz sevindik burda. Rabbim hepimize bunu yaşatsın İNŞALLAH. Afeyin kısss öpüyom kocamaaaaaaaaaannnnnŞeniz

arkadaşlar ben bu ay da ovulasyon testi kullandım inşallah tutmuştur bu sefer. İnşallah sevinçli haber verebilirm size bu ay:)

arkadaşlar ben bu ay da ovulasyon testi kullandım inşallah tutmuştur bu sefer. İnşallah sevinçli haber verebilirm size bu ay:)

Canım ben de bu ay olmazsa diye ovulasyon kiti aldım netten dün, bugün de geldi. Eğer bu ay olmazsa ben de kullanıcam inşallah, takıldığım konularda bana yardımcı olur musun kullanacağım zaman?

canım hepinizi öpüyorum hepinizin samimi sevgisi bana uğur getirdi ALLAH hepinizin yüzünü benimkinden daha çok güldürsün inş.

tebrik ederim tatlım Rabbim kucağına almanı nasip eder inşallah bu arada nasıl şüphelendin günün geçmişmiydi bilgi verirsen sevinirim

canım tebrik edrim :)
değerin kaç çıktı söylermisin?? kan testi yaptırmışsın sanırım :)
2mizede hayırlı olsn inş:içelim:

Sevgili Mügebenip, gözünaydın:)Allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah..:))Darısı hepimizin başına:))))))))

inş hepimiz hamiş kalırız.öptüm hepinizi bu günler benim yumurtlama günlerim kasıklarım çok agrıyo yaaa valla inş bu ay tutar

Son düzenleme:
mrb kızlar yani anne adayları ben 3 aylık hamişim çok şükür merak edenler için mükemmel bi duygu,günler geçmek bilmiyo tabi bi de endişe var insanın içini yiyp bitiriyor benim bu hafta kanamam oldu çok sarsıldım sanki her an bebişim düşecek gibi geliyodu ama şimdi iyiyim dr rahimde kasılma olduğunu ama bebekte hiç bi sorun olmadığını söylüyo anneliğin ne kadar zor oluğunu şimdiden anlatmaya çalışıyo bizim ufaklık:)Ben denemelerimizin 3.ayında hamile kaldım hatta nisanı beklemeyi düşünüyodukki oluverdi açıkcası yumurtlama günümü falan hesapladığım aylarda olmadı tam daha erken bu ara olmasın derken yavrum gelmiş bile yani stres yapmayın arkadaşlar ben önceki aylarda hamile kalmak için yapılması gereken herşeyi yapmıştım(hani şu sırt üstü yatmak falan) ama umursamadığım hatta hemen tuvalete koştuğum ay oldu Allah nasip etsin herkese

Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin. a.s.

Adet oncesinde belirtiler yasadin mi? Mesela goguslerin acidi yada sistimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…