2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ben de normal doğumu bekleyenlerdenimmmm huuuu! hihoyyyt

betüll ben de saçımı ne renge boyatacağımı düşünüp duruyorum yaa bakımsızlık canımıza tak ddi ya ondan sanırım bir de uzuuuuuuun zamandır ilk defa saçım kendi rengine döndü.yalnız tereddütüm iki uç noktada olmamda sarı-siyah.:sm_confused: yani sarı da güzel olur kendi rengi üstüne beyaz tenliyim güzel de oluyo ama koyu renk de daha çekici oluyo.:uhm:

kızlar bu arada çok canım sıkkın kayınvalidemle görüştük.haftaya gelicez dedi.
ben de o zamana çoktan doğum yapmış olurum diyince.olsun,biz de sevmeye geliriz demez mi!:1shok: şok oldum.ilk kez babanne olacak bu kadın yaaa deli oldum eşimde üzüldü bozuk attı ama bilemiyorum.. hep artık şaşırmıcam diyorum ama eninde sonunda beni hayrete düşürmeyi başarıyolarkötükedihüso

canım bende uzun bır donme dolanma ısınden sonra kendı rengıme dondum..
ama aklıma sıyah var.. daha onceden yapmıstım sıyah beyaz tenlıyım cok hos olmustu.. kaydirigubbakcemile2
ama alttan kumral cıktıkta dıp boyayla ugrasamam dıye oyle uzatıp atmıstım..
sonra cok sarı sevdasına dustum bı ton para zıyan oldu ama anladım sarı ı ıh guzel olmuyor.. :1no2:
sıyah gercekten cok daha cekıcı oluyor.. :eek: yenıden dusunmuyor degılım zaten bu ara sıyah aklımda.. :ecrin_bebek:

betul sarı halını bilmiyorum ama ben ce de sana siyah...yüz hatlarını daha güzel gösterirmiş...
kızlar doğum hikayelerini nereden okuyoduk yawww bulamadımm :uhm:

yineleme;

Betül (ben), Gülşah (dream81), Emel (Mavili), Merve (minikanniş), Seren, Alin, Sadiye (anessa), Arzu (arzuercan), Dilek (mdm64), Hanife (sardunya_86), Naz..... ??

.. Eksık varsa ekleyın lutfen..

Betül (ben), Gülşah (dream81), Emel (Mavili), Merve (minikanniş), Seren, Alin, Sadiye (anessa), Arzu (arzuercan), Dilek (mdm64), Hanife (sardunya_86),Elif(Mehtapelif), Naz..... ??

ben kendimi ekledimyerimseniben

yineleme;

Bu arada arkadaslar sıralamayı bılmıyorum ama doğum yapmayanlar kımler yazmaya kalkarsak benım aklımda olanları yazayım bılelım..

Betül (ben), Gülşah (dream81), Emel (Mavili), Merve (minikanniş), Seren, Alin, Sadiye (anessa),
Elif (Mehtapelif), Arzu (arzuercan), Dilek (mdm64), Hanife (sardunya_86), Naz..... ??

sezeryan tarıhı alınanları, yanı yarın obur gun sezeryana gıreceklerı yazmadım arkadaslar..
Normal dogumu bekleyen ve gunu bellı olmayanları yazdım yanlıs anlasılma olmasın.. Eksık varsa ekleyın lutfen..

kizlar umarim herkes iyidir..ben bu ara pek cekilmez bir kadin oldum..herkesin her soyledigine agliyorum ..aglayinca annemde esimde uzuluyor ama durduramiyorum kendimi ..deli gibi oldum ..umarim gecicidir ..allah yanimdakilere sabir versin..cok tuhaf ruyalar goruyorum ,allah korusun bebegimi cok kotu goruyorum ,yaratik gibi ..anlayacaginiz kafayi siyirdim biraz ..umarim kalici degildir ....allahim yardim etsin ..

bu arada benim ilk dogumumda esim yanimdaydi .iyiki yanimdaydi ..ben dogumu cok hafife almistim diyor ,iyiki girdim diyor ...o gunden sonra ustume cok duserdi ,dogumdan sonra daha da ilgili oldu ..kismetse bunada girmek istiyor..aslinda o hastanelerde rahatsizlanirdi ama cocugun gobek bagini bile o kesti ,cok sasirtti beni ..bu arada insan illaki bir destek ariyor o anda bana da iyi gelmisti ..
hepinizi optum ,hayirli haberli hafta olsun insallah

Betulcum onemli degil canim ,su an hepimizin dusunceler karisik ben ekledim kendimi yerimseniben

