2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

DUYGU CANIM ONU ASLINDA İLK BEN MERAK ETMİŞTİM DOĞRUSU AMA YİNEDE MAKYAJINI YAPMIŞ BANTINI TAKMIŞSIN BOŞVER ZATEN FÖNÜ MÖNÜ ÖNEMLİ OLAN BEBEĞİNE KAVUŞMAN,EN GÜZEL ŞEY BU :ecrin_bebek:

gülşahcım herkesın en buyuk merakı olmus benım fön ama malesef ıste olmadı:eek:
ama olsun en azından cıkar cıkmaz allık parlatıcı ve rımelımı surdum kendıme geldım...
herkesede tavsıye ederım o logusalık bunalımından ancak kendınıze bakarak kurtulabılırsınıza.s.

bizede dua et olur mu.. benneyaptımki
bak burda kac kısı kaldık.. bızde kavusmak ıstıyoruz mınıklerımıze.. :çok üzgünüm:
ayyy catlıcaammmm..... senağlama :ecrin_bebek:

Tünaydın cansu seninde az kalmış 3 gün dediğin neki bı çırpıda geçerde inşallah yavruna sende sağlıklı şekilde kavuşursun,Allah ım hepimizin yardımcısı olsun şu mübarek günlerde,nolur doğuma girdiğinde bizlerede dua et,bu gidişle betülle ben kalıcam sanırım,umarım bende haftaya doğururum da daha fazla bekletmez bizim kuzu,sana şimdiden hayırlı doğumlar dilerim canım:ecrin_bebek:

Canım tabi ki hepiniz için dua ederim.... Allah doğurmayı bekleyen herkese kolay doğumlar nasip etsin inşallahh..... Bebek hasreti çekenlere de tez zamanda minik meleklerini göndersin diye bol bol dua edicem....
Epidural olsun istiyorum şimdilik sezeryan her anında aklıma gelen bütün duaları hem sizlere hem kendim için okuyacağım...
:Saruboceq:

allah selametle kolay doğum nasip etsin dualarım bütün annelerede olucak hiç korkma canım su gibi geçer işallah allah bebeğinidi kucağına almayı nasip etsin vakti gelmiş zaten doğurucaktın bak bize halen bekliyoruz darısı bize işallah hiç korkma alllah yardımcın olucak eve gelince bize yazarsın artık daha doğurmassak tabi seni öptük

Canım benim heyecanını cok ıyı anlıyorum, sankı ben doğuma gıdıyormusum gıbı hıssettım bı an.. hihoyyyt
sende anne oluyorsun bugun cok sanslısın, bır an once bebegıne kavusuyorsun.. a.s
sancı verecekler demıssın once normalı mı deneyecekler ?.. olmaz sa mı sezeryana alıcaklar?.. fisfisfis
Allah yardımcın olsun canım agrısız sızısız kolayca yap inşallah.. :Saruboceq:
bak sela okunuyor mübarek cuma saati dua et canım hem bıze hem kendıne..
bende dua edeceğim.. meleğine kavusmana cok az kaldı... :1rolleyes:
bol bol okşa karnını bırde doğuma gıtmeden once son kez resım cekın unutma.. a.s

çok teşekkür ederim hayatımm :1hug:ewet okdar heycanlıyım ki dediğim gibi cümlererime sığmaz tarifiii
bebeğimi alcağım içinde çok muluyumm bu güzel heycanı rabbim
herkese yaşatsınn dilerimm okadar dua ediym hayatımda hiç bukadar çok
etmemişimdir belkii abbim kimseyi yarı yolda koymasın... şifa versin hepimize bi avazda
kurtarsın... cümlemizi...
ewet betülcm ben normal doğumu istemiştim dr. sancı verip başlatırız dedi
yavaş yavaş veririz sancını acelemiz yok dedi inş.. gece veya sabaha karşı olur dedi..
bebeğime kavuşmama onu kollarıma almama saatler kaldı...
inanamıyrmm hala ben anne oluyrm... ve yarın yada gece bebeğimi emzirio:ecrin_bebek: olcam bunu düşünmek bile yetio bana... rabbim bu heycan bile güzel şükrediorm sana...:Saruboceq:
sen sabrımzı arttır...bitanem resim olayını aklıma iyiki getirdin unutmştm vallahi heycandan teşkürr arkadaşııım

rica ederım canım, duaların ıcınde ben tesekkur ederım..
Allah kolay bır sekılde bebişini kollarına almanı nasip etsın ınsallah..
bende artık cok sabırsızlanıyorum, oğlumu özledim.. koklamak istiyorum..
bu heyecanın darısı en yakın zamanda bızımde basımıza ınsallahh :))...
guzel haberlerle ve saglıkla bebişinle dön inşallah..

