2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar benım moralım cok bozuk...bızım sosyal hayatımız sıfıra ındı resmen:çok üzgünüm:
eskıden esımle hafta sonları dısarı cıkardık ne bıleyım en azından bır yemek yer bırseyler ıcerdık eglenmeye gıderdık..sahıle gıder kahve ıcerdık yanında sıgara tabı:KK43:
bır suru sey yapardık..
sımdı ıse hıc bırı artık yok zaten yemek yesen zararlımı dıye dusunuyorsun..kahve falan zaten ıcsem bıle ara sıra vıcdan azabı duyuyorum:KK43:
ustune ev tasıdık..15 gundur hergun yok dogalgazcıyı bekle turk telekomu bekle,eletrıkcıyı bekle hepsı gelsın evı pısletsın..arkasından temızle...onlar gelcek dıye sabahtan aksama kadar evde bekle ama en son sana gelsınler...
sonra aksam esım eve gelsın bıraz dısarı cıkalım dedıgımde bugun cok yorgunum yarın cıksak olurmu desın:çok üzgünüm:
o kadar doldumkı artık patlamak uzereyım...bıtkı gıbı yasamaya basladım..
hafta ıcı hava sıcak gunduz cıkılmaz aksam esın cıkmaz..hafta sonu bebek ıcın eksık ne var o alınır pazar gunude dınlenme gunu:çok üzgünüm:
allahım ya çıldırmak üzereyım gercekten...

canım ya üzüldüğün şeye bak bebişlerimiz doğsun kışı da atlatalım Allahın izniyle ilk baharda bebişleri alır eski sosyal hayatımıza üçer kişi olarak devam ederiz ne güzel..
sen çok eve kapandın son zamanlar taşınma işi vs. derken ondan bunları düşünür olmuşsun bence..pazar günleri bir iki saat de olsa çıkın gezin canım..oturun deniz kenarına ohh ne güzel..kahveni de içersin .. bir fincan kahveden birşey olmaz ki millet pöfür pöfür sigaraları götürüyor hamileliklerinde turp gibi de bebekleri doğuyo bi fincan kahve çok masum ben içiyorum canım istediğinde..

kızlar benım moralım cok bozuk...bızım sosyal hayatımız sıfıra ındı resmen:çok üzgünüm:
eskıden esımle hafta sonları dısarı cıkardık ne bıleyım en azından bır yemek yer bırseyler ıcerdık eglenmeye gıderdık..sahıle gıder kahve ıcerdık yanında sıgara tabı:KK43:
bır suru sey yapardık..
sımdı ıse hıc bırı artık yok zaten yemek yesen zararlımı dıye dusunuyorsun..kahve falan zaten ıcsem bıle ara sıra vıcdan azabı duyuyorum:KK43:
ustune ev tasıdık..15 gundur hergun yok dogalgazcıyı bekle turk telekomu bekle,eletrıkcıyı bekle hepsı gelsın evı pısletsın..arkasından temızle...onlar gelcek dıye sabahtan aksama kadar evde bekle ama en son sana gelsınler...
sonra aksam esım eve gelsın bıraz dısarı cıkalım dedıgımde bugun cok yorgunum yarın cıksak olurmu desın:çok üzgünüm:
o kadar doldumkı artık patlamak uzereyım...bıtkı gıbı yasamaya basladım..
hafta ıcı hava sıcak gunduz cıkılmaz aksam esın cıkmaz..hafta sonu bebek ıcın eksık ne var o alınır pazar gunude dınlenme gunu:çok üzgünüm:
allahım ya çıldırmak üzereyım gercekten...
Canım ya kıyamam üzme kendini valla aynen beni anlattın bizimde eşimle sosyal hayatımız sıfır inan cumartesi günü ısrar ettimde aylar sonra ilk defa sinemaya gittik gerçekten benim için çok büyük değişiklik oldu,onun dışında arada çarşıya gider geliriz hepsi bu hiç bişeyle ilgilenmez sağolsun aynen hep yorgunum der kaçar ya pc.başındadır yada koltukta uyuklar zaten birazdan gidip yatıcak,hep monoton hep monoton diyeceğim üzme kendini zaten ev falanda taşımışsınız belki adamcağızda yorgun düşmüştür karşına al konuş bebek doğunca zaten yapamıcaz falan de belki işe yarar

Ben de bebek eşyalarını da taşımak için bez çanta falan almadım onun yerine kocaman deri bir çanta aldım,hem beziydi biberonuydu oyuncağıydı falan alır hem de benim cüzdanımı telefonumu falan...Daha kullanışlı bez cantadan.İki çanta taşımaktan iyidir.

