2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

bende yarın gidiyorum doktora sabah 10da ilk önce nstye giricem sonra yine alttan muayene edip açılmaya bakıcakmış inşallah hayırlı haberlerle geliriz hepimiz kontrollerimizden

Kızlar sizde ishal işi varmı bende sanki giderek artmaya başladı:KK43:(

sorma canım neredeyse 10 günü geçti kurtulamadım :1no2: hatta bazı günler -afedersin-
su gibi.. zor yetişiyorum wc ye...
cidden doğumun yaklaştığını mı gösteriyor ya ne ilgisi varmış acaba -tatlicadiarzu-

ayy kızlar arkadaşlar akrabalar falan hala doğum yapmadın mı diye soruyalar mı size de .. ayy doğurunca haber veririz herhalde ne meraklı şu insanlar yaa boğasım geliyo valla laelaelaelaelae
iyice strese sokuyolar insanı...sanki bebişler bir yıldır orada..günü gelince çıkacaklar elbet size nooluyo di mi ama kötükedihüso

sorma canım neredeyse 10 günü geçti kurtulamadım :1no2: hatta bazı günler -afedersin-
su gibi.. zor yetişiyorum wc ye...
cidden doğumun yaklaştığını mı gösteriyor ya ne ilgisi varmış acaba -tatlicadiarzu-

ayy kızlar arkadaşlar akrabalar falan hala doğum yapmadın mı diye soruyalar mı size de .. ayy doğurunca haber veririz herhalde ne meraklı şu insanlar yaa boğasım geliyo valla laelaelaelaelae
iyice strese sokuyolar insanı...sanki bebişler bir yıldır orada..günü gelince çıkacaklar elbet size nooluyo di mi ama kötükedihüso

Mervecim ben akrabadan önce siteyi boğucam sinir oldum bi türlü girmiyo ya bıktım bunun yaşanmasından:eek:klava:Valla canım ben öyle biliyorum doğum çok yaklaşınca bazı kadınlar ishal olurmuş demek sendede durum aynı o zaman normala.s
Ben uzakta olduğum için akrabalarla falan görüşmüyorum şükürki memelekette olsam banada aynısdını yaparlardı kesin,bana o işi bizim gelin yaptı sen daha doğurmadınmı diye telefon açıyo dediğin gibi sanki on sene oldumda hamile olalı elbet günü gelince çıkacak ne salak sorular böyle insanalara bende illet oluyorum bide bayramda gelicek hiçte sevmiyorum sırf abimin hatrı için işte:nazar:Takma kafana sen boşver zaten stresliyiz bebişini düşün kimseyi tınlama:1hug:

Mervecim ben akrabadan önce siteyi boğucam sinir oldum bi türlü girmiyo ya bıktım bunun yaşanmasından:eek:klava:Valla canım ben öyle biliyorum doğum çok yaklaşınca bazı kadınlar ishal olurmuş demek sendede durum aynı o zaman normala.s
Ben uzakta olduğum için akrabalarla falan görüşmüyorum şükürki memelekette olsam banada aynısdını yaparlardı kesin,bana o işi bizim gelin yaptı sen daha doğurmadınmı diye telefon açıyo dediğin gibi sanki on sene oldumda hamile olalı elbet günü gelince çıkacak ne salak sorular böyle insanalara bende illet oluyorum bide bayramda gelicek hiçte sevmiyorum sırf abimin hatrı için işte:nazar:Takma kafana sen boşver zaten stresliyiz bebişini düşün kimseyi tınlama:1hug:

sorma canım ..derdi onlara düştü sanki..hadi ne zaman bekliyorsunuz kaç günü var falan deseler kibarca neyse...yok daha doğurmadın mı diyecekler illa ki kötükedihüso kaba insanlar noolucak kötükedihüso
evet bu site devamlı böyle..ya açılmıyo açılsa bir sayfaya girene kadar dakikalar geçiyo..yoğunluktan sanırım..sabah erken saatlerde böyle olmuyo mesela...
neyse ki iletişim kurabiliyoruz iki arada bi derede de olsa kaydirigubbakcemile3
ben de yavaş yavaş hazırlanayım..
şimdi iftar trafiğinde yollara düşücez..istanbul un en çekilmez yanı :kızgın:
evden çıkana kadar yine bakarım size arada.. öptüm canım ...

