2008 Kasim Erkek Anneleri Kaç Kişiyiz????

a.s.a.s.benim bildigim şu anda üç kişiyiz sen ben bide tatlı melek vardı başka varmı bilmiyorum ama ne güzel ya yakışıklı küçük erkeklerimiz olacak

Deryaöykü------------------------erkek
sekreter18282-------------------erkek (ayberk)
Turti---------------------------------erkek
Maytap26-------------------------erkek
Limmonn--------------------------erkek
Ecemim2001--------------------erkek
Eczevrim--------------------------erkek
Ebuka ---------------------------- erkek
Tatlımelek------------------------erkek
Gulsarı-----------------------------erkek

kızlar sımdılık bukadar erkek bebısler var

merhaba kızlar doktorum 11. haftadan beri erkeğe benziyor diyor yani büyük ihtimalle erkekçünkü bacak arasında bi çıkıntı gördüm dedi:)

--------------------------------------------------------------------------------

Maytap26-------------------------erkek
balkopugu-------------------------erkek
ddm----------------------------------erkek

merhabalar benimde yakışıklı bir oğlum olacak inşallah allah hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

OĞLUŞU OLCAKLAR BULANTILARINIZ VARMI YADA ÇOK SIK OLDUMU BİRDE NELERE AŞERDİNİZ TATLIMI TUZLUMU ACIMI PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİMM a.s.

arkadaşlar benimde ikili testte detaylı ultrasonda sormuştum erkeğe benziyo ama bişi sölemek için erken daha dedi doktor.15 haziranda kesin öğrenirim herhalde

OĞLUŞU OLCAKLAR BULANTILARINIZ VARMI YADA ÇOK SIK OLDUMU BİRDE NELERE AŞERDİNİZ TATLIMI TUZLUMU ACIMI PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİMM a.s.

canım benim bulantılarım yeni yeni geçiyo.6 haftadan sonra bi başladı sorma..öle kötü günler geçirdimki..:bbo:saat başı lavaboya zor yetişiyodum..ne yaptıysam geçmedi..ama hep ekşi şeyler yedim..canım erik,yaşil ekşi elma,başlarda portakal greyfurt çekiyodu..bakalım:uhm:gerçi ekşi yiyenin kızı olur diyolar ama doktorum erkek gibi görünüyo dedi..eli ayağı düzgün olsunda..allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inş.:asigim:

benim bulantım hiç bitmedi hala var ekşi cok yedim bazen limon yiyesim geliyo arada tatlıda istemedm değil ama ekşi cok yiyorum

canım hiç bulantım olmadı öyle hiç bir şeyde aşermedim ama ara ara canım çok tatlı çekti ekşiyi oldum olası sevmem

--------------------------------------------------------------------------------

Maytap26-------------------------erkek (mehmet akif)

kızlar oğluşuma isim koydukta onu paylaşmak istedim.inşallah sağlıkla alırız yavrularımızı kucağımıza

Maytap26-------------------------erkek (mehmet akif)
beyazmelek------------------------erkek
bublegum---------------------------erkek

ben de dün akşamüstü öğrendim, bubulegum2u ve kendimi ekledim listeye. ortalık yakışılıdan geçilmeyecek valla bu ne iş :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…