''2008 KK Enleri'' Yarışması Aday Listeleri ve Oylamaları:)

ozgurce dun aksam aklima gelmidti bu katogori canim bugun yazacaktim bir baktimki sen yazmissin..bencede "en vefali uyeler " katogorisi cok iyi olur....

Biz bir aileyiz ve canım kk ailemin bütün fertleri benim için EN. Ailemiz

arasında yaptığımız en yarışması artık gelenek haline geldi. Bu yılda bu geleneği

bozmadık. En seçilen birincileri tüm içtenliğimle kutluyorum.

KK ailemizin bence olmazsa olmazları Kazen_Curly. Çünkü onlar olmazsa KK olurmuydu? :))

Ve biz bu yarışmaları yapabilirmiydik? :))

Uzman, Kuzey ve tüm emeği geçen mod arkadaşlarımın ne kadar özveriyle çalıştıklarını biliyor, onlara

çok teşekkür ediyorum.

Aslında ben hep "En kibar, nazik kk üyesi" kategorisinde birinci seçilmeye alışmıştım.

Ama ne yazıkki puan farkıyla bu yıl Nazlıcığıma kaptırdım.:)). Canım benim, o fazlasıyla

hakediyor birinciliği.

Bu yıl kategori zenginiyim.:)) Bir değil birkaç kategoride yer almışım. Türkçeyi

güzel kullananlar arasında aday gösterilmek çok onur verici. Yalnız Anuşkacığım hakediyorken

en olmam, beni hem üzdü hem gururlandırdı. Tüm ailemi seviyor ve teşekkür ediyorum.

İçimizdeki tüm umutlarla hoş geldin 2009. Hepimiz için umudun yılı ol.

Silahlar patlamasın, anneler ağlamasın, çocuklar aç kalmasın. Dünyada sadece

bir kısım insanlar ve bazı ülkelerin değilde tüm insanların aynı oranda mutluluğu,

güveni, umudu hakettiğini unutmayalım .Haksızlıkların, insafsızlıkların, vicdansızlıkların

son bulması için hepimiz elele verelim. Mutluluğu 2009 ve daha sonraki yıllarda hep birlikte paylaşalım.

MUTLU YILLAR...

Yarışmayı kaçırdım yarışmayı kaçırdığım yetmediği gibi birde yorum yazmayı kaçırdım. Normal olarak günü geçince kapanmış konumuz..Ama Elifim kırmadı beni çok teşekkür ediyorum öncelikle Elif ablamıza..

Yarışma konumuzu okudukça ,yazılanları gördükçe içim koptu..Nolur Elifim diyorum bir teşekkür borcum var bir şekilde herkeze ulaşmalıyım derken açıverdi yüreği güzel Elifim..

Evet içim koptu sizlerle olamadım bu yarışmada öncelikle Hakkınızı helal edin Lütfen..Oy kullanmadım yeni yıl mesajımı yazamadım diye kahrediyordum az önce kendimi..Ama şimdi çok mutluyum bu şans verildi:1hug:

Sizler kurduğum yuvamın bir parçası oldunuz.Kardeşlerim,ablalarım,candostlarım..Buraya geldiğim ilk günü hatırlıyorum Elife nasıl yazacağım demiştim çekiniyordum ama alışınca hergün ilk işim KK ya girip "Günaydın"yazmak oldu..

Hepinizin yeri ayrı hepiniz kalbimde çok özel bir yerdesiniz size sizi anlatmama hiç gerek yok..Şuan yazarken yine ellerim titriyor yine gönlüm çoşuyor yine kelimelerim yetmiyor..Olsun önümüzde kocaman 2009 yılı var..Sizlere sevgimi anlatabilecek koca bir 365 günüm işte başladım bile..

Rabbimden diliyorumki Gülen yüzleriniz asla solmasın..Rabbimden diliyorum ki hepiniz gönlündekileri tez zamanda sizlere nasip etsin..:Saruboceq:

Enleri seçmeme gerek olmadığını iyi biliyorum..Zira seçerken hepinizi özelliklerinizi yazacağımıda sizler biliyordunuz..Bu konuda mahcubum hakkınızı helal edin..

Kızlar "Canımsınız"iyiki varsınız"sizlerle birlikte olmak onurdur benim için"
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

2008 Kadınlar Kulübü Enler yarışmasını da ağız tadı ile sonuçlandırdığımıza göre konumuzu kapatıyorum..

2009 KK Enlerinde görüşmek üzere..

Yeni yarışma mı? Yolda,çok yakında yerimseniben
Hepinize sevgiler..

:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…