2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Mervecim ben sana dr.dan sonra hbr.veririm mutlaka inşallah çatımda dar filan çıkmaz annem bana çektiysen çıkmaz diyo ama halana falan çektiysen dardır diyo amaann kız ne bileyim baksın bakalım ne çıkacak aldım randevumu pzt.si saat 6 ya gelince anlatırım sana ne olup bittiğini

tamam canım anlaştık kaydirigubbakcemile5 kendimizi kasmassak acımaz herhalde yani..bizim bebişler de tombiş olduğu için çatımızın dar olması çok kötü olur senağlama benim dr. şimdiden rahatsız etmek istemedi galiba..haftaya yapar büyük ihtimal -tatlicadiarzu- aman annelere çekiliyorsa benim anneminki darmış.. bayağı zor olmuş doğumu, çok dikişli ve sonunda abimi vakumla çekmişler :bbo: inşAllah ben anneme çekmemişimdir ams sen çekmişsindir kaydirigubbakcemile3

Hamişlikten önce alttan çok muayene oldum hiç kasmadım acımadıda ama bu nasıl olur bilmiyorum inşallah bu stresle yine kasmam kendimi,mirmirmirmirbilmiyorumki anneye filan çekme olurmu o zaman sen umarım annene çekmemişindir bende halamakaydirigubbakcemile3,maşallah senin bebişin kilosuda iyi,benimki ne kadar olduki gerçi bikaç gündür sanki karnım daha büyüdü 3,5 olmuşmudur benimkide,ne gelmez randevuymuş valla kaç haftadır meraktan çatladım-tatlicadiarzu-

selam hamiş arkadaşlar,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
benimde 3 gündür boğazım çok kötü sesim çıkmıyor öksürükte var ne yapacağım ilaçta alamıyorum tabii...........
inş.geçer doğuma kadar,,,,,,,,,,,,,,,,,

Geçmiş olsun canım ya havalardan sanırım şu aralar çok kişide var umarım doğuma kadar atlatırsın,öksürük için sana toz zencefille balı karıştırıp yemeni tavsiye edebilirim hiç olmazsa göğsü yumuşatır

gülşahcım senin bebiş de olmuştur o kadar.. bir haftada 300 gr. almış benim bebiş..son haftalarda daha çabuk büyüyolar galiba..
gulan geçmiş olsun canım bana da ılık ballı süt çok iyi gelir boğazlarım acıyınca..inşAllah geçer en kısa zamanda..

Doğrudur mervecim almıştır inşallah bari aldığım kilolar bebişe yarasa,artık zaten bu saatten sonra kilomu falanda takmıyorum yavrum sağlıklı olsunda gerisi boş zaten:)Görüşürüz canım ben çıkıyorum kilo demişken bişeyler atıştırayım bari seni ve büşrayı öperim:1hug:a.s.

artık son günler kiloyu boşverelim mutlu sona odaklanalım canım Allahın izniyle sağlıkla bi kavuşalım da dediğin gibi .. kiloları da veririz inşAllah kaydirigubbakcemile5 ben de sizi öptüm canım görüşmek üzere Allaha emanet ol Şeniz Şeniz

alincim, catı muayenesıne takma kafanı o zaman kendını bıraz kasmıssındır kendını belkı elınde olmadan bu yuzden geregınden fazla acımıs olabılır o senı yanıltmasın..
çatı muayenesi olupta hıc bırsey hıssetmedım yada acımadı dıyen cok ınsan da var...
ve onun ardından sezeryan olanda yada olması gerekende.. sen her zaman Allahtan hayırlısını ıste emın ol hangısı hayırlısı ıse Allah onu verecektır sana..
sen normal dıye dusun sonuna kadar oyle gıt de ne olur ne olmaz sezeryan her zaman elımızın altındakı bır secenek zaten..