Son düzenleme:
Kızlar aslanlar gıbı 12 kısıyız yaaa amma telas etmısız bızde paşa paşa beklıyoruz o kadar da az değiliz yaniii.... :sm_cool:
kaydirigubbakcemile2 :roflol: sositososito

kizlar umarim herkes iyidir..ben bu ara pek cekilmez bir kadin oldum..herkesin her soyledigine agliyorum ..aglayinca annemde esimde uzuluyor ama durduramiyorum kendimi ..deli gibi oldum ..umarim gecicidir ..allah yanimdakilere sabir versin..cok tuhaf ruyalar goruyorum ,allah korusun bebegimi cok kotu goruyorum ,yaratik gibi ..anlayacaginiz kafayi siyirdim biraz ..umarim kalici degildir ....allahim yardim etsin ..

bu arada benim ilk dogumumda esim yanimdaydi .iyiki yanimdaydi ..ben dogumu cok hafife almistim diyor ,iyiki girdim diyor ...o gunden sonra ustume cok duserdi ,dogumdan sonra daha da ilgili oldu ..kismetse bunada girmek istiyor..aslinda o hastanelerde rahatsizlanirdi ama cocugun gobek bagini bile o kesti ,cok sasirtti beni ..bu arada insan illaki bir destek ariyor o anda bana da iyi gelmisti ..
hepinizi optum ,hayirli haberli hafta olsun insallah

Betulcum onemli degil canim ,su an hepimizin dusunceler karisik ben ekledim kendimi yerimseniben

canım ne kadar guzel, eşin sana destek olmus..
benım esımde doktora sordu gırebılırmıyım dıye olur dedı doktor..
bakalım son anda o an kı ruh halıyle ben gırmesını ısteyecekmıyım yada o ısteyecek mı heyacandan gorucez..
aslında gırmesı cok daha mantıklı cunku hazır kucagına gelmeyecek bebek orada acı cektıgı ne sıkıntııyla dogurdugunu gorunce o zaman daha ıyı anlayacaktır daha deger verecektır esıne bebegının annesıne..

gördüğün rüyalara kafanı takma canım..
eger kafanı takarsan ardı ardına daha cok gormeye devam edersın dıkkate alma..
ustune kafa yorma yanı.. bende bu gece benden kan aldıklarını gordum bı hastanede..
oluk oluk aldılar sonra yetmedı bır kovaya doldurdular resmen sonra bayılacak gıbı oldum ruyamda ayakta duramadım..
hayırdır ınsallah.. :sm_confused: hayrolsun de bosver..
bebegını yaratık gıbı gormenden anla ne kadar ruhanı bır ruya olmadıgını..
bebegıne kavusunca hepımzın duyguları yerıne oturucak rahatlayacagız..:teselli:

Hakkaten az değilmişiz pek mutlu oldum galiba en çok yazışan biz olunca fazla kişi kalmadık sanmıştım bende,bu arada yarın ayten doğum yapacaktı sanırım hiç uğramadı oda bugün inşallah oda hayırlısıyla kucağına alır...
Bende rengimi değiştiremedim ya artık çok sıkıldım öyle markete gittiğimde falan raflardaki boyaları görüp aahh çekiyorum resmen,şuana kadar her rengi denemiş biri olarak bana en yakışan renk kızıl ve bakır gibi renkler yani o tonlar,bende beyaz tenliyim bi ara civciv sarısı bile oldum ama tende açık olunca çok solgun gösterdi,kesinlikle bakır tonlarını düşünüyorum..Aman artık doğuralımda nasılsa boyatırız..
Betül canım siyah sana çok yakışmış fotonu görmüştüm ama saçtan çok zor çıkıyo siyahta kesin kararlımısın ya sıkılıp değiştirmek istersen ama yüzünü ortaya çıkarıyo tamamen,benim bugüne kadar yaptığım en koyu renk kestane oldu çok güzel olmuştu ama saçımdan zor attığım için bidaha boyamadım

Gülşah canım ben zaten sacımdan atmaya ugrasmadım hıc..
uzatarak attım.. tabı uzayıp kestirerek atana kadar pek hoş bır goruntu olmadı ama..
yınede dıp boyasını sureklı yenılersen uzun bır sure sıyah kullanabılırsın atmana da gerek kalmaz.. gamyoncuiremsu
ama sıyah gercekten ıyı olmustu sankı.. fisfisfis
suan kendı rengıme dondum ama dıyorum kı ya hıc dokunmasam mı yoksa sıyah yapıp bır sure sıyah mı kullansam.. fisfisfis
bakalım dogumdan sonra bıraz da kılo verdıkten sonra belkı yenılenme amaclı yapabılırım.. kaydirigubbakcemile2

yineleme;
Bu arada arkadaslar sıralamayı bılmıyorum ama doğum yapmayanlar kımler yazmaya kalkarsak benım aklımda olanları yazayım bılelım..
Eksikler varsa kusuruma bakmayın ekleyın olur mu..