:CüvCüv::ecrin_bebek::ecrin_bebek:selam hamiş arkadaşlar sabah dr.gittim acil doğum başlangıcı yok ama olabilir dedi..........
veeeeeeeeeeeeeeee çarşamba sabah doğum için gel dedi................

inş sağsalim kuzucuklarıma kavuşurum:sm_cool:çok heyecanlıyım

sorma canım ..derdi onlara düştü sanki..hadi ne zaman bekliyorsunuz kaç günü var falan deseler kibarca neyse...yok daha doğurmadın mı diyecekler illa ki kötükedihüso kaba insanlar noolucak kötükedihüso
evet bu site devamlı böyle..ya açılmıyo açılsa bir sayfaya girene kadar dakikalar geçiyo..yoğunluktan sanırım..sabah erken saatlerde böyle olmuyo mesela...
neyse ki iletişim kurabiliyoruz iki arada bi derede de olsa kaydirigubbakcemile3
ben de yavaş yavaş hazırlanayım..
şimdi iftar trafiğinde yollara düşücez..istanbul un en çekilmez yanı :kızgın:
evden çıkana kadar yine bakarım size arada.. öptüm canım ...

Canım benim ya hakkaten istanbulun trafiğide hiç çekilmiyo hele burdan oraya gittiğimde alışmadığımdan çok kötü oluyo saatlerce Allah kolaylık versin canım,bebişini görmeye gidecektiniz değilmi inşallah güzel haberlerle dönersin senin sancını bekler umarım ufaklık,çok öptüm görüşürüzkaydirigubbakcemile5

:CüvCüv::ecrin_bebek::ecrin_bebek:selam hamiş arkadaşlar sabah dr.gittim acil doğum başlangıcı yok ama olabilir dedi..........
veeeeeeeeeeeeeeee çarşamba sabah doğum için gel dedi................

inş sağsalim kuzucuklarıma kavuşurum:sm_cool:çok heyecanlıyım

Canım hayırlı olsun hadi bakalım inşallah sağ salim kavuşursun yavrularına tabi bizlerde inşallah,hiç bişey kalmamış kavuşmanıza şimdiden hayırlı olsun umarım güzel haberlerle dönersin sonrada yazarsın bizlerehihoyyyt

kızlar karnım ve midem aynı anda kötü olduu yaa...
off ne yapsam ıyı gelırr oğlumda hareketlendı baya.. renie ıctım henuz bırsey yapmadı..

kızlar karnım ve midem aynı anda kötü olduu yaa...
off ne yapsam ıyı gelırr oğlumda hareketlendı baya.. renie ıctım henuz bırsey yapmadı..

Benim mide dün gece berbattı betül sürekli yanıyodu uyku arasında kaç kere kalktım hiçbişeyde kar etmedi valla ne bileyim canım bana hiçbişey fayda etmiyo,keşke bilsem:1no2:

selam arkadaşlarrr.sonunda gelebildim uzun süredir gelemedim.ramazan dolayısıyle..:CüvCüv:

dr a gittim oğlum 3.5kg olmuş..çok şükür.
rahim olgunlaşmamış,bu da normal doğum şansını azaltıyomuş.
çarşambaya kadar doğuruyorum diye aramazsam sezeryan içi,n gün konuşcaz.

henüz geçmişi okumadım var mı bebişine kavuşan..bi bakiim:teytey:

Bu arada arkadaslar sıralamayı bılmıyorum ama doğum yapmayanlar kımler yazmaya kalkarsak benım aklımda olanları yazayım bılelım..
Eksikler varsa kusuruma bakmayın ekleyın olur mu..

Betül (ben), Gülşah (dream81), Emel (Mavili), Merve (minikanniş), Seren, Sadiye (anessa), Arzu (arzuercan), Dilek (mdm64), Hanife (sardunya_86), Naz..... ??

sezeryan tarıhı alınanları, yanı yarın obur gun sezeryana gıreceklerı yazmadım arkadaslar..
Normal dogumu bekleyen ve gunu bellı olmayanları yazdım yanlıs anlasılma olmasın.. Eksık varsa ekleyın lutfen..

canım bılıyorsun bende normal istıyorum hayırlısıyla tabıkıde,
demın kontrolden geldım bebeğim dogum pozısyonunu almıs her an geledebılırmıs bayramdada gelebılırmıs ay bende artıkın dogurmak ıstıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ıkı haftasonra catı muayenem olacak ozaman net bellı olur dedı tabı dogurmazsam:CüvCüv:

ama bende ozledım egemiii ultrasonda oda sıkıntılı gıbıydı yuzunu ekşitiyordu sankı anama kavusmak istiyorum der gibilaelaelaelaelae
ayyy valla ben dogurmak istiyorum artııııııkkk
gel bebeğim geeeeell anacının kollarına geeell mis kokuluum benüümmm
betül kıs cabuk dogurmak için ne yapabılırıs sence:roflol::lepi:

mıdem bıraz rahatladı cok sukur..
sabahtan berı evı toparlamak dolapları duzeltmekle ugrasıyoruz annemle..
ınsan ıse bır gırısınce sonu gelmıyor malesef.. ama en azından aradan cıkmıs oluyor..
bır daha kolay kolay vakıt bulabılcegımı sanmıyorum bır sure..

