''2008 KK Enleri'' Yarışması Aday Listeleri ve Oylamaları:)

bende mayıs ayında ilk aşılama tedavisi olduğum zaman bulmuştum.iyiki böyle güzel bir tevafuk olmuş.erkek infertilitesi ise resmen evim oldu.nevrosky başta olmak üzere bütün topikdeki kızlar benim çok olmasını istediğim kızkardeşlerim oldu.belki 2008 eni olamadım ama ben biliyorum.erkek infertilitesinin BTRKLC ablasıyım onlarda benim kardeşlerim.Şeniz
oy veren vermeye tüm kardeşlerimi öpüyorum.

yeniyil221jx.jpg

ben en mutsuz olduğum zamanda keşfettim burayı ablam sayesinde. İyi ki bu siteye üye olmuşum iyi ki siz ablalarımı, kardeşlerimi,teyzelerimi tanıdığım için çok mutluyum. Herkes bana çok yardımcı oldıu.
İlk önce canım ablacım bitanecik ablacım çokoprens (öz ablam) çok teşekkür ederim . Obenim canım ablam onu çok seviyorum huzurlu,mutlu,sağlıklı bir yıl geçirmesini diliyorum.

Sonra bebislerime siteye girdiği zaman hep hatrımı sorar çok sevdiğim bi ablamoldu benim için onada sağlıklı,mutlu,huzurlu bir yıl diliyorum.

ozlemacar herkes bana karşı çok sıcaktı ama o bambaşka gerçekten çok iyi,dertlerimi dinledi teselli etti hakkını ödeyemem allah her zaman yüzünü güldürsün cnm iyi seneler....

Gokselif işte sana nasıl teşekkür ederim seni nasıl anlatırım bilmiorum çokiyisin sürekli benimle ve sıkıntılarımla uğraşıosun bana yardım ettiğin için çok teşekkürler arkadaşlığımızdaimi olur inş
tüm kk ailesinin sağlıklı,huzurlu,mutlu bir yıl diliyorum

Bu yarışmanın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler... Başta Uzman ve Kuzey 'e çokk teşekkürler, çok yoruldunuz tahmin edebiliyorum. Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum... Benide üç kategoride aday gösterenlere teşekkürlerimi gönderiyorum...
İlk kez KK kulübünü tanımam , eşimle birlikte nüfus bilgilerimizle ilgili bir konuda aradığımızı bulamazken bu platformda bulmuştuk fakat detay için kayıt olmamız gerekiyordu. Eşimde kayıt olmamı söyleyince oldum daha sonra konu hakkında bilgi sahibi olduk.
KK o kadar alıştımki, pc açmadan duramıyorum. KK öncesinde doğru düzgün pc açmazdım; anca birşeyler araştırmak için yada akrabalarla MSN görüşmesi yapacaksak... KK de dostluklar çok güzel, paylaşım harikaaa... İyi günde kötü günde derler ya ; buradaki tüm arkadaşlarım yardımcı birbirine...
Hepinizi çok seviyorum arkadaşlar... Nice mutlu senelere...

yeniyil10044.jpg

2008 de başıma gelen güzelliklerden bir tanesi kk.
googledan rastgele böyle bir site varmıdır diye tıklamıştım.yani ne kimse tavsiye etti,nede böyle bir sitenin adını biliyordum.
sanal ortamda bu kadar güzel paylaşımların ,dostlukların olacağını bana söyleselerdi inanmazdım.yalnızlığımı paylaştım.şu zamanda herkes birbirinden kaçarken,bir sürü hemcinsimle farklı fikirlerde buluşmamı sağladı.
umarım paylaşımlarımız uzun uzun yıllar devam eder.

yeni yılda hayal bile edemeyeceğiniz güzellikler sizinle olsun.
herkese mutlu yıllar.

