2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar bu arada izmirgüzeli, yani ümran arkadasımızla benım sat ım aynıydı..
acaba o ne yaptı coktandır gorusemıyoruz ısten ayrıldıgından berı.. doğum yapmışta olabılır..
Allah yardımcısı olsun ınsallah..

ümran profiline msn adresini bıraktığını, isteyenlerin oradan ulaşabileceğini söylemişti betül..
iyi ki hatırlattın :) haber alabiliriz belki...

kaydirigubbakcemile3
canım böyle git ne olacak kı terden... vantılatör varsa kuaförde sıkıntı cekmezsın..
artık onun gecmesını bekleyecek zamanın kalmadı yanılmıyorsam.. :teselli:

zaman kalmadı betülcüm kalmadı da benim alt taraf çamaşırım değince bile ağrıyor nasıl ağda yaptırcam kiii çok acır valla hem ağda acısı hem pişik acısı dayanamam valla kara kara düşünüyom şimdikk

Son düzenleme:
bende karışacak bi kayınvalide bile yokkk:KK43:(((( ben hiç tanımadım benden önce rahmetli olmuş her işimizi eşimle beraber yaptık alışverişlerini yatağını beşiğini ihtiyaçlarını beraber aldık hep pikocuya kundak sipariş ettik onunla bile eşim ilgilendi hastane çantasını hazırladık herşeyin yerini biliyo içim rahat kontrollere hep beraber gittik tüm soruları benden önce doktoruma o sordu zaten kadın her seferinde sizin gibi bi çift görmedim diyo şimdi en büyük isteği doğumuma da girmek ama benim hastane kimseyi kabul etmiyo girse süper olurdu yaa o yanımdayken çok daha rahat oluyorum ve özgüvenim artıyo ama napalım hayırlısıyla doğsunlarda

eşin çok yardımcıymış şanslısın bu konuda..bizler de anneler olmasa mecbur eşlerle yapacaktık her işi ama benim eşim pek anlamaz bu konulardan hep bana bırakır kaydirigubbakcemile3 ben mağaza mağaza gezerim karar veririm, o alıp taşımaya yardımcı olur kaydirigubbakcemile3 ehh buna da şükür :jeyyar:

doğuma girmeye istekli mi eşin? ayy ben istemem ya, o an ağrı sancı içindeyken eşim şahit olsun..ne bileyim..zaten eşim de heyecanlanır panik olur girmek istemez galiba..
bravo size.. cesaretinizden dolayı canım kaydirigubbakcemile2

ben geçen kış bi ameliyat geçirmiştim hep yanımdaydı bir ay ayağıma basamadım 15gün hastaneye pansumana gittik 3.katta oturuyoruz hep kucağında indirdi çıkardı pansumana giderken hep destekçin oldu yemeğimi yedirdi çocuk gibi baktı valla bana o yüzden isterdim yanımda olmasını onun desteğine çok alışkınım. benim eşimde aksine ben bişey lazım şu veya bu dediğimde ben alır getirirm diyo afedersiniz nerdeyse 1,5yıldır evliyiz donumu bile alıyo desem yalan değil çok meraklı böyle şeylere zevklide o yüzden çok hoşuma gidiyo hiç mağaza mağaza gezmem o benim yerime gezip hallediyo sağolsun ben nasıl istediğimi tarif ediyorum o da getireiyo beyenmezsem değiştiriyo

kızlar merhabalar;
şuanda doktora gidiyorum çatı muayenesi olacam ve neye karar vereceğimizi konuşacağız ne olur dualarınız benimle olsun belkide bende yarın öbür gün bebişimi kucağıma alırım....
rabbim bu yolda kimseyi oyalamasın, herkesi kavuştursun yavrusuna inşallah.....

[QUOTE="NAZ";3870713]kızlar merhabalar;
şuanda doktora gidiyorum çatı muayenesi olacam ve neye karar vereceğimizi konuşacağız ne olur dualarınız benimle olsun belkide bende yarın öbür gün bebişimi kucağıma alırım....
[/QUOTE]

allah yardımcın olsun
senin için ne hayırlısıysa o olsun

canım umranın msn ı bende zaten var ama ınternetı olmadıgı ıcın ısten ayrıldıgından berı nete gıremiyor..