çok teşekkür ederim hayatımm :1hug:ewet okdar heycanlıyım ki dediğim gibi cümlererime sığmaz tarifiii
bebeğimi alcağım içinde çok muluyumm bu güzel heycanı rabbim
herkese yaşatsınn dilerimm okadar dua ediym hayatımda hiç bukadar çok
etmemişimdir belkii abbim kimseyi yarı yolda koymasın... şifa versin hepimize bi avazda
kurtarsın... cümlemizi...
ewet betülcm ben normal doğumu istemiştim dr. sancı verip başlatırız dedi
yavaş yavaş veririz sancını acelemiz yok dedi inş.. gece veya sabaha karşı olur dedi..
bebeğime kavuşmama onu kollarıma almama saatler kaldı...
inanamıyrmm hala ben anne oluyrm... ve yarın yada gece bebeğimi emzirio:ecrin_bebek: olcam bunu düşünmek bile yetio bana... rabbim bu heycan bile güzel şükrediorm sana...:Saruboceq:
sen sabrımzı arttır...bitanem resim olayını aklıma iyiki getirdin unutmştm vallahi heycandan teşkürr arkadaşııım

Canım benim bugün dularımız seninle olacak.Bak ne güzel mübarek ayın mübarek cuma gününde yatıyorsun hasteneye.Bende haftaya cumaya kadar doğuramassam aynı durumda olucam.Ne kadar rahat olursan o kadar kolay olur diyorlar.Sende rahat olmaya çalış ne olur.Herkez gibi sende atlatacaksın.Yarın olduğunda dünyanın en mutlu kadını olacaksın.

40+3 HAYDİ OĞLUŞUM GEL ARTIK

rica ederım canım, duaların ıcınde ben tesekkur ederım..
Allah kolay bır sekılde bebişini kollarına almanı nasip etsın ınsallah..
bende artık cok sabırsızlanıyorum, oğlumu özledim.. koklamak istiyorum..
bu heyecanın darısı en yakın zamanda bızımde basımıza ınsallahh :))...
guzel haberlerle ve saglıkla bebişinle dön inşallah..

bebişlerimiz çıkıcağı günü en hayırlı zamanı okadar iyi biliyorlar ki rabbim
okadar güzel düzene koyuyor ki... herşeyin hayırlısını yaradan bilior..ne zaman gelse daha hayırlı olcağını.... :Saruboceq:yeterki sağlıkla gelsinnn seninde inş... benim gibi ben gidiom doğuma demeni nasip etsin inş....sorma bende çok ösledim bi çıksın yiycem ayaklarını :emir_bebek:bide çok meraklıyım kime benziooo diye.. kayınvalidecğm görür görmez der eminim...oğlumun tıpkı bebekliği die hi hikaydirigubbakcemile3 yeter ki kocişime benzesinnn yavrucağımmŞeniz

inşallah salihacım inşallaahh....
bu arada benım sat a göre 21 ı doğum tarıhım..
ayın 21 ı de kadir gecesine gelıyormu.. acaba o zaman mı gelıcek oğlum bakalım..

emel senın 3 gun mu oldu dolalı...
hiç işaret yok mu canım, sancın fılan olmuyor mu ?

Canım benim bugün dularımız seninle olacak.Bak ne güzel mübarek ayın mübarek cuma gününde yatıyorsun hasteneye.Bende haftaya cumaya kadar doğuramassam aynı durumda olucam.Ne kadar rahat olursan o kadar kolay olur diyorlar.Sende rahat olmaya çalış ne olur.Herkez gibi sende atlatacaksın.Yarın olduğunda dünyanın en mutlu kadını olacaksın.

40+3 HAYDİ OĞLUŞUM GEL ARTIK

teşekkür ederimmm hepinize cnm netede girince biraz olsun endişem ve korkum azaldıı
darı sana ve hepinize olsun arkadaşlarım.... hepşnize kucak dolusu sevgilerr ben bari bi güzel duş alıp gidiyimm hepinizi bebiklerinizi çok öptm

inşallah salihacım inşallaahh....
bu arada benım sat a göre 21 ı doğum tarıhım..
ayın 21 ı de kadir gecesine gelıyormu.. acaba o zaman mı gelıcek oğlum bakalım..

emel senın 3 gun mu oldu dolalı...
hiç işaret yok mu canım, sancın fılan olmuyor mu ?

