Hamilelik Öncesi Yapılmadı Gerekenler

Öncelikle başınız sağolsun. Rabbim bebeğinizi size şefaatçi eylesin. Allah kızınızı size bağışlasın, hayırlı evlat eylesin. Ablamda sizin söylediğiniz benzer aralıklarla sezeryan doğumu yaptı. Bir sorun olmadı. Allah gönlünüze göre versin. Halk arasında bir tabirimiz var ilk çocuğun arkasına hemen doğur birlikte büyüsünler diye. Ama bence kendinizi dinleyin çocuk büyütmek eminim ki zordur. Çevremde yaşları yakın çocuk sahibi olan arkadaşlarım var. Aşırı zorlanıyorlar enerjiniz varsa ikinci çocuk neden olmasın. Birde eminim ki biliyorsunuz ama ısmarlama çocuk olmuyor ikinci çocuğunuz erkek değil kızda olabilir. Eğer kız olduğunda üzüleceksiniz bu da sizi yıpratır. Rabbim sağlıkla ikinci bir çocuk nasip etsin size ❤
Çok teşekkür ederim.. Oğlumdan sonra erkek evlada karşı aşırı bir sevgim oldu.. Evet isteğim erkek rabbimden istiyorum ama kız olursa da baş göz üstüne bana da evladıma da arkadaş olacak enerjim çok yok ama ilerde hiç olmayacağı için şimdiden olsun bitsin istiyorum 😄

Hahahahah ay bir an böyle bir şey var mı? Bu konuda bu kadar cahil miyim diye düşünmedim değil 😅😂🦸‍♀️Yaa benim doktorlar sorun yok doğal yolla hamile kalabilirsin kendini strese sokma demek istiyorlar. Anlıyorum. Ama bizde de o ebeveyn olma isteği çok ağır basıyor. Bu ay regl döngüm yeni başladı testleri tekrarlıcam ve Rahim filmi isticem. Birde HPV baktırmak gerekiyor. Ketem'e gidicem. Smear testi için.
Ya ben bu konuda tevekküle inanıyorum, hayırlı olduğunda gelsin diye hep inandım heo pozitif enerji yükledim acele etmeyin bu sefer stres etkeni cok agir basıyor Allah tez zamanda iyi haber nasip etsin 😊

X