Son düzenleme:
bende çok mutluyum burada sizlerle olmaktan ,hamileliğim sırasında ,
kilo almamış olsaydım belkide burada olmayacaktım,
bunu düşününce kilolarımı seviyorum sizinle tanışmamı sağladı,
ilk üye olmadan spor bölümüne bakıp seli ciğimin yazılarını okumuştum ,
öyle sıcak öyle içten geldiki aynı gün üye oldum k.k. ya ,
burada dostluk arkadaşlık ,herşey çok güzel aradığım herşey burada ,
çok güzel dostluklar kurdum arkadaşlarımın hepsi benim için çok değerli,
bakın şu saat oldu hala buradayım ,müptela oldum sanırım,
bu yarışmayı hazırlanmasında emeği geçen uzman ve kuzey arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum emeklerine yüreklerine sağlık tüm arkadaşları tüm k.k. yı bir araya topladılar ,çok güzel bir paylaşım oldu ,tüm 2008 enlerini yürekten kutluyorum,
yeni olmama rağmen benide 3 kategoride aday gösteren dostlarıma çok teşekkür ediyorum,hepinizi çok seviyorum senağlama
bütün seviçlerimi ,üzüntülerimi sizlerle paylaşıyorum ,en güzel kelimeler k.k. daki dostlarım için bence ,iyi günde kötü günde ,seli canım benim ilk sana teşekkür ediyorum k.k. ya üye olmama en büyük etken senin samimi içten paylaşımlarındı,
ve benim ilk geldiğim zaman bana yardımcı olan dids ,elif ablacığım,size çok teşekkür ediyorum (en yakın arkadaşım şımarığım cemile 47 benim tatlı belam iyiki varsın dostum seni çok seviyorum) yeşilim ablam,nesutayi, dıptısınannesi betül ablam,
nıghtrosem,nihalbusem,degua,sihirsensin,dilenci,tmyy,duyguçıkmazı,dağçiçeği,anka06 evhanımı,yeşimm,bomba,seherkuşu ,velved ,sel,meres ,mutluluk reçetem,hayal gözlü,
nazlı,nevoş, şu an ismini yazamadığım tüm dostlarım bebeklerimiz ve biz bölümündeki bütün arkadaşlarım,
hepinizi çok seviyorum sizler benim incitanelerimsiniz iyiki varsınız ,iyiki sizlerleyim,senağlama
2009 hepinize uğur ,bol şans ,huzur ,mutluluk sağlık ve bol kazançlı günler getirsin Şeniz

yeniyil021ix3.gif

yeniyil_tebrigi.jpg

Son düzenleme:
2 yıldır bende buralardayım...
Ama bu 2 yıl nasıl geçti anlamadım...
Her gün kk da olmazsam içim rahat etmiyo...
Beni aday gösteren, oy veren, vermeyen herkes sağolsun...
İyi ki tanıdım sizi...

Uzman, Kuzey ellerinize kollarınıza sağlık....
İnşallah bir sonraki sene de hep beraber oluruz..

inanın aday olacağımı tahmin etmezdim:1shok:
tamam oldum ama bi EN seçileceğim ise hiç aklıma gelmezdi
o kadar çook duygulandımkisenağlama
ben çook mutluyum burda olmaktan sevgi dolu yüreğe sahip insanlarla arkadaş olmaktan:asigim:
burası bir ev bir aile benim için
ve herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Şeniz
sitenin kurucularına sonsuz teşekkürler
bu yarışmayı düzenleyen Zeytin gözlüm Çörek otlumun Annesine kucak dolusu sevgiler ve çook güzel bir yüreği olan Kuzey ede sevgile saygılar sizlerinde gönüllerine sağlıkŞeniz
ben burdan hiç ayrılmak istemiyorum ki inşallahta öyle olur
ERKEK İNFERTİLİTESİ topiğindeki arkadaşlarımın herşeyin gönüllerince olmasını diliyorum:Saruboceq:
ve benim için özel insanlar onlar kendilerini biliyoo :asigim: isimlerini saymayım :eek:

Herkese Mutlu yıllar herkesin bütün sıkıntıları bugün 2008 in son güzü olarak son bulsun ve 2009 çook güzel sıkıntısız mutlu huzurlu sağlıklı bir yıl olsun
hepimizin herşey gönlünce olsun diliyorum
2009 da inşallah hamile olurum ve burda ilk sizlerle paylaşırım

herkese MUTLU YILLAR:enbuyukkk:

barr.jpg

emeği geçen herkeze çok ama çok teşekkür ederim....
tüm kk ailesini çok ama çok seviyorum..

hepiniz bebeğimin teyzesi oldunuz ve 2008 yılının en mutluluk veren topiği beyaz melek hamile .........haberi seçilmiş..sizlere ne kadar çok teşekkür etsem az dır...
mutluluğuma içten sevinçlerinizle ortak oldunuz bana daima destek oldunuz...sizi gerçekten çok ama çok seviyorum...

şahsım adına bu güne kadar hiç biriniz hakkında kötü veya olumsuz bir düşüncem olmadı..herkezi çok ama çok seviyorum....

yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyuor,,sağlık ,başarı ve sonsuz mutluluk diliyorum hepinize...

o güzel gönlünüzden geçen her dileğiniz gerçek olur inşallah yeni yılda...

son olarak öncelikle erkek infertilitesi yüzünden hamiş kalamayan tüm topik arkadaşlarımın 2009 yılı uğurlu gelmesini ve onlara anne olmayı nasip etmesini diliyorum..
sonrada tüm bebek isteyen herkeze 2009 yılı uğurlu gelir ve herkez bu güzel mucizeyi yaşar inşallah..........

sizi seviyorum

christmas137ji91rm3.jpg

O kadar uğraştım listeyi hazırladım. Liste elimde öylece kaldı :mymeka: :eek:klava:
Kısmet değilmiş :tomato:
Herkese mutlu yıllar

2009 yılının sıze en başta sağlık ve huzur getrmesını temennı ederım cnm arkdaslarım

başta UZMAN ve KUZEY olmak uzere benı aday olarak gosteren ve oy veren tüm arkadaşlarıma kocaman Şeniz öpucukler
yenı yılda sızden hıc ayrılmamak dıle ıle ınş

bu arada bı arkadaşım bana cok komık fakat ımla kurallarına uymuyor demış cok özur dılerım ama yabancı dile cok kaptırdım kendımı ıdare edın azcıkkaydirigubbakcemile3

Selam Arkadaşlar
Yeni yılın hepinize sağlık,mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.Sevdiklerinizle beraber bir yıl geçirmeniz dileğiyle,Yeni yılınız kutlu olsunnnnnnn........hihoyyyt:teytey:a.s.

yazıları okudukca amma gözlerım doldu he:nazar: hepınızı cok sevıyorum
bende bu sıteye dantel merakı yzunden gırmıştım bı baktımkı üye oluverdım 1 yıl gerıde kalcak çok mutluyum hayatımdakı en güzel tesedüflerden bırı asla ve asla sızsız olmuyo

yazıları okudukca amma gözlerım doldu he:nazar: hepınızı cok sevıyorum
bende bu sıteye dantel merakı yzunden gırmıştım bı baktımkı üye oluverdım 1 yıl gerıde kalcak çok mutluyum hayatımdakı en güzel tesedüflerden bırı asla ve asla sızsız olmuyo

böcügüm biz senle aynı zamanda üye olup girmişiz ikimizde Jan 2008 kaydirigubbakcemile3
ama giriş amaçlarımız farklıymış:roflol::roflol:
sen dantel ceyiz merakın için gelmişinsositososito
bende picos hastalıgımın yüzünden onu arastırırken tanıstım kk yla:enbuyukkk:
Asla ve aslaa sizsiz kk sız olmuyo lafına bende katılıyorum:lepi:

bende tüm kk ailesinin yeni yılını kutluyorum
sizleri tanıdığım için çok mutluyum bütün enleri kutluyorum bu siteyi hamilelik belirtilerini ararken tesadüfen buldum ve iyiki bulmuşum sizleri çok seviyorum
ayrıca Uzman ve Kuzey arkadaşımızın ellerine sağlık Şeniz Şeniz
yeniyl3gi3lg4.jpg

ben agustos ayında uye oldum..daha cok yenıyım...
kardesımın sayesınde uye oldum...
ama ıyıkıde olmusum....cok sevdıgım kişilerle tanıstım....sankı aılemden bırılerı oldu...
baglımlılık yaptı...kk olmaktan cok ama cok mutluyum....
bazende tırs tırs oldugum zamnlar oldu...ceza yeme korkusu ve banlanma korkusu.....
ARANIZDA OLMAKTAN COK MUTLUYUM....

cok mutlu oldugum bır dıger seyde kendımı 2008 yılı enlerı lıstesınde gormektı....
yenı olmama ragmen lıstede oldugumu gorunce cok mutlu oldum....
herke hem gızlı olarak hemde acık lısteye yazan herkese tesekkurler....
ıkıncı oldum...o lıstede olmak bıle sevınmeme yettı...

benım ıcın kk cok onemlı bır sıte oldu cıktı...bazen net olmuyor..sıkıntılara gırıyorum...
bazen kk da sorun oluyor...moralımde sıfır oluyor....
bırda pek cok kişi benım ıcın cok onemlı oldu...
cok ozel ve sevdıgım ablalarım yaşıtlarım oldu....yenı yenı tanımaya basladıgım kişilerde var...

ama herkesı cok sevıyorum ...hemde cok...IYIKI VARSINIZ....
BEN YANLIZ BIRISIYKEN..KK UYLERIYLE YASANTIMA COK SEVDIGIM INSANLAR GIRDI...
TEKRAR TESEKKURLER....

UZMANA VE KUZEYE DIGER EDITÖRLERE..KK YONETIMINE....
VE BENI SEVEN SEVMEYEN HERKESLERE .....

TESEKKURLER....

♥Günlerini doyasıya gülerek yasadıgımız güzel mutlu saglıklı bir yıl diliyorum.2009 gel hadi bekliyoruz.yerimseniben
Hersey gönlünüzce olsun inşallah AMİN

Açıkçası ben kk ye nasıl rastladığımı hatırlamıyorum..
Ama iyiki de rastlamışım..
KK de ki dostluk anlatılmaz yaşanır..
Bu kadar sayıda olupta birbiriyle anlaşabilen kadın topluluğu siz gördünüz mü?:sm_confused:
Valla ben görmedim..sengözlerimebaksanab
İstisnalar var tabii ama o kadar da olacak ..
Sonuçta hepimiz farklı yerlerde yetişmiş,farklı görüşlerde,farklı kişilikte olan insanlarız..
Fakat bunlara rağmen bu kadar güzel arkadaşlıklar kurulabilip,sohbetler edilebiliyor..kaydirigubbakcemile5

Bu arada yarışmada tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler..
Tüm 'en'leri de tebrik ediyorum..
Aday gösterilmek bile bana yetti
Herkese teşekkür ederim

Hepinize sağlıklı,huzurlu,mutlu,başarı dolu,sevdiklerinizle geçireceğiniz mükemmel bir yıl dilerim..:Saruboceq:

İyi ki varsınız..

Sevgilera.s.

katılamasam da başta Uzman ve Kuzey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler...
"en" secilen arkadaşları tebrik ediyorum

yeniyil010.gif

HERKESIN YENI YILINI KUTLUYORUM ...HUZURLU MUTLU SAGLIKLI HAYALLERINIZIN GERCEKLESECEGI KOCAMAN BIR YIL OLUR ISALLAH..SEVGIYLE KALIN...KK CI KIZLARRRRRRR

X