2008 mayıs anneleri "1 yaş" doğumgünü için neler yapıyorsunuz?

Arkadaşlar çok duygulandım..gerçekten de zaman hızla akmaya devam ediyor.. evlatlarımızın daha dün gelişini beklerken ilk doğum günü hazırlıklarını yapmaya bile başladık..Rabbim tüm bebişlerimizi anneleri ve tüm sevenleriyle; sağlıkla doğum günlerine eriştirsin..
bizim doğum günümüz 15 mayıs..perşembe günü doğmuştu cumaya geliyor doğum günü..ben de heyecanlıyım..henüz bir plan yapmadık ama..Allah nasip ederse; o gün izin kullanmayı düşünüyorum..eşim gazeteci & tv programcısı olduğundan; oğlum için bir video hazırlıyor...bizim tanıştığımız ilk günden oğlumun doğum gününe kadar olan süreçle alakalı olan filmi ailemiz için..oğlumun doğumundan bir yaşına kadar oluşturduğu video kayıtlarından bir filmi de gelen misafirlerimize sunmak için hazırlıyor..metni benim yazmamı ve seslendirmemi, fon müziğini de benim ayarlamamı istedi bakalım nasıl bişey ortaya çıkacak..
salonu süslemem gerekecek çünkü oturma odam yeterince geniş değil..doğum günü pastasında oğlumun ilk fotosu olacak...o günün anısına, stüdyoda oğlumla birlikte bir aile fotoğrafı çekiniriz, sizden yeni fikirler görürsem kopya çekerim :)) daha bir ay var..

canım çok sağol iyi dileklerin için. Allahım hepimizin kuzularına sağlıkla büyümeyi nasip etsin. şu video işinizi çok kıskandım yaa... ben bayılırım böyle işlere. doğum cd'm var, tatillerimizden de cdler var. tanışma zamanlarımızın da fotoları falan.. acaba nasıl bir araya getirtebilirim ki ben bunları. insanlara vermek için değil de, o gün izlenebilir mesela. bize de süper bir anı.. ben oğluşumuzun tüm resimlerini yaptırıp, ay ay bir gelişim tablosu gibi pano yapacağım. onu doğum gününe yetiştirmeye çalışıyorum.
bu arada diğer hazırlıkların çoğunu da kendi el emeğimle yapmak istiyorum. 2 akşamdır uygulamaya geçtim.. fotoları yollarım, bakalım beğenecek misiniz? ve daha neler ekleyebilirim?

bu arada günü gününe olması şart mı arkadaşlar doğum gününün? bizimki salıya geliyor mecburen c.tesi yapacağız.
sevgilera.s.

a, bu arada e-davetiye aradım nette. doğru düzgün bişey bulamadım. böyle site bilen var mı? ya da oğluşumun resmini kağıda yapıştırıcam elle kağıda bişeyler yazıp çizip fotoğrafını çekeceğim, davetiye o olacak. nasıl fikrim?

Ben partidünyası.com diye bir site var oradan parti malzemeleri aldım.Desenli tabak bardak takımı ev süslemeleri vs.
Ayrıca oradan 16 adet davetiye aldım.Bekliyorum siparişim haftaiçi gelecek.
Ayrıca bebek şekeri yada çerceveli magnet yaptırmayı düşünüyorum.
Mavi hasır bir sepet aldım onu süsleyip şekerleri onda sunmayı düşünüyorum.Oğluma pantolon askısı ve kravat yada papyon alıcam.1 yaş mumu aldım mavi o da çok güzel.
30 kişilik bir pasta yaptıcam mavi biberonlu ayıcıklı falan süslü bişi beğendim pastasını.Onun yanı sıra masayı ortaya alıcam ve self servis olcak.Pastanın yanına açma,sarma,kalpli kurabiyeler,kısır,patates salatası ve değişik kanepeler yapmak istiyorum.
Doğumgünün özel şarkıları içeren bir cd hazırlıcam ve sürekli onu çalıcam parti boyunca.Aslında 30 kişi çağırma istiyorum ama ev müsait değil şimdilik 20-25 kişi o bile tıkış tıkış olacak.Keşke bahçeli bir ev olsaydıda bahçede yapsaydım geniş geniş):
Ben ilk doğumgününe çok özeniyorum ama eşimde bu heyecanıma ve özenime sadece şaşırıyor.

QUOTE=casser;6243802]Ben partidünyası.com diye bir site var oradan parti malzemeleri aldım.Desenli tabak bardak takımı ev süslemeleri vs.
Ayrıca oradan 16 adet davetiye aldım.Bekliyorum siparişim haftaiçi gelecek.
Ayrıca bebek şekeri yada çerceveli magnet yaptırmayı düşünüyorum.
Mavi hasır bir sepet aldım onu süsleyip şekerleri onda sunmayı düşünüyorum.Oğluma pantolon askısı ve kravat yada papyon alıcam.1 yaş mumu aldım mavi o da çok güzel.
30 kişilik bir pasta yaptıcam mavi biberonlu ayıcıklı falan süslü bişi beğendim pastasını.Onun yanı sıra masayı ortaya alıcam ve self servis olcak.Pastanın yanına açma,sarma,kalpli kurabiyeler,kısır,patates salatası ve değişik kanepeler yapmak istiyorum.
Doğumgünün özel şarkıları içeren bir cd hazırlıcam ve sürekli onu çalıcam parti boyunca.Aslında 30 kişi çağırma istiyorum ama ev müsait değil şimdilik 20-25 kişi o bile tıkış tıkış olacak.Keşke bahçeli bir ev olsaydıda bahçede yapsaydım geniş geniş):
Ben ilk doğumgününe çok özeniyorum ama eşimde bu heyecanıma ve özenime sadece şaşırıyor.[/QUOTE]

