''2008 KK Enleri'' Yarışması Aday Listeleri ve Oylamaları:)

Bir kategoride seçildiğimi Sardunya_Zakkum ve Hülya mesajı ile öğrendim.
Önce onlara kutlamaları için teşekkür ediyorum.
Böyle bir gelenekte yer almak ve seçilmiş olmak çok hoş.
Herkezin eline sağlık.
Tüm Kk' daşlarımı sevgiyle kucaklıyorum.
Bu hoş yeni yıl hediyesi için teşekkürler:asigim:
Hepinize mutlu, sağlıklı bir yıl diliyorum.:lepi:

e Kazen artık yakamıza bir kurdele takarsın-tatlicadiarzu-

Yarışmada aday olan ve oylamalar sonucu kategorilerinde 1. olan tüm arkadaşlarımı kutluyorum:1hug:

Tüm KK ailesinin sağlık huzur ve mutluluk dolu yeni bir yıl geçirmesini temenni ediyorum.
Bu site öylesine kocaman bir yüreğe sahip ki,zaman zaman atışsakta,üzülsekte,sevinç ve heyecanlar yaşasakta,her durum ve koşulda bizi sarıp sarmalıyor.

Bu yüzden sitemizi kurup bize hediye eden Kazen ve Curly'e çok teşekkür ederim.
Allah onlara sağlık sıhhat versin ve başımızdan eksik etmesin.
Uzman,Kuzey,PollyAnne ve Elifim biricik ablamında emeklerine sağlık,bu yarışmayı düzenleyip hiç yardım edemediğim Uzmanım Kuzeyim yarışmanın A'dan Z'ye herşeyiyle uğraştınız,biz sizin hakkınızı nasıl öderiz:1no2:
Hakkınızı helal edin kardeşlerim.

2009 yılı hepimize hayırlı uğurlu olsun,Allah hepinizin muradını nasip etsin inşaallaha.s.

onceliklle bu guzel yarismayi hazirlayip sunan emeigi gecen herkese cok tesekkur ediyorum.

yarisma birincilerini tebrik ediyorum.
benide yarismada aday gosteren arkadaslara tekrar tesekkur ederim.
henuz herkesi tam tanimama ragmen hepinizi cok seviyorum.cok mutlu oldum.
siteyi kuran site sahibine ayrica tesekkurlerimi sunuyorum.

yeni yilda umarim hepimizin dilekleri gerceklesir.hastalar sifa bulur , anne olmak isteyenler anne olur insallah.

sitedeki herkesin benimle ayni duygulari paylastigini hissediyorum bu yarisma aslinda cok duygusal bir surec oldu benim icin.su an cok duygulandim diger arkadaslarimin yazdiklarini okuyunca bu sitenin ne kadar degerli oldugunu bir kez daha anladim.

kkkulubunu cok ama cok seviyorum tekrar site sahibine sonsuz tesekkurlerimi iletiyorum.
a.s.:enbuyukkk:yeni yilimiz kutlu olsun.

kadınlar kulübü hayatıma girdiğinden beri, en vazgeçilmez hobim oldu.
daha mutlu, daha hayatı tanıyan, daha bilgili, birrrrrrrrsürü arkadaşı-dostu olan bir ben oldum.
iyiki burdayım, iyiki burdasınız....
kazen ve curly, ne kadar çok bayana ne büyük bir dünya verdiniz,,, sağolun.
uzman ve kuzey, emeğinize, gözlerinize, sevginize sağlık.
buraya ilk üye olduğumda, beni sıcacık ilgisiyle karşılayan
..........dids,ime.........
..........gülsemin,ime...........
..........alleysen, ime.........
..........dıptısdıptıs,ıma.............
..........dıptısınannesi,ne............
..........silviş,ime..................
..........singing,ime..............
..........azra_sıla,ma...............
..........papatya,ma...............

nice mutlu yıllar ve nice sağlıklı huzurlu günler diliyorum.
hepinizi seviyorum KADINLAR KULÜBÜ ÜYELERİ ve dostluğumuzun daim olmasını diliyorum.....

