2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

slm kızlar doğuma gidecek arkadaşları okuyodum yanlışlıkla yazdım az önce size allahım hepinizin yardımcısı olsun umarım bir avazda kurtulup bi an önce bebişlerinizi kucağınıza alırsınız darısı bizim başımıza herkeze iyi günler diliyorum..

teşekkürler betülcüm allah razı olsun ben biraz denedim ama olmuşmu bilmiyorum çizelğeyi yinede vereyim belki olmamıştır bakarız yine son adet tarihim 22 aralık 2007 doğum yapacagım muhtemel tarih 25 eylül canım çok sağol

çok teşekkür ederim valla allah kolay doğumlar nasip etsin ben biraz denedim ama olmuştur işallah olmamışsa sen yaparsın 22 aralık son adet tarihim 25 eylül muhtemel doğum tarihim işallah olmuşturda öbürünü de yapmaya çalışayım bakalım sana kızımın eşyalarını gösteririm

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev268pp___.png

bu linki oldugu gibi kopyala canım,
kullanıcı panelinde profil ayarlarına gir, en asagıda kilo doğum takip çizelgesi yazan boşluğa yapıştır..
ve kaydet.. rica ederım canım, kolay bı normal doğum yapayım dıye dua et yeter.. :1rolleyes: yerimseniben

Son düzenleme:
zaten hergün ediyorum canım valla sizede ben ilkini normal doğurdum çok kolay oldu ama şimdikini bilmiyorum herkes ikinciler zor oluyo diyo bakalım 18 zine kadar doğmassa dr rum doğurtucakmış bi şekilde

olmuş canım tebrıkler :)...
hanimiş kızımızın eşyaları..
canım bende tam tersine ikincilerin daha kolay oldugunu duyuyorum..
zaten mantık olarakta oyle olması gerekmez mı... kolaylık Allahtan bosver sen baskalarının dediğini..
Allahım kolaylıgını göstersın ınsallahh.

bu arada ılk dogumunu nasıl yaptın bıraz anlatabılır mısın ?...

ilk doğumumu kız 17de daha kendim bebekken yaptım o zaman bilmiyon tabi doğum nasıl perşembe gecesi banyo yaptım daha var tabi günüme 21 var enson douma drum oğluma 14 eylül vermişti ben 23 agustosta doğurdum karnımda adet sancısı gibi sancı tam dalıcam bi bakıyorum yine ağrı gece ağrıyla dolaştım evde bi baktım lekemde geldi zaten demişlerdi leke görürsen doğurursun diye bende hemen eşimi kaldırdım doğuruyorum diye oda bilmediği için daha var senin gününe dedi neyse sabah dr ğidicez benim sancım çoğalınca eşim halen günüme var diye almadı bebeğin eşyalarını dr ra gidince dr bi bağırdı 8 cm açılmış çabuk dogumhaneye diye zaten selayla ezan arasında bitti olay suyuyla gelince kolay oldu işallah hepimizinki öyle kolay olur eşim tabi o anda bebeğin eşyalarını almaya gitmiş o yüzden kapıda bekliyemedi şimdi daha heycanlı biliyomusun en ufak ağrımda oda yatmıyo valla bu ğünleri degerlendirmek lazım

ay canımm ne kadar kolay olmus o zaman doğumun...
çok sanslısın yaa ınsallah bızımmkıde senın kı gıbı olur..
yalnız kac gun once dogdu yanı bırde erkek mıydı ılkı? 23 ağustosta doğması gerekırken 14 eylül demi geldi yanı..
dayanılmayacak agrılar cekmedın mı hıc? sadece o bahsettıgın adet sancısı gıbı olan agrılarla mı acılma olmus?...
bırde doğum anı yanı bebegın cıkıs anından da bahsedebılırmısın nasıl hıssettın?..
evde o acılma oluyorken sen acılmanın oldugunu hıc hıssetmedın mı ?..
çok merak edıyorum canım bunları cevaplarsan cok sevınırım..

bırde bana mı sordun avrupa yakasın damısın dıye?.. bana sorduysan ben anadolu yakasındayım ? ya sen ?..

selam kızlar..yavv siteye girilmiyoo siz nasıl muhabbet ediyosunuz sadece ben mi giremiyorum...
saliha da gitti doğuma sıra bana geldi yarın gideceğim..içimde korku endişe falan vardı bu son gün hepsi yok olup gitti nedense..bir an evvel yarın sabah olsun istiyorum..

