2008 mayıs anneleri "1 yaş" doğumgünü için neler yapıyorsunuz?

canım çok beğendim eline sağlık prenses kızın mutlu günlerde taksın inşallah benim zamanım yok keşke olsada bende yapmaya çalışırdım

umarım becermişimdir:)) pastamız bu olacak. 100 tl fiyat verdiler. daha araştırıyorum fiyatı.

böyle bir tişört yaptırıcam. fotoğrafçı kendi fotosu da olur bu resimlerin yanına dedi. 20 tl.

bunları netten buldum.. eminönüne gidince daha neler bulurum eminim. bir şeyi beğenip alınca onu da eklerim.. şimdilik kafamdaki bu birli şeyler.

bunlar da ufak çaplı oda süslemelerim. eminönünden de balonlar süsler falan ne bulursam alıcam. daha da yapıcam bişeyler.. koridora, daire kapısına falan :)

davetiye için de süpper fikrim var. oğluşumun resmi üzerine yapıcam. hazırlayınca onu da eklerim. :)) öğrettiniz ya şu resim eklemeyi tamam artık !!! :)))))))

bide ilk doğum günü bizim mi acaba 3 mayıs doğumlu benim kızım

Canim mayis anneleri icinde ilkdogumgunu kulaklari cinlasin ayperinin di..Nehir su mayis bebegi olackken 10 nisanda dogdu...Daha sonra kayra geldi 18 nisan da...Ama bizi mayis bebegi saymazsan ilk acilisi gizemcigim Arda ile yapmisti 1 mayista...Allah hepimiizn bebeklerie hayirli,mutlu ve uzun upuzun bi omur nasip etsin .Nasil heyecanliyim bilemezsiniz..Erkekler anlamiyor bu heyacani.Kayranin gercek dogumgununde yaninda degilim ama annem yapacakmis.Ustelik ctesi gunune geldigi icin kizkardesimin nisan carsisida ogun .Butun gun eminonunde cani cikacak.Aksamda hazirlananip parti yapacak kizima...Gozlerim doluyor.Geldiklaerinin haftasinda bende kocaman bi parti yapacagim .Allahin iziniyle

Arkadaşlar çok duygulandım..gerçekten de zaman hızla akmaya devam ediyor.. evlatlarımızın daha dün gelişini beklerken ilk doğum günü hazırlıklarını yapmaya bile başladık..Rabbim tüm bebişlerimizi anneleri ve tüm sevenleriyle; sağlıkla doğum günlerine eriştirsin..
bizim doğum günümüz 15 mayıs..perşembe günü doğmuştu cumaya geliyor doğum günü..ben de heyecanlıyım..henüz bir plan yapmadık ama..Allah nasip ederse; o gün izin kullanmayı düşünüyorum..eşim gazeteci & tv programcısı olduğundan; oğlum için bir video hazırlıyor...bizim tanıştığımız ilk günden oğlumun doğum gününe kadar olan süreçle alakalı olan filmi ailemiz için..oğlumun doğumundan bir yaşına kadar oluşturduğu video kayıtlarından bir filmi de gelen misafirlerimize sunmak için hazırlıyor..metni benim yazmamı ve seslendirmemi, fon müziğini de benim ayarlamamı istedi bakalım nasıl bişey ortaya çıkacak..
salonu süslemem gerekecek çünkü oturma odam yeterince geniş değil..doğum günü pastasında oğlumun ilk fotosu olacak...o günün anısına, stüdyoda oğlumla birlikte bir aile fotoğrafı çekiniriz, sizden yeni fikirler görürsem kopya çekerim :)) daha bir ay var..