:enbuyukkk:

Son düzenleme:
zaten sulugözlü pis sümüklünün tekiyim
bi de herkes beni ağlatmak için el birliği yapmış sankisenağlama
yazacak kelime bulamıyorum şu anda
çok duygulandım
dilerim en'lerin çoğaldığı harika bir 2009 geçiririza.s.

tüm en'leri can-ı gönülden kutluyorum
iyi ki kk var ve ben iyi ki buradayım
şule'm ve derya'm
gelin sizi bir öpeyim
güzel yüreklerinize sağlıkŞeniz

KK adına çok keyifli bir yarışma oldu bence. şulecim ve deryacım emeğinize, ellerinize ,gözlerine sağlık. 2008'in eni arkadaşlar sizleride canı gönülden tebrik ediyorum. katılan tüm arkadaşlara sevgiler.....

hamileliğimin 4. ayıydı yanlış hatırlamıyorsam
amniyosentez yaptırmıştım ve sonucunu büyük sıkıntılarla beklerken gogle dan amniyosentez yaptıranları bulup yaşadıklarını paylaşmak için arama yaparken karşıma çıktı k k, ilk başlarda gebelik bölümüne müptelaydım, bebeğim doğduktan sonra beraber doğum yaptığım arkadaşlarımızla bebeklerimiz ve biz topiğinden paylaşımlarımızı sürdürüyoruz
k k , öyleki o gün bugündür vazgeçilmezim oldu
2 sene önce eve pc miz geldiğinde eşimin başından hiç kalkmayacağını düşünüp hayıflanırken bugün k k yüzünden ben kalkamıyorum pc başındansırnaşık şey
k k da aradığım her şeyi fazlasıyla buldum şimdiye kadar
çoğu arkadaşımla reelden de buluşup tanışıp dostluk kurdum
talin,barçman ablam,çedene,antrenor,mirayım, lafael,asi prenses,mirrorwomen, çedene, mr eda tanıştığım arkadaşlarımdı, hepsinden de çok pozitif elektrik aldım ve k k sayesinde dostluk kurdukŞeniz
iyiki varsın k k, vazgeçilmezim oldun

arıyorum satıyorum bölümünden aday gösterildiğimden haberim bile yokken o bölümde en sorunsuz alışveriş yapan üye seçilmem çok çok mutlu etti beni
aday gösteren sevgili arkadaşlarıma ve bana oy veren vermeyen tüm k k dostlarımı kocaman öpüyorumŞenizŞeniz

:

Son düzenleme:
Buraya ilk üye oluşumu ve geçen sene ki oylamayı hatırlıyorumda ne güzel dostlukları var birbirlerini tanımadıkları halde ne güzel şeyler dilemişler birbirlerine diyordum içinizde burda oldukça anlıyorumki siz gerçekten harika kişilersiniz..

Burayı kurdukları bütün bu güzel insanları bir araya getirdikleri için Kazen ve Crluy teşekkür ederim..

Uzmanım ve Kuzeyim böyle bir yarışmada çok yoruldunuz çok emek harcadınız hakkınız ödenmez çok teşekkürler

Yarışmaya katılan katılmayan benim için bizim için hepiniz birincisiniz hepiniz iyiki varsınız iyiki burdasınız ...
kah güldük kah ağladık kah sorunların üstesinden gelmeye çalıştık yardım ettik birbirimize hepiniz sağolun ..

