2008 Kasim Erkek Anneleri Kaç Kişiyiz????

çok teşekkürler ,
cevabın ve yönlendirmen için ..
ben isteyi zman zman kullanıyorum ama bilmiyorum çaıkcası rastlarsam okuyorum sizleri,
teşekkür ederim ..

bu dönem çalışabilcek misin ?

doğum iznin başlamadı mı?

5 hafta daha çalışabilir raporu aldım.1 haftası bitti sayılır.
Geriye kalan 4 haftanın da bir haftası zaten bayram tatili.Olmazsa bayram tatilinden sonra hemen ayrılırım.Dayanırsam da bayramdan sonra 1 hafta daha çalışıp ayrılcam.
Sonra dönemi kapatıcam.Artık 2. dönem başlarım göreve bi aksilik olmazsa.
Çok yoruluyorum ama iyi oluyor,zaman daha çabuk geçiyor.Biraz önce bebeklere kavuşsak diye heyecanlanıyorum.Evde de zaman geçmiyor.

kızlaaaaarr.... naparsınız görüşmeyeli nerelere gittiniz... küçük erkekleriniz nasıl.... gamyoncuiremsu

napalım canım.iyiyiz.oğlanları büyütüyozkaydirigubbakcemile3
sen napıyosun nasıl gidiyo?
evet buraya pek yazmıyoruz..
1 aydır beni görmeyen kuzenim geçenlerde bize geldi.yüzün,kolların bacakların hiç kilo almamış sadece göbek almış başını gidiyo maşallah dedi.:nazar:
erkek olduğuda belliymiş.öne doğru gidiyomuş göbüşüm.
yaw bu sabah baktım 84 olmuşum.ben bu 14 kiloyu nereme sakladım bilmem..:1shok:hepsi göbüşümdeyse doğumdan sonra vermesi kolay olur inş.:Saruboceq:

ya azocum bende aynı senin gibiyim yüzüm ayaklarım vs. hiç bi yerdeimde şişlik yok hiç kilo almadı sadece göbek var sanki bi tane balon koymuşum gibi karnıma herkes oglan olacak diyodu ama bizimki kız olmaya karar verdi işte

benim ki de öne doğru herkes erkek mi die soruyor ama benim güzel mi güzel bir kızım olacak inşalah bence göekle alakası yok bunun

merhabalar erkek anneleri:)nasılsınız bakalım.bu başlığı niyeyse yeni gördüm...doğurcaz nerdeyse dimi:)neyse bende 123 kilo almışım ama ayaklarımda şişlik var.yüzüm şişiyor falan.bunlarla teselli ediyorum kendimi:)bebişimde 2000 gr zaten:)o almış kiloyu.ondan böyleyim ben:)amannn boşverin veririz dimiiiiiiiiiiiiiiiii

X