bitanem kadir gecesi 26 eylül cuma günü senin bıdıkta durp durupda ogün gelirse şaşmam
yanii.... mübarek günümü bekliooo kaydirigubbakcemile3ne hayırlısıyla gelsinde gün mü önemli değil güya benim sat ma göre bayramın 1. günüydü ama benim minik kuş sabırsız çıktı malesef:uhm: aman olsun oda bunalmştr orda gelsin artıkın bi bağrıma basıp buram buram koklıyım onun cennet kokulu tenini...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
benim yavaş yavaş son hazılıklaımı kontrol etmem iyi olcakkk....
seni miss bebişini öptüm cnm:a015::a015::a015:

bitanem kadir gecesi 26 eylül cuma günü senin bıdıkta durp durupda ogün gelirse şaşmam
yanii.... mübarek günümü bekliooo kaydirigubbakcemile3ne hayırlısıyla gelsinde gün mü önemli değil güya benim sat ma göre bayramın 1. günüydü ama benim minik kuş sabırsız çıktı malesef:uhm: aman olsun oda bunalmştr orda gelsin artıkın bi bağrıma basıp buram buram koklıyım onun cennet kokulu tenini...:ecrin_bebek:
benim yavaş yavaş son hazılıklaımı kontrol etmem iyi olcakkk....
seni miss bebişini öptüm cnm:

canım bır yanlıslık olmasın kadir gecesı ayın 21 ı dıye bılıyorum ben.. :sm_confused:
annem daha dun onu soyledı bana kıtaptan bakmıs.. :uhm: saglıkla gelsınlerde ne zaman oldugu farketmez tabı..
yalnız 26 sı cok gec ya o kadar nasıl sabrederım ben yok anam ben gununde gelsın 21 ınde gelsın en gec.. :çok üzgünüm:
çok özledım yaa.. senağlamasen hazırlıklarını yap tabı canım.. sonra da doya doya kokla miniğini.. :ecrin_bebek:
bende öpüyorum.. a.s.

betülcm şimdi yanımda takvim valla takvim de öle yazıo bilmiorm ki anlamadımmm yanlış mı acep bide imsakiyeye baktım 26 yazıo... sen rahat ol boşver canı ne zaman istiosa ozaman gelsin küçük beyy

saliha doğuma mı gidiyorsun kader arkadaşım
ben de yarın sabah gidiyorum..
inşAllah fazla bekletmeden kolayca gelirler bizim tombişler de..
Rabbim yardımcın olsun bana da dua et olur mu :KK43:
öptüm canım..
sağlıcakla gelelim inşAllah hepimiz..

bu kararsızlık of offf aslında eşiminde içine sinmedi tek benim gönlüm var diye o babasının adını istiyor içinden recep olcak ben bi karar veremessem

recep kaşıkcı
emirhan kaşıkcı
yağız kaşıkcı

selam arzuercan .............kaydirigubbakcemile5benim yeğenimin adıda emirhan bencede çok güzel bir isim o ismi tercih ederim...........

betülcüm hani benim kızdı ama yanlışlıkla çizelğenin rengi mavi olmuştu bende onu sildim ama yine ypamıyorum bidaha anlatırmısın sana zahmet bide hani resim koymak istemiştim o omadı onu bidaha anlat ne olursun doğurursam minelin resmini koymak istiyorum bana yardımcı olurmusun beceremedim yine yaaaaaaaaa

betülcüm hani benim kızdı ama yanlışlıkla çizelğenin rengi mavi olmuştu bende onu sildim ama yine ypamıyorum bidaha anlatırmısın sana zahmet bide hani resim koymak istemiştim o omadı onu bidaha anlat ne olursun doğurursam minelin resmini koymak istiyorum bana yardımcı olurmusun beceremedim yine yaaaaaaaaa

canım bana son adet tarıhını ve tahmını doğum tarıhını soylersen sana çizelgeni oluşturabilirim.. yerimseniben

resim koymak için ise,

sitesine giriyorsun.. ;

1- Gözat' a tıklayıp bilgisayarından koymak istediğin resmi seçiyorsun.
2- resmi seçtikten sonra Host it' butonuna tıklıyorsun..
3- gelen sayfada resmin küçük halini önizleme şeklinde gösterecek..
4- o önizleme nin altında yer alan ilk sıradakı link i kopyalıyorsun.
5- kopyaladığın linki burada mesaj bölümüne yapıştır diyip yolluyorsun.

6- eğer resim burada cok buyuk cıkarsa işlemin en başına dönüp resimi bilgisayardan seçtikten sonra,
gözat butonunun altında resize image yazan yeri işaretleyip resmin olması gereken boyutunu ayarlıyorsun..
(320x240 - 640x480 gibi) sonra host it diyorsun..
ama ilk denemende resim burada buyuk cıkmazsa 6. maddeden sonrasını yapmana gerek yok.. :1rolleyes:

tamam canım.. yerimseniben

Son düzenleme:
X