evet o sıteden çok fıkır edındım ben. ama dedım ya, çoğu şeyı el emeğımle yapmak ıstıyorum. ama emnönünden de alacaklarım var tabıı. yaptığım süslemelerden örnejkler koyucam. resmlerı nasıl yukleyeceğım konusunda yardımcı olur musunuz??
benım eşım de benım kadar jeyecanlı (ya oğluşum klavyeyı bozmuşgamyoncuiremsu bazı arfler yok) kaydirigubbakcemile jer yaptığım sülemede fıkrını alıyorum:)

ben enuz davetlı lıstesı oluşturmadım, ama ğeçen ay mevlüt yaptığımda kalabalık jakımıyetı çok ıyıydı. şımdı onun dafa fazlası ınsan olacak ewet bakalım nasıl olacak-tatlicadiarzu-

kızlar kızıma kelebek yapcam demiştimya.. bugün ana taslağı bitirdim.. birtek süslemesi kaldı.. foto mak. yok yanımda.. en kısa zamanda eklicem..

kızlar süpersiniz ya fikirler süper hadi bakalım
arda 1 mayıs doğumlu ama ben parti falan düşünmüyorum çok da anı olarak hatırlamayacağı için üyük bişiy yapmayacam.babası pasta alır kendi aramızda üfleriz keseriz kameraya alırız onun dışında fotoğraf çektircez ailecek stüdyoda oğluma cici bir elbise almam lazım bunun için benden bu kadar valla

kızlar ben bugun mum ve çerçeveli magnetler sipariş verdim netten resimleri aşağıda inşallah doğum günü resimlerimizide ekler burdan paylaşırız

pastamızda buna benzer olucak pastahanecimizle görüştüm

inşallah herşey hepimizin gönlüne göre olur rabbim o günleride görmeyi nasip eder hepimize ben hala çok heyecanlıyım

kızlar ben bugun mum ve çerçeveli magnetler sipariş verdim netten resimleri aşağıda inşallah doğum günü resimlerimizide ekler burdan paylaşırız

pastamızda buna benzer olucak pastahanecimizle görüştüm

inşallah herşey hepimizin gönlüne göre olur rabbim o günleride görmeyi nasip eder hepimize ben hala çok heyecanlıyım

canım pastanız muhteşem.!! görmüştüm nette ben bunu : ) çok araştırdığım için.. ben de bu tür büyük bir 1 li pasta için fiyat aldım pastaneden. bakalım daha araştırıcam işte. odayı her geçen gün hazırlıyorum heyecanlakaydirigubbakcemile2 resim eklemeyi tarif ederseniz koyayım hazırlıkları.
bu arada o rakamlardan sadece 1'i seçeceksin sanırım. magnetinde ikisi de mi anlayamadım:uhm:
Allahım nice yaşlar nasip etsim bebişlerimize, sağlıkla..
sevgilera.s.

canım pastanız muhteşem.!! görmüştüm nette ben bunu : ) çok araştırdığım için.. ben de bu tür büyük bir 1 li pasta için fiyat aldım pastaneden. bakalım daha araştırıcam işte. odayı her geçen gün hazırlıyorum heyecanlakaydirigubbakcemile2 resim eklemeyi tarif ederseniz koyayım hazırlıkları.
bu arada o rakamlardan sadece 1'i seçeceksin sanırım. magnetinde ikisi de mi anlayamadım:uhm:
Allahım nice yaşlar nasip etsim bebişlerimize, sağlıkla..
sevgilera.s.

canım ben mumların pembe 1yaş 2yaş ve 3 yaş olanını aldım bu sene 1 yaşı kullanıcaz diğerlerinide daha sonra ki seneler kullanıcaz inşallah magnetlerde çerçeveli onlar değişik renklerini gösteriyo orda bende karışık renklerde butun aileye yeticek kadar aldım bu arada resimi hızlıresim.coma giriyosun ordan yükle seçeneğini tıklayıp yükledikten sonra forumlar 3 deki url yi kopyalıyıp buraya mesaj yazdığımız yere yapıştırıyosun hepsi bu kadar

herkese selam şu 1 numaralı pasta süper.. kaç kişilik ve fiyat olarak ne verdiler canım paylaşırsan sevinirim.

ikraaa magnetlerinde fiyatını yazarmısın..
kıskandım bende yapcam kendim... kaça mal ettiğimi söylerim size
bu arada kelebeği bitirdim birtek siteye eklemesi kaldı

ikraaa magnetlerinde fiyatını yazarmısın..
kıskandım bende yapcam kendim... kaça mal ettiğimi söylerim size
bu arada kelebeği bitirdim birtek siteye eklemesi kaldı

canım magnetler 2 tl bende kızıma kelebek kanatları istiyorum ama yapamam gibi geliyo teyzesine doyledim o bulucak sen resmi eklersen belki bizede fikir olur

goruntu399.jpg

tüm yapılışını görmek istersenizde
http://www.kadinlarkulubu.com/kendi-el-emeklerimiz/272131-kizim-icin-kelebek-kanadi.html

Son düzenleme:
canım buna benziyecek ama şeker hamuruyla istemiyorum ben 50 ytl 15 kişilik

X