Betül (ben), Gülşah (dream81), Emel (Mavili), Merve (minikanniş), Seren, Alin, Sadiye (anessa), Arzu (arzuercan), Dilek (mdm64), Hanife (sardunya_86), Naz..... ??

sezeryan tarıhı alınanları, yanı yarın obur gun sezeryana gıreceklerı yazmadım arkadaslar..
Normal dogumu bekleyen ve gunu bellı olmayanları yazdım yanlıs anlasılma olmasın.. Eksık varsa ekleyın lutfen..

bende varımmm
normal doğumu bekliyorum
34.haftadan beri sancılarım olduğu için ilaç kullanıyordum geçen hafta ilacı bıraktım bakalım artık bekliyoruz ne zaman gelirse.......

kızlar ben geldim.....:CüvCüv:

çatı muayenemde kendimi sıktığım için biraz canım yandı ama yinede çok şükür atlattım, darısı olmayanların başına tedirgin olacak birşey değilmiş, birkaç dakika içinde bitiyor zaten....
hihoyyyt gelelim asıl habere; çarşamba sabah 07.30 da yatış yapacağım hastaneye, normal doğum istediğim için ve sancım olmadığı için suni sancıyla işe başlayacağız dedi ve bekleyeceğiz dedi doktor, eğer yine olmazsa o zaman son çare sezeryan dedi.....senağlama
kızlar sıra sizde hadi bakalım ben dönene kadar sanırım hepiniz kolaylamış olacaksınız zaten, allah yarımcınız ve dualarınız benimle olsun bende hepiniz için bol bol dua :Saruboceq: edeceğim nete yarında girerim, sonrası allah kerim.....:nazar:

[QUOTE="NAZ";3874173]kızlar ben geldim.....:CüvCüv:

çatı muayenemde kendimi sıktığım için biraz canım yandı ama yinede çok şükür atlattım, darısı olmayanların başına tedirgin olacak birşey değilmiş, birkaç dakika içinde bitiyor zaten....
hihoyyyt gelelim asıl habere; çarşamba sabah 07.30 da yatış yapacağım hastaneye, normal doğum istediğim için ve sancım olmadığı için suni sancıyla işe başlayacağız dedi ve bekleyeceğiz dedi doktor, eğer yine olmazsa o zaman son çare sezeryan dedi.....senağlama
kızlar sıra sizde hadi bakalım ben dönene kadar sanırım hepiniz kolaylamış olacaksınız zaten, allah yarımcınız ve dualarınız benimle olsun bende hepiniz için bol bol dua :Saruboceq: edeceğim nete yarında girerim, sonrası allah kerim.....:nazar:
[/QUOTE]

Gözün aydın canım sevindim güzel haberlerle döndüğüne inşallah sonrasıda çok kolay geçer senin ve hepimiz için,hakkımızda hayırlısı artık,inşallah sen gelinceye kadar bizlerde doğurmuş oluruz bende istiyorum artııııkkkk-tatlicadiarzu-laelaelaelaelae

bende varımmm
normal doğumu bekliyorum
34.haftadan beri sancılarım olduğu için ilaç kullanıyordum geçen hafta ilacı bıraktım bakalım artık bekliyoruz ne zaman gelirse.......

senıde eklıyorum canım tamam... yerimseniben

oh oh masallah sankı ıkı uc kısı kalmıs gıbıydık bır anda cogaldık yahu ıyı moral oldu vallahı... hihoyyyt kaydirigubbakcemile2

[QUOTE="NAZ";3874173]kızlar ben geldim.....:CüvCüv:

[/QUOTE]

Gözünaydın canım cok sevındım.. :1rolleyes:
yalnız neden doktorun tahmını dogum tarıhını beklemeden sunı sancı verıyor anlamadım..
bebegın suyunda mı azalma var ?.. eger yoksa gununu beklemek gerekmıyor mu kendı sancın gelecek belkı.. fisfisfis
5 gun var gorunuyor cunku hadı bugunu sayma 4 gun de..
4 gun sonra kendı sancının gelmesını bekledıkten sonra gecıkmelere gırınce bunu denemesı gerekmıyor mu ? fisfisfis
cunku zamanı gelmedıyse yok yere snuı sancı cekmıs olucaksın acılma olmazsada dırek yok yere sezeryana gırmeyeckmısın ?..
bılmıyorum kafanı karıstırmıs olmayım ama kafama takıldı canım...

yineleme;

Betül (ben), Gülşah (dream81), Emel (Mavili), Merve (minikanniş), Seren, Alin, Sadiye (anessa),

Elif (Mehtapelif), Arzu (arzuercan), Dilek (mdm64), Hanife (sardunya_86), Naz, Gözde0120..... ??

kızlar karnım ve midem aynı anda kötü olduu yaa...
off ne yapsam ıyı gelırr oğlumda hareketlendı baya.. renie ıctım henuz bırsey yapmadı..

aynen betülcüm bende dünden beri karın ağrısı mide yanmasıı feciii şekilde belimde ağrıyor kızım da hiiiç durmuyor gerinip duruyor karnım setleşip sertleşipp normale dönüyor ama bu arada benim nefesim keiliyor yaniii

X