Derlerki yeni yıl yeni ümitleride beraberinde getirirmiş bütün ümitlerinizin gerçekleşmesini sağlık huzur mutluluk ve barış dolu bir yıl bizlerle olsun işallah .
Yeni yılınız kutlu olsun

çok emek harcanmış bir çalışma oldugu o kadar belli ki...
emeği geçen herkese sanırım özellikle Uzman ve Kuzey'e
(her ne kadar en seçilemesem de(()beni de aday gösteren ve
oylamaya katılan herkese sonsuz teşekkürler...
kk yı ve sizleri çok seviyorum
hergün kk ya gelip arkadaşlarımı görmek için sabırsızlanıyorum...
herkese sağlıklı mutlu yıllar dilerim

En"lerin En"i kazen ve curly,e
Olağanüstü organizeyle bize bu güzellikleri yaşatan Uzman ve Kuzey.e
KK.de yeni olmama rağmen beni aday gösteren Arkadaşlarıma
Bu organizasyonda emeği geçen Herkese
Geniş ailelerine beni de kabul ettikleri için Tüm KK Üyesi Arkadaşlarıma
Sonsuz Teşekkürlerimi ve Şükranlarımı Sunuyorum.

2008 En.leri seçilen tüm arkadaşlarımı Yürekten Kutluyor ve
Tebrik ediyorum.

KK Ailesine Tüm dileklerinin kabul olacağı - Sağlık - Huzur ve Mutluluk
dolu bir YENİ YIL diliyorum.

"YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN"

S e v g i l e r i m l e...
a.s. :enbuyukkk:

Oncelikle bu siteyi bize sunan ve kuran bas yoneticilerimiz

KAZEN ve CURLY

abilerime ( abi demek daha dogru geliyo nedense daha bir aile oldugumuzu hissediyorum o zaman )

Bu konuda ve site icin her konuda ozel hayatindan bile feragat edip burasi icin en iyisini yapmaya calisan

KUZEY, UZMAN, ELiF, MUNE, POLLYANNE

ablalarima ( canimsiniz hepinizin emeklerinizi kendi gozlerimle gordum ya utandim valla gecmiste daha dikkatli bir uye olmadigim icin )

Ve yine bu site icin durmadan calisan butun

ADIVAR, ANTRENÖR, BALSURAT, BARZEY, CÜVCÜZ, CANAVAR, CHE, DIPTISDIPTIS, DEPROFUINDiS, DERYAS, DiDOSH, DRKAVCAR-SiRMALi, EYLÜL_13, HÜLYA, KALLiSTE, KUZUM, LEREENiM, MAVRULAM, MiNESERA, NEVROSKY, NiLBERA, OCEAN, PiLAR, SERGÜZEST, SERSERi, SONGÜL, TALiN, ViCDAN, YESiLiM, ZEPP ( Suan mod olmasalarda NEVBAHAR ve DiDS cok emekleri vardir sitede ikisininde )

arkadaslarima

Kisacasi bu sitede emegi gecen yonetimdeki herkese cok tesekkur ediyor hepsinin ellerine saglik diyorum.Ayrica tek yaptiklari islerle degil hepsinin guzel yureklerine saygi duyuyor hepsini cok seviyorum.

Son bir itirafta bulunmak istiyorum mod olmadan once burdaki emekleri anlamiyordum bu kadar saat verdiklerini bu kadar emek verdiklerini tahmin etmiyordum.O yuzden gecmiste sizi anlamayip uzaktan uzaktan konustugum icin hepinizden ozurdiliyorum.Gercekten icine girmeden anlamiyo insan.Heledeki konu sorumlusu ablalarim sizi ayakta alkisliyorum.Bizler icin bu kadar emek verip ugrastiginiz icin.

Ve son olarak tum kk uyelerine tesekkur ediyorum iyiki varsiniz iyiki bu sitemiz var ve iyiki hepimiz bir aradayiz ve birbirimizi anliyor dertlesiyoruz yardimlasiyor ve birbirimizi kosulsuz kucakliyoruz.Ve iyiki burdayim ya iyiki burayi bulmusum.Hepinizi seviyorum a.s.