Naz inşAllah gönlünden geçen neyse o olsun..kontorlün de acısız olsun..akşama ben de muayene olacağım.....inşAllah kolayca atlatırız şu günleri de.. hiçbirimiz fazlaca beklemeden sağlıkla kavuşalım inşAllah..

hımm betül onun dışında bi bilgim yok..öyle yazmıştı en son..msn i açıktır sanıyordum ben de...
doğum yapınca gelir yazar belki bize..

ben geçen kış bi ameliyat geçirmiştim hep yanımdaydı bir ay ayağıma basamadım 15gün hastaneye pansumana gittik 3.katta oturuyoruz hep kucağında indirdi çıkardı pansumana giderken hep destekçin oldu yemeğimi yedirdi çocuk gibi baktı valla bana o yüzden isterdim yanımda olmasını onun desteğine çok alışkınım. benim eşimde aksine ben bişey lazım şu veya bu dediğimde ben alır getirirm diyo afedersiniz nerdeyse 1,5yıldır evliyiz donumu bile alıyo desem yalan değil çok meraklı böyle şeylere zevklide o yüzden çok hoşuma gidiyo hiç mağaza mağaza gezmem o benim yerime gezip hallediyo sağolsun ben nasıl istediğimi tarif ediyorum o da getireiyo beyenmezsem değiştiriyo

maşaAllah canım :nazar: :nazar:Allah bozmasın ..
bizde de tam tersi.. eşimin herşeyini ben beğenirim bazen o görmeden alırım kıyafet vs..o da beğenerek giyer..benim de böylesi hoşuma gider..her erkek farklı demek ki.. ben de erkekleri hep böyle sanırdım kaydirigubbakcemile3
Allah kimseyi düzeninden eşinden ayırmasın, mutluluğunu bozmasın inşAllah :Saruboceq:

amin canım başlarda bende çok yadırgamıştım ama şimdi o kadar alıştım ki kolayıma geldi hiç uğraşmıyorum sağolsun alıp getiriyo bende allah razı olsun diyorum kendiside tekstil işinde olduğu için hem işten anlıyo hemde çevresi çok geniş ve hep ihracat işi yapıyolar bu yüzden ürünleride çok kaliteli oluyo buda benim işime geliyo tabiki allah bozmasın dediğin gibi

Benimkinin tam tersiymiş:jeyyar:

amin canım başlarda bende çok yadırgamıştım ama şimdi o kadar alıştım ki kolayıma geldi hiç uğraşmıyorum sağolsun alıp getiriyo bende allah razı olsun diyorum kendiside tekstil işinde olduğu için hem işten anlıyo hemde çevresi çok geniş ve hep ihracat işi yapıyolar bu yüzden ürünleride çok kaliteli oluyo buda benim işime geliyo tabiki allah bozmasın dediğin gibi

mesleği tekstil olunca tabii o zaman çok normalmiş canım sengözlerimebaksanab senin için daha güzel kaliteli şeyler getiriyodur...
bizimki yazılımcı .. akşama kadar bilgisayara baka baka evin yolunu iyi buluyo valla kaydirigubbakcemile3 kafa işle çok fazla mirmirmirmir meşgul olduğu için böyle ufak şeyleri hanımlara bırakıyo çoğu erkek..mesela babam da eğitimciydi o da hep bize bırakırdı alışveriş işlerini :1no2:
şanslısın kıymetini bil canım :CüvCüv:

ayy bebişlere de bi kavuşabilsek hayırlısıyla..doğum yapan arkadaşlar süt gaz problemlerini anlatıyolar..biz e görecek miyiz o günleri yaa sanki çoook uzakmış gibi geliyo hala bana nedense kaydirigubbakcemile2 :eek:

bizimkide bilgisayardan hiç anlamaz allahtan anlamıyo kalkmazdı başından gerçi sevmiyoda bana bile kızıyo bazen kalk artık şu bilgisayarın başından diyo tv bile pek izlemeyiz evde kapatır konuşalım sohbet edelim der tamam konuşalımda hergün hergün ne konuşucam arada tv pc de gerekli yani

Kızlar sizde ishal işi varmı bende sanki giderek artmaya başladı:KK43:(

yok bee anacım biraz olsa rahatlardım belki aksine tersi var kabızlık bide gaz sancısı aslında benim bağırsaklarım herzaman güzel çalışırdı ama 10 gündür çok zor çıkıyorum hep şişim hele gaz birikince dayanılıcak gibi olmuyo valla :çok üzgünüm:zorlamakta istemiyorum ıkınıp erken doğuma falan sebebiyet vermiyim diye çok zorlanıyorum valla napıcam bilmiyorum:uhm:

Ya siteye noldu yine giremiyorum bi türlü,canım bendede hep kabızlık olurdu çıkmazdım ama bi süredir ishal gibiyim,hani doğum yaklaşınca olurmuş ya bende sizlerdede oluyomu diye merak ettim,umarım yaklaşmıştır artık hiç olmazsa tam vaktinde gelsin ona bile razıyım:))

[QUOTE="NAZ";3870713]kızlar merhabalar;
[/QUOTE]

canım ınsallah guzel haberlerle gelırsın.. kendını hıc sıkma acımayacak merak etme..

X