2008 Kasim Erkek Anneleri Kaç Kişiyiz????

bana da 11 haftalıkken erkek demişti ama kesin gibiydi bana da gösterdi.Ama yine de belli olmaz dimi.

bana da 11 haftalıkken erkek demişti ama kesin gibiydi bana da gösterdi.Ama yine de belli olmaz dimi.

valla bana da gösterdi göstermesine orada başka bişey değildir heralde :) ama tabi kendide söyledi yüze yüz değil dedi bebek büyüdükçe daha çok emin oluruz dedi

kızlar hamile kalmadan önce yurmutlama zamanına dikkat ederekmii hamile kaldınızzzz

kızlar hamile kalmadan önce yurmutlama zamanına dikkat ederekmii hamile kaldınızzzz

Canım ben hissetiim yumurtladığımı ve ona göre denedik.Normalde 2,5 yıldır uğraşmamıza rağmen olmamıştı.Ama sonund hislerim beni yanıltmadı.Doğru zamanı değerlendirmişiz.

Sen de mi bebk istiyorsun.Allah gönlüne göre veriri inşallah.

Bende tam yumurtalama zamanını değerlendirdiğimiz için biraz da ondan erekek hissetmiştim aslında.Ama tabi spermlerin hareketi de önemli.

bizde 1.5 yıl önce planlamaya başlamıştık.bende adet düzensizliği başlamıştı.2 doktora gittim ikiside stresten deyip gönderdi başka bi sorun görünmüyo rahim yumurtalıklar sağlıklı dedi.sonra hala düzelmeyince ve hamile kalamayınca iyi bir para verip iyi bir hastaneye gittim.doktor hemen hormonlarımdan şüpelendi ve haklı çıktı.prolaktinim yüksekmiş..bi sürüde kızdı öteki doktorlara bu kadar basit bi testi niye şimdiye kadar yapmamışlar diye..hormonum o kadar yüksekmişki 100 ve üzeri beyinde tümör oluşturabiliyomuş.benimki 98,5 çıkınca doktor hemen emar istedi.çok şükür bişi çıkmayınca tedavi için ilaç verdi.prolaktini düşürecek vede adetimi düzenleyecek..ilaca vücudun tepkisine göre 1 yıl içinde hanile kalabilirsin dedi.ilk tedavi 4 ay sürdü ve tahlillerimde hormonlarım düşmüştü.çok sevindim.doktora gittik.muayene edeyimmi bi şikayetin varmı dedi.yok dedim.ozaman sonuçların iyi siz çalışmalara başlayın 1 yıl içinde hamile kalırsın inş. dedi.ben doktorla 6 ayda olmazmı diye pazarlık yaparken meğer hamileymişim:) 1 hafta sonra öğrendim.heyecan ve şaşkınlıktan eşim ve ben 1 hafta sevinemedik inanamadık bile..sonra bebeğimi ultrasonda görünce inandım.eşimse gebelik kesesinden bişi anlamadığı için o anca ikili testte detaylı ultrasonda (11+5 iken) görünce inanabildi :)allah heerkese bu duyguyu yaşatsın inş.

ben de planlı bir şekilde hamile kaldım. Yumurtlama zamanlarımı takip ediyordum, ama kesi sonuçlarla değil, kendime göre, adetleim düzenli olduğu için gün hesabı yapıyordum.

Kızlar ekleyin bari beni de erkek annelrine. Birisi erkek hayırlsıyla, bakalım diğeri ne, doktora gore sanki diğeri de erkek...

merhaba kizlarrr
bizimde bi oglusumuzz olcakmis insallahhh. bu yil oglan yili yaww biz cezayirdeyiz. burda kime sorsam oglannn :)

listeye oglusumla benidee ekleyinn :))))

--------------------------------------------------------------------------------

Deryaöykü------------------------erkek
sekreter18282-------------------erkek (ayberk)
Turti---------------------------------erkek
Maytap26-------------------------erkek (mehmet akif)
Limmonn--------------------------erkek
Ecemim2001--------------------erkek
Eczevrim--------------------------erkek
Ebuka ---------------------------- erkek
Tatlımelek------------------------erkek
Gulsarı-----------------------------erkek
balkopugu-------------------------erkek
ddm----------------------------------erkek
beyazmelek------------------------erkek
bublegum---------------------------erkek
derinxby----------------------------erkek
zehravural--------------------------erkek
sakura-------------------------------erkek

Deryaöykü------------------------erkek
sekreter18282-------------------erkek (ayberk)
Turti---------------------------------erkek
Maytap26-------------------------erkek (mehmet akif)
Limmonn--------------------------erkek
Ecemim2001--------------------erkek
Eczevrim--------------------------erkek
Ebuka ---------------------------- erkek
Tatlımelek------------------------erkek
Gulsarı-----------------------------erkek
balkopugu-------------------------erkek
ddm----------------------------------erkek
beyazmelek------------------------erkek
bublegum---------------------------erkek
derinxby----------------------------erkek
zehravural--------------------------erkek
sakura-------------------------------erkek
hatzone-----------------------------erkek

Kızlar bende 18 haftalik hamişim ve yeni öğrendim innşallah benimde bi oluşum olacak. Listeye kendimi ekledim. Hepimize Allah yardım etsin

benımde ogluşum olcak kızlar.adıda yasin olcaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkk

gözünaydın cnm. allah hayırlı bi evlat nasip etsin..sağlıklı..ben 15 haziranda gidicem kontrole.inş. bizimkinin cinsiyetide belli olur.doktor 11+5 :dance: haftalıkken erkek gibi görünüyo demişti ama kesin diil diye ben listeye eklemedim kndimi.kesin belli olunca eklicem inş.

Kızlar benim de oğlumun ismi 3 yıl önceden belli. Ben de ekledim.
sevgiler

yaaaa herkesin belli oldu ama bizim doktor bi türlü söylemiyor
renk bile vermiyor birdahaki sefere dedi bakalım ne olacak
meraktan ölüyoruz walla herkeste sorup duruyor cinsiyeti
hala belli değil mi diye hayırlsı olsunda ama insan bi çıtlatır dimi
erkeğe yada kıza benziyor diye beklemekten başka çaremiz yok
12 haziran gelir mi ki kızlar??????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…