Herkese mutlu yillar diliyorum Insallah 2009 hepimiz icin guzel bir yil olur.Şeniz

Bu aileye dahil olalı 1,5 sene geçti bile. Göbek eritme hareketleri arıyordum netten, diyette fotoğrafları göremiyorum diye meraktan üye oldum :roflol: Ve hala göbeğim benimle :roflol: Kısa zamanda başımı yakıp :mymeka: mod ettiler beni, o zaman daha çok sahiplendim sitemi nedense sırnaşık şey Benimmiş gibi uğraşıp didindim her gün, saatlarce. Şimdimi; emekli oldum ben :roflol: Boynum fıtık olduğu için bilgisayarda oturmamam lazım ama gelin görünki siteyi açtımmı yapışıp kalıyorum ya elimde değilki naniknanik Bazen çok mutlu oldum, bazen çok sinirlendim, ağladım bile bu site için sırnaşık şey Çok uzattım, aslında daha çoookkkk yazıcak şey var.. Neticede herkesi çok seviyorum, hatta beni üzenleri onlara inat seviyorum kaydirigubbakcemile3 Daha benden kurtulmanıza çok var ha haberiniz olsun naniknanik Hepinizi öpüyorum kocaman, iyi yıllar fıstıklar Şeniz

bütün 2008 en'lerini kutluyorum....Şeniz :teytey:
yeni bir üye olmama ragmen üc kategoride aday gösterildim ve bütün oy verenlere (vermiyenlerede) cok tesekkür ediyorum....a.s.
gercekten beni yansitan kategoride aday gösterilmem bile beni cok mutlu etti.... :lepi:
herkese simdiden cok mutlu gececek ve herskesin hayallerinin gerceklesecegi bir yil diliyorum...:Saruboceq:
2009 herkese mutluluk ve eksikligini hissettigi herseyi getirsin.... :Saruboceq:
iyiki varsiniz, iyiki kadinlar kulübü var...:enbuyukkk
:

Seni yer içime sokarım:lepi:

Bende Kazen abi ile Curly'i unutmuşum ofiste dakika başı telefon gelince hızlı yazmışım.

Kazen abi olmasaydı KK olmazdı bu gerçek.

Onun en asabi üye olması aday gösterilmesi bir yana dilerim ki onu herkez bir gün yakından tanıma fırsatı bulur. Sitede tavrı eleştirilere maruz kalmıştır ama yapması gereken o diye öyle olduğuna eminim ben.

O kadar iyi kalpli, içten ,espirili ,babacan bir adam işte. Şimdi iyi yönlerini yazdım diye bana kıl olma Kazen abikaydirigubbakcemile, ama bir kötü vardır çok iyi şipşakçıdır kendisi delikafadulden

Çok güzel yarışmaydı. Heyecanla takip ettim. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
Seçilen adayları da ayrı ayrı tebrik ederim.
Benim KK'da olmazsa olmazlarımdan biri SARDUNYA_ZAKKUM'UM söylemeden edemedim....

öncelklle bu yarışmayı hazırlayanlara çok çok tebrik eder a.s.ayrıca geçmiş olsun derim
bizler için o kadar yoruldunuz ki:lepi:
en leri de ayrıca kutlarım:hooray:
inşallah senye bnde girebilirim aranıza:enbuyukkk:
kadınlar kulübünn bnde anlamı çok fazla bi nevi ekmek su gibi vazgeçilmezim oldu :asigim:
emeği geçen herkese çok teşekkürler
bana o kadar şey öğretti burası tarif edemem önemli olan da bu değilmi
ve öğrettiği gibi çok güzel dostlarım oldu
hiç bi zaman aklaıma bile gelmezdi internetten tanıyacağım ve kardeşim kadar yakın sayabiliceğim arkadaşlarımın olmasını
isim isim saysam yetmez yüzyüze görmediğim de ama ısındığım çok kişiler de var
sunlightım papatyam ank06 ablam özloşum güneş55 ablam singing kettlı rüyanaz pelincan megilara miyase sevindirik ve daha çook
hangi site de böle bişey olur ki
o kadar site gezdim böle yer görmedim
inşallah hep böyle devam ederiz:1hug:

herkesin yeni yılını ayrı ayrı yönetimden üyelere herkesi kutlarım
herşey bu yeni yılda gönlünüzce olsun

geçen sene aramamotorunda gelinlik modellerine bakarken bulmuştum burasını
iyi kide bulmuşumhihoyyyt
çok sevdim sizleri inanın. şu son zamanlar daha çok kişiyle tanışma fırsatı oldum, herkestende samimiyet gördüm. daha kimse tersleyerek geri çevirmedi sağolsun.