RIdacim ne kadar guzuel dusunmus esin .Cok heyecanlandim...Hersey gonlunce olsun

hepsi çok güzel canım bende o şekilde pastaları sorduğumda 105 tl fiyat vermişler ama ben şeker hamuruyla istemiyorum o yüzden fiyat biraz daha düştü tabi

merhaba
ben haziran annesiyim ama doğumgünümüz için bende şimdiden başladım düşünmeye pastamız happysky sizinki gibi 1 şeklinde fakat renkleri farklı olucak 25 kişilik pasta için burdada 80 lira demişlerdi ankarada bi arkadaşım aynııı sizin pastadan yaptırdı orda kilo hesabıymış 2.5 kilo gelmiş pasta 36 lira ödemiş bende burdan buldum öyle biyer iyide bi pastane en fazla 40 tutar dedi sende kiloyla yapılıp yapılmadığını sorabilirsin ben açıkcası vazgeçmiştim 80 i duyunca

Canim mayis anneleri icinde ilkdogumgunu kulaklari cinlasin ayperinin di..Nehir su mayis bebegi olackken 10 nisanda dogdu...Daha sonra kayra geldi 18 nisan da...Ama bizi mayis bebegi saymazsan ilk acilisi gizemcigim Arda ile yapmisti 1 mayista...Allah hepimiizn bebeklerie hayirli,mutlu ve uzun upuzun bi omur nasip etsin .Nasil heyecanliyim bilemezsiniz..Erkekler anlamiyor bu heyacani.Kayranin gercek dogumgununde yaninda degilim ama annem yapacakmis.Ustelik ctesi gunune geldigi icin kizkardesimin nisan carsisida ogun .Butun gun eminonunde cani cikacak.Aksamda hazirlananip parti yapacak kizima...Gozlerim doluyor.Geldiklaerinin haftasinda bende kocaman bi parti yapacagim .Allahin iziniyle

canım olur mu ilk mayıs anneleri tabiki sizlersiniz sen benim kusuruma bakma ben sizi ozmandan beri yakından takip ediyorum sohbetlerinize pek konuk olamadım ama emin ol herşeyi çok iyi biliyorum senin başına gelenleri geçmiş olsun dileklerimi yzmıştım kızlarının annenin yanında olduğu ve kavuşmanıza çok az kaldığınızı 27 nisandı sanırım ne güzel bak annende yapıyo parti sende yapıcaksın senin kızın daha şanslı umarım herşey gönlünce olur ve kızlarına kavuşacağın zman su gibi geçer sevgilerimle... a.s.

Benim icn bu dogumgunleri cok onemlidir...Cocuklugumda hic dogumgunu kutlayamadigim icin belkide..Dogumgunum yaza geldigi icin herkes biryerlere gitmis olurdu..Bizimkilerde kimse yok nasilsa diye gecistirirdi...O yuzden de dogum gunlerine cok onemveriyorum...Genelde burda dogumgunleri cok sasali oluyor,Secenekler cok fazla...Benim partilerimde arkadaslar arasinda cok meshurdur...Kayra gelir gelmez ona da hemen bi parti yapacagim ..size ayrintilari yazacagim .Bir kac gune kadar belli olur

kızlar hazırlıklarım şöyle
kızıma bi balerin elbisesi aldım
kelebeği hazır
misafirlere verilecek ufak hediyeler hazır
pastayı seçtik
birtek kendime de bi beyaz elbise almak istiyorum o kadar
tek tek doğum günlerini kutlamaya başladık artık..
sayılı gün çabuk geçer benim kaldı 19 gün..
bu arada kızım yürüyor..

kızlar bizdehazırlık yapıyoruz 4günümüz kaldı temizligimi yaptımmm berkeye kıyafetler aldımmm kot pantolan gömlek ve papyon aldık ayakkabı cok tatlı oldu kuzumm benim pastamızıda siperiş etiik 60 kişilik pasta oldu kocaman üzerinde pamuk prenses ve 7 cüceler var bende dogum gününe elbise aldım ayakkabı aldım sabahıda kuaföre gidipppfön cektiricemm okadar sabırsızlıkla bekliyoruzz kızlarrr

kızlar ananesi dedesi berkeye kocaman akülü arba almışlar bebesıyla bizde kovaman sallanan kadife atlardan aldık berke cok mutlu olduucok meyendi attan ses cıktıkca cok mutlu oluyo öyle bakalım bizimde 5mayıs dogum günümüzz bekliyoruz sabırsızlıklaaaaaa

X