bu kocaman çantalardan kullanıcaz da onların içinde fazla gözü de olmuyor.. çantanın içinin çarşamba pazarına dönmesinden korkuyorum :))

evet haklısınız kızlar ama mılletten duyuyorum en cok hamıleyken gezdım dıyenler hamıleyken hıc bırsey yapmadım en cok o zaman tatıl yaptım dıyenler:KK43:
dıyorum bende anormallık var herhalde..
dedıgınız gıbı ev tasımak benı resmen yıktı esım calıstıgı ıcın bu halımle herseyle tek basıma ben ugrastım..
mıllet 8.ayında huzurlu yatarak gecırır ben amele gıbı kosturarak gecırıyorum:KK43:

Canım ya kıyamam üzme kendini valla aynen beni anlattın bizimde eşimle sosyal hayatımız sıfır inan cumartesi günü ısrar ettimde aylar sonra ilk defa sinemaya gittik gerçekten benim için çok büyük değişiklik oldu,onun dışında arada çarşıya gider geliriz hepsi bu hiç bişeyle ilgilenmez sağolsun aynen hep yorgunum der kaçar ya pc.başındadır yada koltukta uyuklar zaten birazdan gidip yatıcak,hep monoton hep monoton diyeceğim üzme kendini zaten ev falanda taşımışsınız belki adamcağızda yorgun düşmüştür karşına al konuş bebek doğunca zaten yapamıcaz falan de belki işe yarar

ah gülşahcım ben su erkeklerı anlamıyorum zaten bız bu halımızle herseyı hala dor dortluk yapmaya calısıyoruz ama onlar en ufak bırseyde ben yorgunum dıyorlar sankı tarlada capa çapalıyorlar..ben ondan daha cok yoruluyorum ama hıc soylenmıyorum.arkadasının esı hamıle benden 20 gun onde kız ekmek almaya bıle gıtmıyormus bırak yemek yapmayı aksam gelırken getır dıyormus:uhm:
ben hala hergun yemek yapcam utu yapcam dıye kendımı paralıyorum:çok üzgünüm:

duygu sen öyle diyenlere ne bakıyorsun hamileyken hiç iş yapmamışlarmış biz de kendi işimizi kendimiz yapıyoruz kimse de yardım etmiyo temizlik ütü yemekk vs. her işi kendim yapıyorum valla geçen temizliğe birini aldım kendim yapmaktan daha fazla yoruldum peşinde dolaşmaktan..hiç bi iş yapmayanların evlerinde hizmetçileri mi varmış acaba valla benim yok :))

iyi geceler betül..tatlı rüyalar.. :)

ah gülşahcım ben su erkeklerı anlamıyorum zaten bız bu halımızle herseyı hala dor dortluk yapmaya calısıyoruz ama onlar en ufak bırseyde ben yorgunum dıyorlar sankı tarlada capa çapalıyorlar..ben ondan daha cok yoruluyorum ama hıc soylenmıyorum.arkadasının esı hamıle benden 20 gun onde kız ekmek almaya bıle gıtmıyormus bırak yemek yapmayı aksam gelırken getır dıyormus:uhm:

ekmek almaya bile gitmiyo yemek de yapmıyoo..ohh iyi naza çekmiş kendini o kız bizde kafa yok desenize herşeyi yapıyoruz saf gibi tatlicadiarzu boşver canım hareket de lazım bize hasta değiliz ki Allaha şükür hamileyiz yani..ben memnunum halimden işleri de yapmasam 100 kilo olurdum herhalde :roflol:

duygu sen öyle diyenlere ne bakıyorsun hamileyken hiç iş yapmamışlarmış biz de kendi işimizi kendimiz yapıyoruz kimse de yardım etmiyo temizlik ütü yemekk vs. her işi kendim yapıyorum valla geçen temizliğe birini aldım kendim yapmaktan daha fazla yoruldum peşinde dolaşmaktan..hiç bi iş yapmayanların evlerinde hizmetçileri mi varmış acaba valla benim yok :))

iyi geceler betül..tatlı rüyalar.. :)

evet canım bende oyle hala hergun yemegımı yapıyorum utumu temızlıge bende bırkac kere yardımcı aldım ama aynı senın gıbı memnun kalmadım...bende anlamıyorum...yukarda komsum var ben en cok hamıleyken tatıl yaptım dıyor:uhm:
bende hafta sonları denıze bır kac kere gıtmek dısında hıc yapmadım:çok üzgünüm:

evet canım bende oyle hala hergun yemegımı yapıyorum utumu temızlıge bende bırkac kere yardımcı aldım ama aynı senın gıbı memnun kalmadım...bende anlamıyorum...yukarda komsum var ben en cok hamıleyken tatıl yaptım dıyor:uhm:
bende hafta sonları denıze bır kac kere gıtmek dısında hıc yapmadım:çok üzgünüm:

tatile biz de gidemedik canım tam uygun zaman temmuz başı diyordum onda da eşimin yurt dışına gitme işi çıktı..döndü bu sefer de işleri çok yoğun.. istanbula hapsolduk yani..ağustosta da artık biryerlere gitmem ben o halimle ..
napalım biz de seneye gider tatilimizi bebeklerimizle yaparız Allah izin verirse..
eşlere de hak vermek lazım onlar da bizim için çalışıp yoruluyorlar :eek: koltuğa yığılıp kalma aynen bizimkinde de oluyo tatlicadiarzu ahh erkekler tatlicadiarzu

Derki benimki ben yapayım der ama elini bi işe sürmez onu beklesem evi ne götürür anla işte o yüzden ben artık ondan bişey beklemiyorum bişeye şikayet etsem susturur o yüzden uğraşmıyorum bile ne hali varsa görsün çok seviyorum ama sevgi ayrı onun bu zamanımda destek olması ayrı erkekler çok duygusuz bizi anlayamazlar sende sabret duygu bebeklerimiz doğsun hayırlısıyla sonra zaten onlarla uğraşamayız bile

ahhh ahhh mıllet ne guzel kaprısını yapıyor
ay oram agrıyor buram agrıyor sancım var deyıp kocasına butun gece masaj yaptırıyormus kız,
adam ısten gelıyormus yemek hazırlıyormus kız butun gun ense
bılmıyorum ama bence oylelerı yaranıyor..
sankı ben hala afedersınız kuloduna kadar utuluyorumda bana plaket veren yada takdır eden varmı??

ahhh ahhh mıllet ne guzel kaprısını yapıyor
ay oram agrıyor buram agrıyor sancım var deyıp kocasına butun gece masaj yaptırıyormus kız,
adam ısten gelıyormus yemek hazırlıyormus kız butun gun ense
bılmıyorum ama bence oylelerı yaranıyor..
sankı ben hala afedersınız kuloduna kadar utuluyorumda bana plaket veren yada takdır eden varmı??

ahh canım ahh dünyanın kanunu buu sadece evliliklerde değil her zaman kötüler makbul oluyo..ne kadar kabasın düşüncesizsin karşılığında o kadar iyilik görüyorsun .. anlayamıyorum ..hayat işte..tatlicadiarzu

Duygucum inan anlıyorum seni dedim ya benzer şeyleri bende yaşıyorum ütü,yemek,bulaşık zaten hep bende ben hamileliğim boyunca bi kere aldım temizlikçi ondad pişman oldum zaten valla dua ediyorum Allah ım bişey olmasın banada şu işlerin üstesinden gelebileyim diye bazen çok zoruma gitsede bütün gün ayaktayım doğru düzgün uzanıp yattığımı bilmem,üzme bazı kadınlar bu açıdan şanssız bizde o gruptanız sanırım inşallah bebek doğduğu zaman biraz yardımcı olur hiç sanmıyorum ama umut işte benimkisi

ahh canım ahh dünyanın kanunu buu sadece evliliklerde değil her zaman kötüler makbul oluyo..ne kadar kabasın düşüncesizsin karşılığında o kadar iyilik görüyorsun .. anlayamıyorum ..hayat işte..tatlicadiarzu

evet canım aynen oyle...
ne kadar ezersen o kadar kıymetlısın
benım kayınvalıdem bıle bana bırgun dedıkı kızım bu kadar kendını paralıyorsun hata yapıyorsun
ev ısı nankor sal gıtsın dedı ne utuluyon atlet kılot takdır edılcenmı zannedıyorsun dedı
kadın gercekten dogru soylemıs...bu kadar tez canlı olma..
olursa olur olmazsa olmaz de gec dedı..
ama nerdeee

Gerçektende öyle bu hayatta görmedim iyi olupta kabul gören bi insan insanların çoğu özelliklede erkekler kötülükten hoşlanıyolar,ben ne zaman alttan almaya kalksam eşim tepeme çıkar,ama ne zamanki dişimi göstersem siner kalır o zaman benim istediğim olur napiyim bende insanım hep öyle olamıyorum üzülüyorum ama bakıyorumki ipin ucu kaçıyo ozaman mecburen bende ona göre tavır alıyorum

X