çoğu üzüntümü sıkıntımı mutluluğumu sizlerle paylaştım. sizde oratk olup üzüntümü azaltıp sevincimi çoğalttınız. aile olduk burda. beraber ağladık beraber güldük.

siz olmazsanız kendimi çoğu zaman sakinleştiremezdim, iki ayağım bir pabuca girerdi eminim.

sizi çok seviyorum

Kod:
ben sizinle büyüyorum

bende bebek tedavisinde kullandığım ilacı araken bulmuştum burayı...okuyupta,deneyimlerden bir çok şey bilgi edindim ...CADIARZU
sonra doktoruma sizden duyduklarımı anlattım bir kaç defa "şöyleymiş ama böyleymiş" diye...en sonunda sen internete girme nolur dedi:uhm:...bunu duyan eşimde ambargo koydu tabii...yani kızlar anlıcanız 10senelik doktoru pes ettirdiniz...bu arada burayı ziyaret etmemekten değil,aksiliklerden hala uğraşıyorum,doktorumsa tayin oldu...
sonra saç bölümlerinde başladım takılmaya ordada şimdi çok sevdiğim canım arkadaşım sardunya_zakkumla hafiften saç saça girdik...kaydirigubbakcemileona laf yetiştireyim derken baktım ki buraya daha sık girmeye başlamışım ardından kkyı keşif sonrasıda kurulan arkadaşlıklardaki acı tatlı muhabbetler...yerimseniben
burayı çok seviyorum değişik bir ortam sanal ama bi okadarda gerçek...eşim şu sıralar burda olmam konusunda sessiz ama bigün kalktığımda bilgisayarın bir yerinde birşey bulacağım günün yakın olduğunu hisseder gibiyim,neyse şimdi krediyi sonuna kadar kullanma zamanı...:jeyyar:
gerçi oda çenemi elime döküpte buraya sarmamdan yana hoşnutmu bilmem ne zaman parmaklarıma masaj yaparsa o gün gerçek belli olur işte...şutarafagitti
beni oylamada değerlendiren tüm arkadaşlarıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum...yüzleri görmeden yürek sevmek bu olsa gerek...ardından bu siteye teşekkür ediyorum,bizi çene açısından boşalttığı,evi damı zamı unutturduğu için...:1closedeyes:
ve,tüm kk ailesi üyelerinin,umutlarını yaşadığı hayal ettiklerini bulduğu sağlıklı,şanslı huzurlu bir sene geçirmelerini diliyorum...:teytey:
herkese sevgiler......a.s.

Son düzenleme:
Sevgili arkadaşlar , çok güzel ve hoş bir yarışma oldu .Doğrusunu isterseniz yarışmadan ve aday gösterildiğimden dün haberim oldu .Bir kaç dalda aday gösterilmek beni gerçekten çok ama çok mutlu etti .Henüz bir yılı aşan bir süredir üye olduğum bir sitede , beni seven arkadaşların varlığı , beni çok duygulandırdı .Kazanan bütün arkdaşlarımı tebrik ediyor , sevgilerimi yolluyorum .Ayrıca beni aday gösteren tüm arkadaşlara teşekkürlerimi gönderiyorum .Bir aile gibi olduğumuz bu sitede başta Kazen ve Curly olmak üzere emeği geçen tüm editör arkadaşlarımı kutluyor, daha nice uzun yıllara diyor , herkese mutlu , neşe dolu bir yıl diliyorum .

hepinize teşekkür ediyor;sağlıklı,mutlu ve başarılı bir yıl geçirmenizi diliyorum:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…