canım bılıyorsun bende normal istıyorum hayırlısıyla tabıkıde,
demın kontrolden geldım bebeğim dogum pozısyonunu almıs her an geledebılırmıs bayramdada gelebılırmıs ay bende artıkın dogurmak ıstıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ıkı haftasonra catı muayenem olacak ozaman net bellı olur dedı tabı dogurmazsam:CüvCüv:

ama bende ozledım egemiii ultrasonda oda sıkıntılı gıbıydı yuzunu ekşitiyordu sankı anama kavusmak istiyorum der gibilaelaelaelaelae
ayyy valla ben dogurmak istiyorum artııııııkkk
gel bebeğim geeeeell anacının kollarına geeell mis kokuluum benüümmm
betül kıs cabuk dogurmak için ne yapabılırıs sence:roflol::lepi:

valla anacım dusunmuyor degılım desem.. :bbo:
ne yapsam cabuk doğururum acaba dıyorum.. apartmanın merdıvenlerını mı ınıp cıksam hergun ?..
işe yarar mı acep yada bol bol yurusek... benneyaptımki

valla anacım dusunmuyor degılım desem.. :bbo:
ne yapsam cabuk doğururum acaba dıyorum.. apartmanın merdıvenlerını mı ınıp cıksam hergun ?..
işe yarar mı acep yada bol bol yurusek... benneyaptımki

kaydirigubbakcemile3 valla doktoruma bugun soledım artıkın dogurayım dedım cabuk dogurmak ıstıyorsan bokaydirigubbakcemile3l bol yuru dedı
bende yarından ıtıbaren kendımı sokaklara atacam herhaldekaydirigubbakcemile2
herkez doguruyo yaaa ay bi biz kaldık bak gor sen bıle benden once doguracan eylulun son annesı ben olacam kesın :enbuyukkk:

ben de normal doğumu bekleyenlerdenimmmm huuuu! hihoyyyt

betüll ben de saçımı ne renge boyatacağımı düşünüp duruyorum yaa bakımsızlık canımıza tak ddi ya ondan sanırım bir de uzuuuuuuun zamandır ilk defa saçım kendi rengine döndü.yalnız tereddütüm iki uç noktada olmamda sarı-siyah.:sm_confused: yani sarı da güzel olur kendi rengi üstüne beyaz tenliyim güzel de oluyo ama koyu renk de daha çekici oluyo.:uhm:

kızlar bu arada çok canım sıkkın kayınvalidemle görüştük.haftaya gelicez dedi.
ben de o zamana çoktan doğum yapmış olurum diyince.olsun,biz de sevmeye geliriz demez mi!:1shok: şok oldum.ilk kez babanne olacak bu kadın yaaa deli oldum eşimde üzüldü bozuk attı ama bilemiyorum.. hep artık şaşırmıcam diyorum ama eninde sonunda beni hayrete düşürmeyi başarıyolarkötükedihüso

kaydirigubbakcemile3 valla doktoruma bugun soledım artıkın dogurayım dedım cabuk dogurmak ıstıyorsan bokaydirigubbakcemile3l bol yuru dedı
bende yarından ıtıbaren kendımı sokaklara atacam herhaldekaydirigubbakcemile2
herkez doguruyo yaaa ay bi biz kaldık bak gor sen bıle benden once doguracan eylulun son annesı ben olacam kesın :enbuyukkk:

evet bak yurumek ıse yararmıs demekkı :jeyyar:
kız sen bıle dıyorsun da benım safak 5, senın 14 bı zahmet senıde beklersem kafayı yıcem hee.. kafamçokkarıştı
bu kadarı bana zor geldı.. :nazar:

Son düzenleme:
yineleme;
Bu arada arkadaslar sıralamayı bılmıyorum ama doğum yapmayanlar kımler yazmaya kalkarsak benım aklımda olanları yazayım bılelım..
Eksikler varsa kusuruma bakmayın ekleyın olur mu..

Betül (ben), Gülşah (dream81), Emel (Mavili), Merve (minikanniş), Seren, Alin, Sadiye (anessa), Arzu (arzuercan), Dilek (mdm64), Hanife (sardunya_86), Naz..... ??

sezeryan tarıhı alınanları, yanı yarın obur gun sezeryana gıreceklerı yazmadım arkadaslar..
Normal dogumu bekleyen ve gunu bellı olmayanları yazdım yanlıs anlasılma olmasın.. Eksık varsa ekleyın lutfen..

X