merve oh ne guzel canım sen doğuma daha bır once hazırlanıyorsun sanırım..
bugun bende kontroldeydım nst ye de gırdım.. hersey sakın gıdıyor suan..sadece ıkı uc gundur kasıklarımda bır basınc ve kemıklerımde esneme gıbı bırsey hıssedıyorum..
ara ara asagıdan gıren kramplar var ama hıcbırı sancı gıbı degıl..
doktorum bu ııslerın bellı olmadıgını kımısının sancılarla yavas yavas artarak dogumu basladıgını kımısnınde bırden doğum surecıne gırdıgını soyledı..
haftaya kadar doğurmazsan cumartesı catı muayenesı yapıcaz dedı.. naniknanik
yalnız benım doktor her ne kadar gayet ıyı dese de ogluma sankı fazla kılo aldıramamısım gıbı gelıyor..
2900 gr cıktı bugun kılosu boyuda 51 cm.. 2 hafta once 2600 du yanı 15 gunde 300 gr almıs..
ondan oncekı 15 gunde de 300 almıstı..demekkı 300 er gıdıyor.. eger zamanından once gelmezse son 14 gunde de bı 300 alırsa 3200 gr gıbı bır kıloda dogar sanırım.. fisfisfis
ama doktor +/- 400-500 hata payı da var onu da unutmayalım dedı..
bakalım ne kadar dogacak oglum merak edıyorum.. :çok üzgünüm:

bu arada bugun ıkı sınava gırdım kızlar bırı sabah dıgerı 1 saat onceydı..
ılkı cok guzel gectı ama ıkıncı pek ıc acıcı degıl.. yarında bır sabah bır de oglen var son olarak..
Allahıma havale ettım ınsallah yardımcım olur su sınavlara tekrar gırmek zorunda kalmam.. hakkımda hayırlısı hangısıyse o olsun ınsallah ne dıyeyım artık.. :1no2:

Son düzenleme:
kızlar ya dün akşam çok karın ağrısı yaşadım ama inanılmazdı, yürüyemedim bile birde kasıklarımın alt tarafı yani eklem yerlerim hala çok ağrıyor sizce iyice yerleştimi oğluşum ne dersiniz?şu anda iyiyim ama akşam oldu mu alıyor bizi bir ağrı ki anlatamam... bu arada doktorla randevum ayın 15 inde ama oğluşum o kadar sabr edebilir mi inanın hiç bilmiyorum......

betus hosgeldın sınavları atlattın demek ınsallah sonuclarıda cok ıyı olur bıtırırsın okulunu.gıt gel cok zor oluyor bende yasadım bılıyorum...,

bebısın kılosunu takma canım onemlı olan saglıklı olması bende bır ara taktım cok sonradan benımkı toraman oldu sukursırnaşık şey
son 1 2 haftanda beslenmene bıraz daha agırlık verırsın alır daha kılo ...
kucuk bebek olursada oglusun sende dogumdan sonra sutunle onu bır guzel beslersın ınsallah...a.s.

saol canım hosbulduk amın ınsallah.. :1hug:
ıkısı nı atlattım bugun bı ıkı tanede yarın var bakalım..
sonrasında bıtıcek ınsallah.. demek bebısın toraman oldu.. :roflol:
bugun nst de oğlum fena coştu cıhazı tekmelemeye basladı ayakları elıme geldı resmen mınnacıkkk sagdan sagdan cıktı yaa.. hemsıreyle esım karnıma baka kaldı.. :roflol:
yıyıcem o ayakları bır dogsun.. ısırıcamm vallaa... Şeniz

bende bugun nstye gırdım aynı benımkıde tekme ustune tekme atıyor bam gum sesler..sırnaşık şey
esım dıyor bu cocuk sevmıyor bu makıneyı ıste:roflol:nst de sorun cıkmadı allah kısmet ederse haftaya cumartesı tekrar gırıcem ve pazt.mutlu son ınsallah:Saruboceq:
sabah saat 8 de en gec alırız dedı :1shok:dedım yok artık karga şeyını yemeden
doktorda amelıyathaneyı ılk ben kullanmak ıstıyorum ama yınede sen bılırsın deyınce en ıyısı sabahtan tertemızken yaptırmak dıyorum bakalım

:roflol:
karganın şeyini napıcan sen daha ıyı ıste bır an once kavus bebegıne..
ay ne guzel senın 1 haftan var.. benımde 2.. :smiley-cool: ya bu arada benımm 1 saattır sureklı basım donuyor neden olabılır..:sm_confused:

bana benzediğini söylüyorar canım...gerçi eşimle biz benziyoruz..ikimiz de tombiş tombiş...hekes şaşırıyor iki şişko minicik bebek mi doğurdunuz diye :roflol:

ben de nazara çok inanırım canım....kendim bile bakarken kızma hep okuyorum hep maşallah diorum....

sağol canım...eminim sizlerinki de çok tatlı olacaktır hayırlısı ile...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…