mdm çok çok kolay olmuş doğumun canım ne güzel..çok erken yaşta anne olmuşsun Rabbim de kolaylığını vermiş..darısı bizim başımıza inşAllah..
Rabbim hepimiz için en hayırlsıınıı nasip etsin...

merve site zaten berbat bugunde eksik olmasın..
bu yazdıkalrımızda buyuk cabalar sonucu yazabıldıklerımız emın ol :))...
sen nasılsın doğuma ramak kala :)..

yok betül ben avrupa yakasındayım anadolu yakasını çok beğeniyorum ama malum eşimin işinden dolayı çok uzak istanbul trafiği malum ya benim enson doğurma günüm 14 eylüldü ben 23 agustosta doğurdum oğlumu oğlum şimdi 13 yaşında 7 sınıfa gidiyo çok ağrım oluyodu sonra bi bakıyodum geçmiş hani diyolarya 5dakikada bir gelince sancı dr ra gitme zamanı tabi yakınsa hastane o zaman bilmediğim için bütün sancıyı evde çekmişim çünkü nasıl olduğunu bilmiyodum ama başta adet sancısı gibi gelip sonra şidetleniyo beline bacaklarına kadar vuruyo ağrı şimdi başlasa sancım yin hemen gitmem hastanede ağrı çekmek daha zor alıyolar seni doğumhaneye orda çekiyosun bazende beklemiyolar veriyolar suni sancıyı doğurtturuyolar kısmet olurda sorun çıkmassa evde beklerim 5 dakikada bir geldiğinde giderim zaten benim hastanem 3 sokak ilerde arabada var yetişiriz bebeğin çıkışıda betül suyuyla gelirse sangi elinden sabun kayarya işte öyle kaymıştı bizimki zaten bebek çıkınca bitiyo sancında işallh aşağıdan dikişe gerek kalmaz kolay olur ben bi haftalıkken bütün işimi yapıyodum normal doğum en iyisi

heyecan dorukta canım :))
yaa endişe korku yerini heyecana bıraktı..bir an evvel yarın olsa, ne olacaksa olup bitse diyorum..
Allahım sağlıkla hayırlısıyla atlatmayı nasip etsin inşAllah..hepimize inşAllah ..
Allah hepimizin yardımcısı olsun..
bugün yarın hepimiz kolayca doğumlarımızı yapıp minişlerimize kavuşalım inşAllah..
off off çok heyecanlıyım :))

betülcüm harika sorular bunlar, mdm34 ten de cevaplarını sabırsızlıkla bekliyorummmmmmmmmm....

canım senin için de dua ederiz işallah kolay acısız olur allah bi avazda kurtarsın artık anlatırsın doğum hikayeni bu arada en son biz doğurucaz heralde seni ve bebişini öptük şimdiden:ecrin_bebek:

bu arada kızlar benim adım dilek ya ben oraya yazamadığım için hep mdm olarak geçiyo

mervecim kolayca kurtulur gelırsın ınsallah sende..
burada Allah analı babalı buyutsun dıye temennı de bulunuruz.. tabı sonra sende bize..
Allah yardımcın olsun.. doğuma gıtmeden sende resım cekınmeyı unutma... :))

mdm sana hıc dıkıs atılmadımı canım?
bırde bıraz daha ozel olucak ama dogumdan sonra esınle ılıskınde acı cektın mı?
vajınal genişleme yasadın mı? bunu cok merak edıyorum.. dıkıs oldugunda sankı o genısleme ortadan kalkıyormus ama olmazsa genısleme kalabılıyormus dıye duydum bır kac yerden ?
aslında kısıden kısıye gore degısır muhakak ama senden nasıl oldu ?

Naz soruların cevabını verdı canım yukarıda bana kalsa sabaha kadar sorarım da ıste :))..

sagol Betülcüm..amin hepimiz sırayla inşAllah burada müjdeli haberimizi yazarız...

dilekcim memnun olduk canım benim ismim de merve...Sağolasın duanızı esirgemeyin...ben doğumu beklerken hepinize dua edicem inşAllah...hepimiz kolaylıkla sağlıkla doğuralım artıkkkkk diye... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…