2008 mayıs anneleri "1 yaş" doğumgünü için neler yapıyorsunuz?

Dün eminönüne gittim bebek şekeri malzemes için.Hatrika malzemeler aldım.Büyük bir zevkle yapıcam bebek şekerlerini.Ayrıca bebek şekeri sepeti içinde baya süslemeler aldım.Şimdiden sabırsızlanıyorum nasıl olacakdie.Bebek şekeri dediğim benim magnetli çerçeve arkasına mavi keselere şeker koyup ekleyeceğim.Birde küçük not ile misafirlere kalıcı bir şey ilk doğumgünümüzden.Dün hava çok güzeldi.Kendini kaybediyor insan alışverişte.Hele eminön bir o kadar kalabalık ve bol çeşit uygun fiyat.Baya yoruldum ama değdi.Çok gzl şeyler aldım.Birde ne giyeceğime karar verebilsem çok gzl olacak ama hala kararsızım.
Bu arada zayıflıyorum ve çok mutluyum.

Benimminikelam çok geçmiş olsun.Bebişe dikkat et onada geçmesin.Benden safaya geçtide yavrum ancak düzeldi.Günlerdir çok hastaydı.
Herkesi iyi cumalar diliyorum.

casser hadi bakalım merak ediyorum şekeri ama resmini koyarsın artık...
eminönü ne de özendirdin şimdi beni...özledim o kalabalığını bile yaa.
evt hastayım fena ben neyse de elaya da geçti burnunda mümükleri oldu:KK43: birde dişi çıkıyor bir huysuz bir huysuz...
her zaman olduğu gibi elanın her hastalığında olduğu gibi yani eşimde bugün nöbetçi yalnızım yalnızım...
bıktım yalnızlıktan...

Yazık elacığıma.Canım safada ööle oldu sürekli burnu akıyordu sonra ateş fln.Neyseki düzeldi.
Şekerleri ve sepeti hazırlayınca resmini koyacağım buraya.
Haklısın eminönü hakkında.Ben istanbulu çok seven biri olarak kalabalığını bile ararım bazen.Aklıma eserdi önceden atlardım vapurla tüttüre tüttüre beşiktaş ortaköy yalnız bile olsam gezerdim.Eminönünde birde çeyiz alışverişi yapmıştım oda çok keyifliydi:)

nasıl özledim kalabalığını balık kokusunu vapur düdüğünü...anlatamam...
bir gün bütün kızlar toplanıp eminönü den çeşit çeşit çay almıştık...sonra da deniz kenarında pasta yemiştik hava kararırken...vee bunu yaşarken meğer ben birtanecik kızıma hamileymişim haberim yoktu tabi:)) hep aklıma bu anı geliyor:)
ben bişey yapamayacağım herhalde hazırlık adına mardin de olacağım gerçi haziranın 7 sinde geçiyorum istanbul a ama eşim kalacak burda 15 gün daha..böyle ayrı gayrı da olunca orda bir kutlama yapmak içimden gelmez galiba..
sen artık bizim yerimize de muma üflersin olur mu canım...
allah kuzularımıza uzun ömürler versin...

selam yarın bizim için büyük gün ama çok yoruldum bi o kadarda moralim bozuk bi yandan kızıma bakıyorm bir yan dan pasta börek hazırlıyorum bu koşturmacada eşim beni tek bırakıp arkadaşlarıyla gitti benim sürekli ne kadar çok abartığımı söyleyip duruyor zaten hiç bişey yapmıyo bide ha bire söyleniyo bende ona inat tanıdığım kim varsa davet ettim anlamıyorum ya sizin eşlerinimizdemi böyle

canım erkekler böyle özel günlerden pek hazzetmiyolar nedense..yani onların gen kodlamalarında özel günler kısmı boş kalmış:) benim eşim de öyle aslında bilir evlilik yıldönümümüz ne zaman nikah günümüz ne zaman vs.ama bişey yapar mı hayııırr...bende çözümü şöyle buldum gidip kendi hediyemi kendim alıyorum ona da bir güzel ödetiyorum...
yarın anneler günü bugün mutlaka kendime bişey almam lazım:)
senin içinde zor olur hem bebek hem pasta börek ben yemeği anca çıkarıyorum aradan:KK43:temizliği yaptırıyorum eşime valla hiç affetmiyorum:KK43: sende yaptır işin bir kısmını artrık bebek var ve hayat müşterek...
ama ben çok yalnız kalıyorum dün gece yalnızdım ve ela beni sabaha kadar uyutmadı sabah 6dan sonra 9 buçuğa kadar uyudum onunlayım...eşim geldi saat 10 da..:KK43:(ne zormuş annelik...

X